161 Ostatnio edytowany przez mw_marcin (2016-05-07 23:29:39)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

przemo napisał/a:

A to 2.2 dti jedzie jakoś czy jest za mały na taką bude?

Zależy czego oczekujesz. Rakieta jakaś to to nie jest. ale da się jeździć. Targamy nią często przyczepę po polach z 2 BGB i jakoś se radzi. Oczywiście fajnie było by gdyby miała parę kucy więcej.

162 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-05-08 10:13:41)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

androl napisał/a:
PawełS.64 napisał/a:

Ma ktoś styczność z Merc-Bklasa 2,0 disel ,auto dla żony-jakieś opinie z życia wzięte?

Syn się pojawił w domu, od roku jeździ takim. Wcześniej 211 to ciągle coś. Tym mówi że trochę obciach dla kawalera, ale trafiło mu się nie zjeżdżone, silnik ok.

W środę odbieram.Moim zdaniem,mojego syna i zięcia to obciach dla faceta ale kobiety sa innego zdania i to one zadecydowały[ja tylko jestem od przelewów i to pod wszelaką postacią:zapłacić,opić i tankować]Niech mają,powinna być zadowolona,obecnie jeżdzi Land Roverem  [też damka]i do niskiej osobówki już nie bardzo ją ciągnie.Pożyjemy zobaczymy.
   Androl,co miałeś na myśli-211

163

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ja jeżdżę autem nietypowym, jak nasze ciągniki. Daewoo musso 2.9td 122 km. Powiem ze według opinii innych związanych z awaryjnością nie ma problemów, części tanie chociaż jeszcze nic nie wymieniłem w ciągu roku użytkowania, oprócz filtrów kabinowych i węza klimy przebieg 330 tys licencja silnika mercedes. następne autko terenowe myślałem ostatnio nad hummer h2.
ale teraz remont dachu i wszystko odłożone na czas puzniejszy

164

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Paweł ten kombi, tam to jest elektroniki https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_W211
B to i swojej żonie chętnie bym kupił, jednak wobec biedy na polach zadziałał u mnie instynkt samozachowawczy, też nie zmieniam auta a miałem taki zamiar.

165 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-05-08 22:27:26)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Ja mam do odbioru B clasa W245

166

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Jeden z tych 300-tu egzemplarzy będzie mój, już wpłaciłem zaliczkę, mam tam znajomości
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomos … Id,2912802

167 Ostatnio edytowany przez piotrzet (2019-04-01 08:55:19)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

:Podaj namiary.Wezmę z pięć sztuk.

168

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

szkoda że to 1 kwietnia sad
Mimo że miałem kilka lat ale dokładnie pamiętam jak bodajże w 86r. jakoś tak po zmroku bo już było ciemnawo tato zajechał na podwórko nowym tarpanem. Ile on przewiózł płodów rolnych ehhh

gg 5118068

169

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

nasz tarpan z salonu nie dojechał z salonu do gospodarstwa bo się zatarł... po reklamacji dostał od razu silnik mercedesa 200d i jeździł aż go rudy nie wykończył

170

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Miałem to cudo, szybciutko pojechał na żydowskie tory gdzie został załadowany do wagonu z wsadem hutniczym...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

To prawda że tarpan miał węższą oś tylną niz przednią? Jesli tak to jazda tym w błocie musiała być ciekawa

172

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

A u mnie na podwórku króluje Land Rover od 10 lat jest freelander 1,8 i zostanie dożywotnio 😂 przez trzy lata był Range Rover P38 4,6 benzyna A obecnie jeżdżę Range Rover  L322 vogue  3,6 dizel i powiem tak że jak ktoś zaczął jeździć rendzami to ciężko się przesiąść na coś innego 😀😂

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

173 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2019-04-03 21:01:52)

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

farmer1 napisał/a:

A u mnie na podwórku króluje Land Rover od 10 lat jest freelander 1,8 i zostanie dożywotnio 😂 przez trzy lata był Range Rover P38 4,6 benzyna A obecnie jeżdżę Range Rover  L322 vogue  3,6 dizel i powiem tak że jak ktoś zaczął jeździć rendzami to ciężko się przesiąść na coś innego 😀😂

Dokładnie LR 1,8 po lifcie obchodzi jub 10 lat  ,właśnie jestem w trakcie zmiany butli gazu,Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś większym
,nowszym i miękciejszym na szosę i na pole.B poważnie myślę o Range Rover sport 3,6 ale odstrasza mnie silnik podabnie jak ten mniejsz V6 chyba 2,7
Rozważam tez Dodge Journey 3,6 4x4 i z podobnym motorem Jeepa G Ch

174

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

PawełS.64 napisał/a:
farmer1 napisał/a:

A u mnie na podwórku króluje Land Rover od 10 lat jest freelander 1,8 i zostanie dożywotnio 😂 przez trzy lata był Range Rover P38 4,6 benzyna A obecnie jeżdżę Range Rover  L322 vogue  3,6 dizel i powiem tak że jak ktoś zaczął jeździć rendzami to ciężko się przesiąść na coś innego 😀😂

Dokładnie LR 1,8 po lifcie obchodzi jub 10 lat  ,właśnie jestem w trakcie zmiany butli gazu,Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś większym
,nowszym i miękciejszym na szosę i na pole.B poważnie myślę o Range Rover sport 3,6 ale odstrasza mnie silnik podabnie jak ten mniejsz V6 chyba 2,7
Rozważam tez Dodge Journey 3,6 4x4 i z podobnym motorem Jeepa G Ch

Duże auto musi mieć duży silnik A nie na odwrót u mnie jeszcze trochę mocy podniosłem i ma teraz 315km A auto waży prawie 3 tony i nawet nieźle śmiga jak na tą masę

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

175

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Siostra miała ale wersję fiatowską  3,6 bez w automacie przy spokojnej jeździe 10- 12 litrów

176

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Jak jeep to tylko w benzynie a nie tak jak mój kolega kupił 2,7 dizla i tylko kłopot

E 516 na części
Telefon 695 076 269

177

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Mój wychodzi gdzieś 14 ale jazda od 50 do 180😂😂A na autostradzie i 2 paczki też się zdaza przekroczyć. Miałem jeepa z 3,1 to porażka

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

178

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Też tak myślę ,że Jeep i Dodge to tylko  3,6 benzyna i obowiązkowo 4x4

179

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

Od dziś będę jeździł jednym z takich, o którym wcześniej myślałem że chciałbym jeździć, bmw x3

180

Odp: Jakimi autkami (motorkami) chcielibyście jeżdzić

ale to nabyłeś czy masz jakiś na testy?

Nie ma to jak FORTSCHRITT