141 Ostatnio edytowany przez androl (2014-01-30 20:45:41)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Temat o terenówkach chyba powinniśmy przenieść tutaj.
MAREKPE każdy patrol to powinien mieć jeszcze taki klakson smile
http://www.youtube.com/watch?v=18UQPEz_mRE
Tej zimy to już po ptokach. Zobaczymy co wpadnie w ręce tzn. marka, warunek jednak ma być nie za duży, żona nie lubi dużych aut, takim dwu drzwiowym mówi że może jeździć.
Zamiast trzymać dwie osobówki po prostu jedną przehandluję na terenówkę.

142

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Z tym telewizorem najlepsi smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

143 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-01-30 11:13:43)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

A może coś takiego? http://otomoto.pl/hyundai-terracan-C30680787.html

mdw

144

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Laszka by można było odwiedzić przy okazji smile , jak pisałem będę szukał dwu drzwiowego.

145

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

znajomy wioskę dalej ma coś takiego i jest zadowolony w miarę z niego. Jak co to zapraszam na groka smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

146

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ma ktoś styczność z Merc-Bklasa 2,0 disel ,auto dla żony-jakieś opinie z życia wzięte?

147

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ja się bujam grand cherokee 4.0 ze stałym napędem na 4 kółka, stare ale jare, w zime rwałem mastera z rowu, ciągnął go 60tką i dupa a ja go podpiąłem i ogień, a dla relaksu mam bmw f650 fajna mocna zabawka

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

148

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ma lub miał ktoś na forum Opla Frontere B? Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie ma słabe punkty itp. silniki brane pod uwagę to 2.2 dti i 3.2 benzyna

149

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Jest tu jakiś motocyklista który posiadał albo posiada CBR 954RR lub R1 drugiej generacji?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

150

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Miałem frontery A 3szt. 2.4i 2,0B, oprócz blach- gnicia nic nie mogłem im zarzucić, b ma załączany przód przyciskiem można podczas jazdy załączać, a co do motorów to 2.2 to chyba jest przy mały, moje 2litrówki to biednie się rozkajtywały, 2,4 trochę butniejsza była ale szału nie było

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

151

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

przemo napisał/a:

Ma lub miał ktoś na forum Opla Frontere B? Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie ma słabe punkty itp. silniki brane pod uwagę to 2.2 dti i 3.2 benzyna

Mam frotke B 2.2 dti. Zwróć uwagę na pompę wtryskową (jak pracuje silnik czy się nie zacina i czy pompa nie mokra) to jest słaby punkt tych silników. I oczywiście stan nadwozia.

152

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

sawek.1990 napisał/a:

Jest tu jakiś motocyklista który posiadał albo posiada CBR 954RR lub R1 drugiej generacji?

Co chcesz dokładnie wiedzieć o tych sprzetach?

153

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

A ja wczoraj popołudniu wracając z Wrocławia kupiłem żonie Micrę ( wpłaciłem zaliczkę) a wieczorem sprzedałem jej Forda Ka. Dziś jedziemy przyprowadzić jej nowe autko.

154

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Micra fajny samochodzik. A Ka to już rdza zjada? smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

155

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Dokładnie Karol strasznie rogi poleciały i rocznik też leciwy milenijny, ale ogólnie zona bardzo zadowolona z samochodu byla i 3 drzwi przy rosnących dzieciach robi się problem. Micra jest 5 drzwiowa.

156

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

mw_marcin napisał/a:
przemo napisał/a:

Ma lub miał ktoś na forum Opla Frontere B? Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie ma słabe punkty itp. silniki brane pod uwagę to 2.2 dti i 3.2 benzyna

Mam frotke B 2.2 dti. Zwróć uwagę na pompę wtryskową (jak pracuje silnik czy się nie zacina i czy pompa nie mokra) to jest słaby punkt tych silników. I oczywiście stan nadwozia.

A to 2.2 dti jedzie jakoś czy jest za mały na taką bude?

157

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Karol323 napisał/a:

Micra fajny samochodzik. A Ka to już rdza zjada? smile

zależy który rocznik wink moja żona ma II generację i bardzo zadowolona. Autko rzadko spotykane (przynajmniej u nas) a i bardzo ładnie się prezentuje.

gg 5118068

158

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

ja mam mazde 323f bj 2.0 ditd 2000r i powiem szczerze ze na moje potrzeby auto jest super pali malutko powolnie wskazuwka opada dobre sie zbiera ładnie wyglada na aluskach ogółem pełne zadowolenie tylko mają czułe pompy wtryskowe juz coś o tym wiem ale da sie urzytkowac
http://images77.fotosik.pl/572/01315b7f10e575e2med.jpg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

159

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Moja żona jak ostatnio przysiadła się do corsy 2002 rok to stwierdziła że jakieś to takie małe i woli jednak jeździć cytryną C5

E 516 na części
Telefon 695 076 269

160

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

PawełS.64 napisał/a:

Ma ktoś styczność z Merc-Bklasa 2,0 disel ,auto dla żony-jakieś opinie z życia wzięte?

Syn się pojawił w domu, od roku jeździ takim. Wcześniej 211 to ciągle coś. Tym mówi że trochę obciach dla kawalera, ale trafiło mu się nie zjeżdżone, silnik ok.