81

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

japoniec to japoniec .... silnik nie do zdarcia  . . . ( nie chodzi mi o zajeżdżanie silnika ale o w miarę normalną jazdę )  a co do golfa to złego słowa nie mogę powiedzieć :angel:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

82

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

a co do golfa to złego słowa nie mogę powiedzieć

A ja tak "taczka" :smiley:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

83

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Piotrfire napisał/a:

a co do golfa to złego słowa nie mogę powiedzieć

A ja tak "taczka" :smiley:

o co chodzi z tą taczką bo nie łapie?;)

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

84

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

innymi słowy golf II to tak jak by niemcy to od kołka ciosali siekierką wszędzie kanciaste big_smile i komfort jazdy nie wspaniały

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

85

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Golf II to auto z lat 80, kiedy była moda na kanciaste auta, do tego ten pojazd miał jeździć i to robi w 200%. Można się czepiać komfortu, wyglądu ale znajdź porównywalny samochód ? Z japońców po takim czasie pozostają w najlepszym razie fotogtrafie, francuzy i włoskie też. Jest to trwała, tania i prosta w naprawie taczka smile Mam co prawda Golfa III, ale II też lubie.

86

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

wojtas napisał/a:

szczerze mówiąc jechałem nim 200km\ha na 4 biegu  i jeszcze był zapas gazu big_smile  na 5 230km \ha (na autostradzie) ale jako młody kierowca  dałem sobie spokój już dalej bo  o wypadek nie trudno big_smile  chodz gazu do podłogi było jeszcze full  dokładnie nie pamietam ale przy 230km\ha  byo bodajze 7 tys\obr albo coś koło tego  dlatego chce wrócic na accorda bo tam przyspieszenie to istna bajka

Kolega miał opla calibre 2.0 16V z podrasowanym silnikiem i zciągniętą blokadą... Obrotomierz wychodził sporo za skale i opierał się na prędkościomierzu. Na 3 biegu robił 190-200km/h. Prędkość max 270km/h. Osobiście jechałem 250 big_smile i właśnie do tej prędkości przyspieszenie ma niesamowite.... smile

87

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

dobra ale podrasowanym big_smile a honda zero tuningu widziała:D  jak by ją stuningował  nawet z chipował to  by była rakieta do tego mozna jaką turbine wrzucic i już  istna masakra do tego jeszcze mozna przestawic komputer bo jest możliwośc big_smile to mozna by było się ścigac z tą calibrą :Dtylko raczej nie na naszej polskiej drodze te wyścigi bo by nie wiedział w którą strone skręcac big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

88

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

big_smile Panowie silnik i koniki to nie wszystko ;D

89

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

No i jestem po dwódniowej nasiadce w garażu przy VENTO nagrzewnica,uszczelka pod głowicą,pasek rozrządu,rolka wymienione klękło po 240tysiakach standardowa wymiana przy silnikach 1.8b+lpg mam na nastepne 200tysiaków spokój oczywiście rozrząd za 60tys.Dobrze że GOLFIK 2 nie sprzedany bo bym się kulał rowerem przy 20st mroziku. Apropo Vectra szwagra 980tysiaków drugi silnik brak progów i nadkoli ale dobrze chodzi po zaoranym polu.

90

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ją na swoim golfie 2 mam 360 tys i to w turbo dieslu dawał radę w mrozy nie było problemu

91

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

a ja śmigam omesią b 2.5v6

92

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Witam, zapraszam do odpowiedniego działu niech się kolega przedstawi.

93

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

A ja jeżdże MZ ETZ 150;D
A Honda Bali 100cm3 stoi bo tłoka nie moge dostac;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

94 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2009-09-17 16:32:32)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

a ja mam mt ts 150 u dziadkow a jezdzimy ns navara . pozdrawiam kolegow
a ja jezdze tak sobie to crossem KAWASAKI KX 125 smile

Sprzedam U-4514

95

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Czy któryś z kolegów miał styczność z silnikiem BMW 318TDS? Wiem że te 2,5 TDS to porażka ale 1,8 (a dokładnie 1,7) TDS? Rozglądam się za nowym autem. Z założenia ma być na długo i wymyśliłem sobie takie modele: audi A4/A6 (stara A6) silnik 2,6 lub 2,8 benzyna+LPG lub BMW 318TDS. Na audi najprawdopodobniej braknie mi funduszy ale wolałbym audi niż BMW.

96

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Właśnie silniki 1.8 to porażka, spala tyle samo co 2,5 TDS, a z mocą kruchutko, pamiętaj, że auto z dużym silnikiem ma zawsze z górki, a komfort i satysfakcja nieporównywalna.
Co do twoich marzeń o aucie to widzę, że nie masz ustalonej opcji, bo oscylujesz między malutką BMW serii 3, a dość dużym Audi A6 :hmmm:

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

97

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

tatamarty.323a napisał/a:

Co do twoich marzeń o aucie to widzę, że nie masz ustalonej opcji, bo oscylujesz między malutką BMW serii 3, a dość dużym Audi A6 :hmmm:

Takie auta mieszczą się w moim budrzecie. Jechałem Audicą A6 2.6 silnik... rewelacja po prostu się zakochałem. Komfort i dynamika jazdy niezastąpione

98

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

A ja chce kupić jakoś niedługo MZ ETZ 15o;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

99

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ja za to jeżdżę sobie cieniasem 704...xDD

100

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Damian dobry wybór  smile:):):):;)

Sprzedam U-4514