61

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Misiu, Mercedesy z wiecznie żywymi silnikami to się skończyły kilka lat temu. Dziś nie ma diesla trwałego, to już prehistoria i raczej nie wróci.

62

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Słabym punktem BMW w dieslu to pompa wtryskowa

Każda pompa ma określony przebieg winy szukałbym raczej w kręconych licznikach , a nie w pompach

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

63

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

tzn Dario skończyły to pojęcie względne trafiają się jeszcze starsze cacka z małymi przebiegami które jeszcze są w stanie swoje "zrobic" ale znalezienie takiego egzemplarza nie jest łatwą sprawą hehe młodsze diesle też nie których jeszcze zaskakują tym co potrafią zrobic jednak wiadomo stary diesel Mercedes pokroju silnika w naszych ciągnikach na pewno jest żywotniejszy niż napchany elektroniką,wszelkiej maści wtryskami itp nowej generacji


tutaj się sprawdza dwa doskonałe "powiedzenia"

"Jakie pieniądze taki towar/sprzęt"
"Jak dbasz tak masz"

64

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Dario masz całkowitą rację Mercedes zakończył się gdzieś około roku 2000 zależnie od klasy jak weszły nowe motory nowe budy i elektronika skończyły się przebiegi 500 tys

65

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

tutaj sie zgodzę ale w sam raz pisałem tak bardziej ogółem big_smile

66 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-12-11 23:30:36)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

marcel napisał/a:

Dario masz całkowitą rację Mercedes zakończył się gdzieś około roku 2000 zależnie od klasy jak weszły nowe motory nowe budy i elektronika skończyły się przebiegi 500 tys

Na dzień dzisiejszy nie stać mnie na tak nowe auto. Chce na nie teraz wydać ok 7tyś. Szukam auta z lat 90 i to piewszej połowy. Kolega ma merca 124 z przebiegiem 450tyś i silnik pracuje bez zarzutów. Dopiero pod koniec przyszłego roku może szarpne się na coś młodszego typu merc E klasa tzw "okular"

67

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

heh pod koniec przyszłego roku to pewnie za 20tys spokojnie kupisz tego okulara hehe jak samochody będą tak taniec

68 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-01-06 16:45:58)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Takim moim marzeniem jest, nie poczciwe auto zza zachodniej granicy, tylko piękny japoniec (oni potrafią dużo wykrzesać z silnika o małej pojemności  ) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=sh … d=C4486757 
a takim planem za rok może 2 jest zakup też japońca tyle że hondzi civic IV g  tzw. żelazka big_smile  oto przykład http://www.otomoto.pl/index.php?sect=sh … d=C7312959

mad ajj nie ma pięknego v-tec`a ale ten też jest ładny big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

69

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

hmm marzy ci się żelazko big_smile
http://s1.fothost.pl/upload/09/02/a5bad07a.jpg

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

70 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-01-06 19:13:43)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

ooooo właśnie o coś takiego mi chodzi... tylko ze o wygląd to juz sam się zatroszczę ... na chwile obecną jeżdżę autem brata  : golf MK2
http://www.fotoload.pl/123aa39/eeff1a161d8af4c4cee1c47d8d97dbb115218_min.jpg

którego ciągle poprawiamy.... a to żelazko to twoje wojtas  ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

71

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

W Top Gear mówili, że Hondami jeżdżą tylko stare babcie. Nie wiem czy to dobry pomysł kupować sobie taki wóz nie będąc taką babcią na emeryturze wink

72

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

:satan:    widziałeś kiedyś jakąś emerytkę za kółkiem  150 konnego samochodu, który jednocześnie waży nieco ponad tonę ? bo ja nie ....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

73

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

to przyjedz do mnie to ci pokaze babke dokładnie 76lat jezdzi hondą V z silnikiem 1.6 DOHC tym 160konnym i niechce sprzedac tego samochodu za zadne pieniadze bo nie kupi sobie zadnego takiego co by miał takie przyspieszenie co ten big_smile  a co do tej chondy to kolegi  robiliśmy ją od podstaw  na wakacje zajeło nam to miesiąc ale ... silnik 130konny śmiga jak niewiem big_smile ja obecnie mam HONDE civic V generacji prędzej śmigałem accordem V 2.0 16V 136konnym big_smile i żałuje że sprzedałem bo to miało buta  aktualnie szukam też accorda ale z tym najmocniejszym silnikiem big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

74 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-01-06 20:46:34)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

big_smile  to ładnie, brawo dla tej Pani :brawo: ... ale na pewno nie są to autka TYLKO dla emerytek hmm  i nie mam zamiaru zmieniać zamiłowania do tego modelu tylko dlatego, że jakaś gazetka tak twierdzi cool   . . .   wracając do niebieskiej hondzi to widzę ze wiele pracy w nią włożyliście :beer: to się ceni ....  jeśli mogę zapytać : jak się sprawuje to cacko ?  z akordem w akcji jeszcze się nie spotkałem, ale skoro byłeś z niej zadowolony to musiało być wdzięczne autko wink

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

75

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

ta hondzinka  niebieska sprawuje się idealnie  nie ma sie do czego przyczepic big_smile  a accord tak wdzięczne i bardzo energiczne autko  na komputerze w szkole  maxymalne obroty wskazywały na 9564obr\min  brak odciecia i kręcił się jeszcze ale bałem sie już o silnik bo i tak juz brakło obrotomierza  szczerze mówiąc jechałem nim 200km\ha na 4 biegu  i jeszcze był zapas gazu big_smile  na 5 230km \ha (na autostradzie) ale jako młody kierowca  dałem sobie spokój już dalej bo  o wypadek nie trudno big_smile  chodz gazu do podłogi było jeszcze full  dokładnie nie pamietam ale przy 230km\ha  byo bodajze 7 tys\obr albo coś koło tego  dlatego chce wrócic na accorda bo tam przyspieszenie to istna bajka

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

76

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

wysokie obroty jak na japońca przystało big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

77

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

szczerze mówiąc jechałem nim 200km\ha na 4 biegu  i jeszcze był zapas gazu img/smilies/big_smile  na 5 230km \ha (na autostradzie) ale jako młody kierowca  dałem sobie spokój już dalej bo  o wypadek nie trudno img/smilies/big_smile

Niestety z racji wykonywanego zawodu bardzo często takich gości wycinam z pozostałości po zajeszybkim samochodzie. Ludzie jedziecie prawie 100m/s nie jesteście wstanie nic zrobić jeżeli nie myślicie o sobie pomyślcie o innych

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

78

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

:hmmm: rozumie że strażakiem z zawodu jesteś ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

79

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

wiem co masz na myśli piotrfire  dlatego puki co  byłem świerzym kierowcą  i nadal nim jeste dlatego się pozbyłem tego samochodu bo o kłopot nie trudno  wiem to jest okrutna prędkośc na naszych drogach  ale udało sie tak że  była dosłownie pusta autostrada  mijałem moze 3 samochody  i teraz jeżdze spokojnie  swoją hondzinką i nie zamienie jej na zadnego golfa ani nic podobnego  jak już coś to tylko coś z japończyków   najprawdopodobniej  accorda  bo fajnie się tym samochodzikiem jezdzi  wygodny

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

80

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

rozumie że strażakiem z zawodu jesteś ?

Tak


jeżdze spokojnie  swoją hondzinką i nie zamienie jej na zadnego golfa ani nic podobnego  jak już coś to tylko coś z japończyków   najprawdopodobniej  accorda

Był okres w moim życiu w którym jeździłem wyłącznie japończykami miałem Civika sedana w wersji amerykańskiej , nissana primerę i mazdę 626 V6 2,5 miłość do japońców skończyła się po kupnie pierwszego BMW , wierna pozostała tylko żona która jeździ mazdą 323F z 98r

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty