421

Odp: Sprzegło 323A

oczywiście,regeneracja wychodzi wiele taniej, tylko jak chcesz sam zregenerować,to musisz uważać na kilka chwytów.m in. kulke, która siedzi pod górnym króćcem; a jak sie obawiasz, możesz ją wysłać do PiotraK do grudziądza i ją pięknie zregeneruje.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

422

Odp: Sprzegło 323A

A mi się dziś sprzęgło popierdzieliło. i nawet nie wiem co mu dolega. Biegu nie da się wrzucić, a jak już wrzuci się to zanim ruszy poślizgnie się, że sprzęgło śmierdzi. Jutro muszę się pod niego położyć...l

423

Odp: Sprzegło 323A

części od Pana Piotra do regeneracji pompki sprzęgłowej i wysprzęglika przyszły dziś wraz z instrukcją jak to wszystko dobrze poskładać. Mam tylko do Was pytanie dlaczego należy zaznaczyć wszystkie elementy wspomagania i pompkę.Pytam, bo pompkę odkręciłem w sobotę i nic nie zaznaczyłem.

424

Odp: Sprzegło 323A

czy 303 i 323 mają identyczną pompę sprzęgłową?

425

Odp: Sprzegło 323A

to czemu zaznaczać to pytaj sie piotra a 303 ma sprzęgło pneumatyczne.

426

Odp: Sprzegło 323A

czy 303 i 323 mają identyczną pompę sprzęgłową?

303 nie ma pompki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

427 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2015-07-29 05:43:55)

Odp: Sprzegło 323A

Witam kolegów, pytałem, bo części do reaktywacji pompki nie pasowały do mojej ale już wiem dlaczego. Ale tak to jest jak się kupuje coś używanego. Nie zawsze wszyscy przy remontach trzymają się oryginału. W moim przypadku zamiast pompy sprzęgłowej w moim 323 miałem pompę taką jak przy hamulcach....

Dzięki koledzy za odpowiedzi

428

Odp: Sprzegło 323A

Roberto323 napisał/a:

...Mam tylko do Was pytanie dlaczego należy zaznaczyć wszystkie elementy wspomagania i pompkę....

Rozmawialiśmy o tym telefonicznie, ale dla pewności napiszę to tu jeszcze raz. Elementy te należy zaznaczać, żeby po rozebraniu złożyć je tak samo, ponieważ możliwości jest wiele, a tylko jedna jest właściwa.

tomek1974 napisał/a:

to czemu zaznaczać to pytaj sie piotra a 303 ma sprzęgło pneumatyczne.

303 ma sprzęgło mechaniczno-pneumatyczne. Mechaniczny jest I stopień, a pneumatyczny II - przy normalnej jeździe, a przy używaniu "żółwia" - odwrotnie.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

429

Odp: Sprzegło 323A

Witam . Po bardzo długiej nieobecnosci ( duzo pracy bardzo dużo) mam pytanie ojciec przypalił mi troszke tarcze , i pod duzym obciązeniem jakby troche sie slizgało jest na to rada??

430

Odp: Sprzegło 323A

obejrz czy łapki nie dotykają do łożyska jak nie dotykają a się ślizga to nie przypalił delikatnie.

431

Odp: Sprzegło 323A

czyli tarcza do wymiany?? SUPER

432

Odp: Sprzegło 323A

Zmierz tarczę to będziesz wiedział dokładnie. Parę razy zdarzyło mi sie tarcze przypalić, aż śmierdziało, ale nie musiałem od razu wymieniać, bo za jednym incydentem nie da się tego uszkodzić.

433

Odp: Sprzegło 323A

u może sprzęgło gumowe ciągnie?

434

Odp: Sprzegło 323A

sprzegło gumowe było zakładane całe nowe w zeszłym roku bo stare sie rozpadło, jaka jest optymalna gr. tarczy?

435

Odp: Sprzegło 323A

Jest na Forum bodajże 7mm.

436

Odp: Sprzegło 323A

dziś  latałem z gruberem, i tak jak patrzyłem to rzeczywiscie łożysko dotykało do łapek ale czemu tak sie stało ??? skoro nic nie regulowałem a było dobrze tarcza ma odpowiednią grubosc . tak wiec popusciłem na regulacji przy pompce na tej śrubie  i ruszyłem w pole niby wszystko dobrze ale w pewnym momencie jak ciągnik zwalnia jak bym delikatnie sprzegło wciskał . nic nie smierdzi .popusciłem jeszcze troche i niby dobrze . ale dziwi mnie to ze cofnołem tą srube o dobry centymetr . co tam sie moze dziać?

437

Odp: Sprzegło 323A

Pewnie pompka siada.

438

Odp: Sprzegło 323A

wszystko było regenerowane na początku roku, a wysprzegla dobrze

439

Odp: Sprzegło 323A

i problem powrócił , dzis orałem i jade jade a tu nagle dupa 2 s. ślizgania sprzegła i po chwili normalnie . łożysko nie dotyka do łapek , pierwszy w drugi stopien rozsprzęgla.   POMOCY jeszcze 5 ha do zaorania . dodam ze dzieje sie tak na biegu II 4 a na I 4 tego nie ma .

440

Odp: Sprzegło 323A

miałem identyczne objawy, u mnie skończyło się wymianą tarczy. U PiotrKa dostałem nadwymiarową bo docisk wydarty.

Ale mogę się mylić, może to coś innego, życzę Ci abyś nie musiał wyciągać silnika...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]