121

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

jestem zainteresowany zakupem cześci czy kos moze podac mi namiary do 512  oraz  czy opłaca kupić ciągnik 323

122 Ostatnio edytowany przez markus (2009-05-29 10:25:51)

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

No pewnie  że się opłaca kupić jak w dobrym stanie.
Zdaje się że to pytania nie w tym temacie!
Pozdrawiam.

123

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Rywald gm Radzyn Chelminiski  pow Grudziadz  woj Kuj - pom

124

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Witam kolege z kuj-pom.

125

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

no to maćku do brodnicy masz niedaleko po części, witam posiadacza fortschritta z okolicy

126

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

rowniez witam kolege :beer:   Fakt po czesci do Brodnicy mam blisko i tam gluwnie sie zaopatruje , na szczescie forszej malo sie psuje wiec czesto tam nie bywam:D

127

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Zawada:powiat bydgoski

128

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

pw  powiat krasnystaw    województwo  lubelskie

129

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Leopoldowo gmina Miastkowo, powiat Łomżyński

130

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

altest1329 widze ze jesteś z moich okolic smile Pozdrawiam

GG 16238418

131

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Pielgzymowice Górny Śląsk

132

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Kolonia Wola Szydłowiecka powiat Skierniewice gmina  Bolimów .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

133

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Cześć Pawelg !
Jestem z powiatu łowickiego, więc jesteśmy sąsiadami. Mam szwagra w Bolimowie.

134

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

A morzesz dokładniej , znam tam kilku ludzi .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

135

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Jadąc od Nieborowa, w lesie jest tablica kierunkowa w prawo na Wólkę Łasieczyńską, Łasieczkowską - nie pamiętam. Byłem u niego dwa razy w nocy. Las się kończy, jakieś łączki, brzuski, po prawej jakiś budynek przypominający dworską oborę, dwa zakręty prawo lewo (lub odwrotnie). Ze sto metrów prostej, po lewej sosny, dom drewniany i za tym drewnianym mój szwagier ! Mam siedmiu szwagrów, akurat ten jest najnormalniejszy. Po paru przeprowadzkach stwierdził, że zakochał się w Bolimowie i tam chce żyć. Jego wybór, jego sprawa, trzeba decyzję uszanować !
Mnie Bolimów niezbyt ciepło się kojarzy. Dziesięć lat kupowałem truskawki i sprzedawałem je, gdzie się dało, czyli kto dał więcej. Ślepy los zaniósł mnie do Bolimowa, północ, żywego ducha, na krypie ziłka cztery tony truskawki, a ja nie mogę znaleźć zakładu. Trzech gości wskazało mi drogę w przeciwnym kierunku. Chłopaki mieli ubaw po pachy, ja parę tysięcy w plecy, bo trafiłem na zakład dziesięć minut po skończeniu zmiany.
Ech, czepiam się miejscowości a powinienem ludzi. To było dawno i prawie nie prawda.

136

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Więc tak szwagier mieszka na Wólce Łasieckiej, a co do Bolimowa to osobiście zaorałbym i posadził lasu , niby to moja gmina , ale nie lubie Bolimowa i bolimowiaków . A Fruktodor faktycznie trochę w dziurze .

pozdrawiam .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

137

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

witam a jest ktos z okolic Gliwic???blizej Pyskowic

posiadacz jedynego fortschritta w wiosce                                                                                                                     gg    3152125

138

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

trochę bardziej centrum-Podlesie,powiat Bełchatów,gmina Zelów :-)

139

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

No to sławku niezle popłynołeś z tymi truskawkamii^^
AZle mogłeś pojesc;D
Bo miałeś ich az za duuuuuuzo^^
Pozdrawiam^^

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

140

Odp: Mapa miejsc w których mieszkacie

Emilianów
powiat Łowicz
gmina Bielawy
woj.Łódzkie