101

Odp: Co można przerobić

Wszystkim krytykantów proszę aby wykazali się własną twórczością ! Tomek fajnie by się teraz na przodzie tuz prezentował .

102

Odp: Co można przerobić

Sebastian napisał/a:

Co Wy gadacie . ¬le nie wygląda . Z tą czarną maską to prawie jak Valtra  smile

no jakieś podobieństwo jest smile. Powiem nawet że maska bardziej przypomina valtrę niż 323 wink
Generalnie Tomek się napracowałeś pokaż jeszcze fotki z drugiej strony no i z bliska....
No i witam w KPM Klub Przerobionych Masek wink
No ale gdzie ten filtr??

103

Odp: Co można przerobić

Dzięki wszystkim za uznanie a filtr to jest nad silnikiem.Jak zrobię więcej fotek to wszystko będzie widać.O tuzie nie myślałem ale może może.

104

Odp: Co można przerobić

mi sie ta maska podoba  a i forsz jest  ladniejszy.

105

Odp: Co można przerobić

Mi też się z tą maską podoba... mniej przypomina żabę jak to ma miejsce z oryginalną tongue

106

Odp: Co można przerobić

Miałem dwa dni i nie mogłem całej od podstaw zrobić więc starą przerobiłem, założyłem zawiasy ściołem przodek i przyspawałem siatkę z przodu.

107

Odp: Co można przerobić

20 km ode mnie facet oryginalną maskę w F323 skrucił o 8 cm i obniżył przód o 8 cm musiał przez to przygnieść naczynko wyrównawcze, pomalował wszystkie blachy na ciemny atrament, efekt imponujący  z daleka zastnawiałem się co to za ciągnik.
Dla Tomka + chociaz bez ujednolicenia kolorystycznego strasznie mi się to gryzie.

108 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2013-05-29 22:41:35)

Odp: Co można przerobić

Obiecane fotki  http://tinypic.com/view.php?pic=10on2ig&s=5   http://tinypic.com/view.php?pic=2w33rtj&s=5           nie mogę dojść do łady z tymi nowymi programami

109

Odp: Co można przerobić

Nie ma dostępu bez logowania .

110

Odp: Co można przerobić

Jeszcze za dwa siłowniczki do tej maski od tylnej klapy z jakiegoś liftbaga i będzie cacy, na tych ostatnich fotkach ta maska prezentuje się znacznie lepiej smile

111

Odp: Co można przerobić

I ja wstawiłem zwykłą pompę zębatą do 303, na razie chodził troszkę z gruberem ale podnosił beż żadnego problemu a przede wszystkim nic nie buczało smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

112

Odp: Co można przerobić

Koledzy mam problem z agregatem. Agregat 3m z hydropakiem, uprawowo siewny. Problem polega na tym, że w miejscu podłączania łącznika jest poprzeczka do której przymocowany jest ten uchwyt do łącznika. Jest to profil 70x70x4 jak się okazało wygiął się jak banan. Wyciąłem go i muszę coś wstawić. Wydawałoby się że taki profil z czwórką ścianką jest mocny a tu kicha. Podpowiedzcie co można mocniejszego wspawać?

113

Odp: Co można przerobić

Weź to narysuj czy jak. Bo to takie proste a każdy widzi to inaczej....

114

Odp: Co można przerobić

A jak wkleić foto?

115

Odp: Co można przerobić

Wchodzisz np tu http://www.fotosik.pl/ umieszczasz fotkę i wklejasz coś co się nazywa "link na forum"

116

Odp: Co można przerobić

a to spoko

117

Odp: Co można przerobić

Na takie wypadki musimy być przygotowani, odwiedzanie złomu co jakiś czas umożliwia wyłowienie fajnych profili albo innych kształtowników czy blach o dowolnej grubości wink weź to co masz solidnego, wszystko zależy jaki gruby oryginał ? do tego jakiś skosik wzmocnienie i będzie trzymać

118

Odp: Co można przerobić

Witam kolegów smile wiem że rzadko tu bywam ale teraz będę już częściej big_smile, przechodząc do mojego pytania , na chwilę obecną z racji że mój zt300 jest mało używany powoli robię mu generalny wizualny remont, chciałbym mu ściąć maskę jak w cięzkiej serii ursusa tylko tak patrzę mierzę i kurde chyba będzie przeszkadzać ta rura od filtra powietrza która biegnie z lewej strony chłodnicy , jeśli ktoś robił u siebie podobną przeróbkę , mógłby podać wymiary jakieś zdjęcia to będę wdzięczny smile

119

Odp: Co można przerobić

A jak by założyć kolektor od samochodu IFA i wtedy założyć filtr powietrza z lewej strony przed kabiną?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

120

Odp: Co można przerobić

No właśnie zrób wlot powietrza przy kabinie z lewej strony a z drugiej strony zrób tłumika tez przy kabinie i będzie ładnie wyglądać smile wtedy juz tylko się uporać z chłodnica i zbiornikiem wyrownawczym smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)