21

Odp: Moja 12

@Matey dominator 85 też jest http://allegro.pl/item460129811_kombajn … or_85.html

22

Odp: Moja 12

a z claasa meractora podejdzie do E-512 ?

23

Odp: Moja 12

odświeżam, z E-516b sieczkarnia również nie podejdzie ta ?

24

Odp: Moja 12

matey tongue  szukaj podobnego kombajnu do 512 a nie ty wyskakujesz z 516 neutral tam jest dużo szerszy bęben wiec i klawisze będą szersze i więcej ich będzie szukaj od kombajnu 4 klawiszowego i podobnej szerokości  "dupy kombajnu" a najlepiej kup nową i będziesz miał problem z głowy
a jak taka opcja Ci nie pasuje to zatrudnij 2 murzynów daj im wody i dobre noże i będą ciąc tak jak ci sie będzie podobało tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: Moja 12

własnie miałem oferte sieczkarni z e-516, tak myslalem ze niepodejdzie.. co do nowej to produkuja z napedem z mlocarnia po co zbednie mlocarnie obciazac ?

26

Odp: Moja 12

a co to jej przeszkadza:D w wiekszosci kombajnów jest własnie z młocarni napęd wiec czym sie tu łamac co jej sie stanie?? nic wiec raczej niema problemu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Moja 12

Słyszałem rozne opinie na ten temat, ale wiekszosc sugerowala mi abym szukal sieczkarni z napedem bezposrednio z silnika, jesli takiej nie znajde zostanie mi tylko napedzana z mlocarni. Użytkuje ktos moze sieczkarnie do E-512 z Wągrowca ?

28

Odp: Moja 12

BIZONY tylko maja naped z młocarni i wszystko chodzi  koło mojej wioski tylko jeden forszaj 512 ma sieczkarnie z napędem od silnika z tego co widzę i musi na przejazdach ściagac pasek napędowy bo inaczej cały czas chodzi sieczkarnia  niby jest tam jakiś napinacz co ją powinien załanczac ale nie zdaje egzaminu tyle wiem na ten temat

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: Moja 12

Matey ja użytkuje sieczkarnie z Wągrowca dwa sezony. Napęd ma z silnika załączany elektromagnesem .Słomę kieruje się do szarpacza lub na zewnątrz kombajnu blachą  umieszczoną z tyłu kombajnu.Nie ma potrzeby odpinania szarpacza . Kosztował mię 6200 zł. ale tydzień przed żniwami ,więc sami rozumiecie .Ten szarpacz jest montowany w 512, 514 ,Bizon ,Bizon Rekord.Kupiłem przez pośrednika który przywiózł mi go do domu tel.604-184-345  061 43 63 047.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

30

Odp: Moja 12

dochodze do wniosku, że chyba jednak kupimy nowa, ale pytanie czy napedzana z mlocarni czy z silnika. ma ktos na sali sieczkarnie napedzana z mlocarni?

31

Odp: Moja 12

Krótka i na temat: Sieczkarnia napędzana z silnika. Jedziesz pod ostrą górę silnik się dusi sieczkarnia jest zabita. Sieczkarnia napędzana z młocarni. Jedziesz pod ostrą górę silnik się dusi. Wylanczasz młoczarnie razem z sieczkarnia.

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

32

Odp: Moja 12

pantera mógłbyś wejśc na gg bo mam sprawę do ciebie ? tongue Chyba jednak weźmiemy ta napędzaną z młocarni z Wągrowca. Wie ktoś może ile teraz one kosztują ?