21

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ładne !
Ja mam w planie na najbliższy miesiąc kupić coś z zupełnie innej bajki. Moja córa chodzi na prawko. Upatrzyłem Hyundaia Coupe 2,0. Silnik V 16 Mitsubishi 140 kM. Ogień ! Co o tym sądzicie ?

22

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Zależy który model :nie_wiem:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

2001 okularnik.

24

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Czyli coś takiego

http://images31.fotosik.pl/362/0097bb2ff304d3e7.jpg


No ładne :brawo:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Dokładnie. Tylko kolor ma być ciemniejszy. Mnie osobiście bardziej podoba się starsza wersja z pojedynczymi lampami. No ale to kwestia gustu a nad gustami podobno się nie dyskutuje.

26 Ostatnio edytowany przez szczewko (2008-09-15 15:06:31)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Piotrfire napisał/a:

niestety tylko 525 TDS ale 147 kucy przy dobrym momencie wgniata w fotel

Jakie niestety...Silniczek dobry tylko trzeba sie nauczyc nim jezdzic.Wczoraj swoja stara e34 TD 115 KM po autostradzie 205km/h z 5 osobami na pokładzie pomykałem big_smile.A tak normalnie 180km/h to "podrozna"... :satan:

Szczyt głupoty-tarcza antyrakietowa....

27

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

sławek 42 napisał/a:

Ładne !
Ja mam w planie na najbliższy miesiąc kupić coś z zupełnie innej bajki. Moja córa chodzi na prawko. Upatrzyłem Hyundaia Coupe 2,0. Silnik V 16 Mitsubishi 140 kM. Ogień ! Co o tym sądzicie ?

Hyundai dla Ciebie Sławku czy dla córki? Bo jak dla córki to chyba za mocny hmm

28

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Dla córki. Dla mnie za mały. Rozumiem Misiek co masz na myśli i pewnie masz rację. Z drugiej strony nie jestem aż tak walnięty, żeby swojej jedynaczce dać granat do ręki. Samochód bezpieczny moim zdaniem to taki który ma ABS, poduszki powietrzne (najlepiej i kurtyny), strefy zgniotu, sztywny przedział pasażerski, odpowiednią moc. Nie do palenia gum tylko do bezpiecznej jazdy. Wszystko to za jakieś normalne pieniądze. HC 2,0 V 16 większość z tego ma.

29

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Wczoraj swoja stara e34 TD 115 KM po autostradzie 205km/h

Miałem dokładnie taką samą ibardzo mile ją wspominam. Ale o BMW możemy podyskutowaćna forum    http://www.bmwauto.pl

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-09-16 12:13:41)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Sławku wg mnie pierwsze auto nie powinno mieć ponad 90 - 100KM. Wiem po tym co się dzieje jak moi kuple pokupowali sobie auta które mają po 200KM, a na prawko zdali niecały rok temu. Jeden błąd i leży w rowie lub na drzewie hmm

P.S
Jako pierwsze auto polecam jakieś przednio napędowe ciężkie auto i racej sedan/kombi <więcej musi się zgnieść aby doszło do kabiny> np passat B4, B5


Piotrfire ile paliła Ci taka e34 525TDS ? przy normalnej jeździe

31

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Piotrfire ile paliła Ci taka e34 525TDS ? przy normalnej jeździe

Zależy ale średnio 8-9 /100 zdarzyło mi się że spaliła mniej jak 7 ale to było naprawdę żółwie tempo

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

32 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-10-18 23:00:58)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Czy któryś z kolegów miał może mercedesa w124 z silnikiem conajmniej 2,5litra? Oczywiście silnik diesla. Najbardziej interesuje mnie jednostka 2,5TD lub 3,0D oraz 3,0TD. Jeżeli tak to niech napisze ile on spalał. Mam zamiar kupic sobie takiego w najbliższym czasie smile

33

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Dlaczego silniki Diesla są teraz takie popularne? Pomimo tego, że prawie cena ON = PB95

Żeby nie było że offtopa robię - chciałbym jeździć Czarną Corsą C 1.3 CDTI 3D smile Mam jakąś taką awersję do LPG ... sad Wolę oszczędnego Diesla niż 10l LPG/100km .... sam nie wiem dlaczego...

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

34

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Maryush napisał/a:

Dlaczego silniki Diesla są teraz takie popularne? Pomimo tego, że prawie cena ON = PB95

Diesel przy normalnej jeździe załóżmy że pali 7 litrów to przy tzw piecowaniu więcej jak 9-10 nie spali. Po drugie diesel ma zdecydowanie większy moment obrotowy od benzyniaka, a po trzecie paliwo diesla zawsze kupi się taniej smile

35

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Zawsze można jeżdzić na oleju trafo za 1,50 litr:satan:

36

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Maryush napisał/a:

Dlaczego silniki Diesla są teraz takie popularne?

Chyba tylko z powodu możliwości kupienia tanio paliwa "na lewo".
Ostatnio będąc w Niemczech jak spotkałem diesla na niemieckich numerach to na 95% był to Polak smile Tam diesle się tępi jak stonkę w miastach porobili strefy i do zielonej nie wjedziesz nawet najnowszym dieslem. U nas ekologia to żart. Co do ekonomi diesla, to jest to mitologia. Jak masz ciężką nogę to na stacji się zdziwisz, nie licząc większych kosztów zakupu i później serwisu. Polska to dziwna kraina, tu wszystko na głowie musi stać, chyba na złość ruskiej wańce-wstańce big_smile

37

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

2,5 TDS super silniczek. Wiem, ze to nie porównanie, ale 2,0 benzynka wymięka przy TDSie

38

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ale jakby ten 2.0 benzyna miał turbinę, też by wymiękał ? Porównanie naprawdę dziwne smile

39

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

2,0 benzynka wymięka przy TDSie

Mam TDS ale nie zgodzę się z tobą  :hmmm:  z 2.0 można wykrzesać ponad 200 kucy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

40

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Koledzy jak chcecie wygodny,bazpieczny,kopytny i tani w utrzymaniu samochód to kupcie sharana jest naprawde super.
Oczywiście 2,8vr6 benzyna, bo diesli nienawidze!