41

Odp: Beczkowozy

Przyczepa jest podobna do tej podkreslam podobna https://sprzedajemy.pl/zremb-cn-211-en- … los,222889 z tylu jest jedna os i z przodu jedna skretna beczka z przodu jest wazsza puzniej jest przetloczenie na wieksza obwod beczka nie jest na zadnym podwoziu tulko resory sa bezposrednio do niej przyspawane beczka nie jest robiona jest to oryginal w necie nie moge znalezc zdjec tego

42

Odp: Beczkowozy

Montrey napisał/a:

Przyczepa jest podobna do tej podkreslam podobna https://sprzedajemy.pl/zremb-cn-211-en- … los,222889 z tylu jest jedna os i z przodu jedna skretna beczka z przodu jest wazsza puzniej jest przetloczenie na wieksza obwod beczka nie jest na zadnym podwoziu tulko resory sa bezposrednio do niej przyspawane beczka nie jest robiona jest to oryginal w necie nie moge znalezc zdjec tego

Kiedyś stała tak na złomowisku, chciałem ją przerobić na beczke do wody,  teraz żałuje że jej nie wziołem. To była naczepa zremb, a na kapslach miała napis IFA.

43

Odp: Beczkowozy

A masz jakies foty?? my mamy taka na firmie po remoncie ale nie wolno zdj robic jest przerobiona do wozenia krwi smile

44

Odp: Beczkowozy

Montrey napisał/a:

Witam mam problem z rozczyfrowaniem co to za beczka nie posiadam zdj ale ja opisze wiec prawdopodobnie byla to beczka do wozenia paliw ma 10000tys l i jest 1990r jest na 2 osiach z tylu jedna na blizniaczych kolach 20 a przud skretny tez na blizniaku tak jak przyczepa rolnicza lecz beczka nie jest na calej dlugosci rowna przod ma mniejszy obwod i za przednia osi beczka sie powieksza na kapslach w kolach pisze ifa ale na tabliczce znamionowej nie ma modelu bo jest zamalowany przyczepa jest bardzo podobna jak kiedys byl w strazy pozarnej CN 20 tylko ze te byly ciagniete za Jelczem i byly naczepami a nasza jest przyczepa i odpowiada wszystkimi detalami do cn 20 ale w kapslach pisze ifa prosze o rozszyfrowanie tej beczki:)

Ta beczka to może jest do wożenia paszy. U Stokłosy też mają coś takiego że z przodu ma mniejszą średnicę i to była oryginalna do przewozu paszy. Tyle że nie była na kołach bliźniaczych a pojedyncze 22,5 cala i też w układzie trzyosiowym, dwie z tyłu i z przodu na obrotnicy. A ta o której mówisz to ma siłownik z przodu do kiprowania? Bo ta o której pisze to miała

E 516 na części
Telefon 695 076 269

45

Odp: Beczkowozy

Ta prawdopodobnie byla do paliwa puzniej wozila wode a teraz krew to nie jest 3 osiowa tylko 2 osiowa z tylu jedna os i przod na obrotnicy ta beczka nie ma silownika ani ramy!!! osie sa bezposrednio do niej przykrecone za rame odpowiada beczka ktora ma 10000ty L

46

Odp: Beczkowozy

Panowie a gdzie można kupić te boczne blach do HTS co się węże kładzie?

47

Odp: Beczkowozy

panowie poszukuje beczke fortschritt hts  mam weże i pompe a najchetniej coś bym kupił ale do roboty i rzeby była beczka nie poklejona
moze sie komuś coś przewineło z beczkowozów fortschritta przez oczy i mógłby dać znac
z góry dziękuje

48

Odp: Beczkowozy

Był ostatnio na OLx w Glinka u tego chłopaka miałó 2 lub 3 wymienili  sporo sprzętu zadzwoń zapytaj o cene.


http://olx.pl/oferta/plug-obrotowy-5-sk … 62214a4faa

49

Odp: Beczkowozy

ten pług z ogłoszenia nie taki głupi  za te pieniądze

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

50

Odp: Beczkowozy

niestety na razie niemaja nic

51

Odp: Beczkowozy

Ten pług to taki sam jak mój .

52

Odp: Beczkowozy

Mieli jeszcze dla androla K700

53

Odp: Beczkowozy

panowie wiem beczkowóz fortschritt ale ma taki mankament ze 1 wózek jest od rozrzutnika fortszhritt pasuje ale tak dziwnie wystaje z centymetr co wy na to

54

Odp: Beczkowozy

ja mam na wózkach od rozrzutnika i jeżdżę tyle że obydwa (różnica jest w tuleji beczki miały z jakiegoś metalu a rozrzutniki plastyk)

55

Odp: Beczkowozy

no chłopaki znlazłem hts 100 i kupiłem z pompą ogólnie do remontu beczk była klejona do poprawek i tu moje pytanie moze ktoś kleił i wie co i jk jaki materił i jak to sie robi

56

Odp: Beczkowozy

Każdy fachura od łódek go sklei. Samemu to żywica, utwardzacz, maty i papier ścierny coś do odtłuszczenia. Kleimy od środka (najważniejsze i najwięcej trzyma) i z zewnątrz. Zapłaciłem 800zł za sklejenie w połowie, wklejenie od nowa górnego włazu i poprawienie przedniej części (dennicy). Beczka była zdemontowana z podwozia do operacji. Jak masz pojęcie to działaj, jeżeli grubsza robota to zostawiłbym fachowcą.

57

Odp: Beczkowozy

popekane nie jest tylko brzydko wyglada i stad moje pytnie czym i jak to skleić bo chce wypiskowac i pomalowac

58

Odp: Beczkowozy

odnosnie brzydko chodzi mi ze poklejona tak żle

59

Odp: Beczkowozy

Wystarczy umyć konkretną myjką i możesz kleić. Chcesz całą owinąć warstwą maty?

60

Odp: Beczkowozy

jakiej maty chłopaki dajcie link nato czym sie robi jak to sie nazywa dajcie link