41

Odp: Co można przerobić

dzięki maxi

42

Odp: Co można przerobić

koseś napisał/a:

no chłopaki liczyłem właśnie na takie tłumaszenia a oto odpowiedź
wąż do powietrza http://img156.imageshack.us/img156/9748/img0406oj4.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/img0 … 1/w640.png

Szczęka o  glebe mi walneła.+za wykonanie

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

43 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2008-09-22 20:18:00)

Odp: Co można przerobić

Jeśli chodzi o spalanie słomy to dzięki za porady sam też się boje czy to nie wybuchnie ale nie będe się poddawał jak będe miał troche wolnego czasu to sprubuje coś wymyśleć jeśli kogoś to interesuje to moge napisać moje spostrzeżenia.

44 Ostatnio edytowany przez karlos (2008-09-22 22:06:06)

Odp: Co można przerobić

oczywiście jestem żywo zaineresowany piecem na słomę


jak widać usunąłem posty o spalaniu słomy jeśli macie ochotę o tym gadać to w innym dziale jest na to miejsce jutro usunę posty z dnia dzisiejszego

45

Odp: Co można przerobić

Koseś, masz ode mnie + za sam pomysł. Jak go z sukcesem zrealizujesz - masz drugi. Dla mnie pomysł rewelacja. Jestem leniwy z natury, fajerą kręcę żeby żyć. Chciałbym nieraz żyć a nie kręcić.

46

Odp: Co można przerobić

Mam prożbe czy ktoś ma elektozawór ten który przepuszcza ciśnienie na blokade napedów albo załączania napędu bo spaliła mi się cewka od żółwika.Mało to potrzebne ale jak by ktoś miał niedrogo to bym kupił.Dzwoniłem dzisiaj do sklepu i zaśpiewali ponad 200zł myślałem że z krzesła zpadne.O mały włos bym założył od gazu ale był za mały otwór w sirodku jak znajde odpowiedni drucik sprubowałbym przewinąć tą cewke ale to nie takie proste.

47

Odp: Co można przerobić

Tomku ostatnie ostrzeżenie , forum ma różne tematy i różne wątki , a ty się uparłeś i piszesz wszystko w jednym chcesz elektrozawór jest wątek "KUPIĘ" który nie ma nic wspólnego ze "zrób to sam"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

48

Odp: Co można przerobić

Sory poprawie sie.

49 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2012-11-15 22:34:51)

Odp: Co można przerobić

Jak ktoś zainteresowany to mogę przerobić.   URL=htt[p://www.fotoload.pl/index.php?id=c2b8690bc490c5aedadd52727250f00f645]http://www.fotoload.pl/123aa72/c2b8690bc490c5aedadd52727250f00f13409_min.jpg[/url]   http://www.fotoload.pl/123aa49/233d57ad364a217fd7d2d651b76f1d865709_min.jpg

50

Odp: Co można przerobić

Tomaszu gdzie ty sie podziewałs jak Cię nie było

51

Odp: Co można przerobić

podaj koszt

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

52

Odp: Co można przerobić

No ładnie smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

53

Odp: Co można przerobić

100zł(robota)+10zł(klucz który robi za wieloklin chyba że ktoś go ma to wstawię jego) +koszty przesyłki.

54

Odp: Co można przerobić

co to za klucz? MAsz to założone? Jak rozdzielacz z tym wspólpracuje

55

Odp: Co można przerobić

Ją mam podobnie i działa już tak pól roku i nic się dzieje jak było tak jest tak więc polecam

56

Odp: Co można przerobić

super sprawa! plus Tomeczku.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

57

Odp: Co można przerobić

Zdradz jeszcze jaka to pompa (symbol ,typ) plusor już poleciał.

58

Odp: Co można przerobić

Klucz założyłem (wtoczyłem i przyspawałem) 21 można i 22 nasadkę przedłużaną bo nie miałem wieloklina co napędza pompę(jak ktoś wie gdzie można taki wieloklin kupić to byłbym wdzięczny) ,pompa jest ogólnie znana NSZ 50, prawa ,okrągła z hydrosiły.Za uznanie dzięki.

59

Odp: Co można przerobić

Nz 50 prawa dokładnie bodajże wzmocniona chyba coś ponad 300 zł ale polecam

60

Odp: Co można przerobić

a do czego ta pompa bedzie służyła? Po co to jest tak przerobione?