21

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

ja ciagalem b201 moim 323 i tez kiedys taka przyczepe i jakis specjalnych i oporow nie  zauwazylem wiadomo ze taka krowa to na miejscu nie zawrocisz bo cieszko ale jak byko na nieej 12 prawie 13 ton to ciagalem  i moj 323 dawal rade i nie stanol nawet w polu.  a ja tam bylem dzisiaj w tej wiosce po prase rolujaca co  jest ta przyczepa szkoda ze niewiedzilem moze bym upiekl 2 pieczenie na jednym ogniu a laewta i tak prawie pusta bo co to taka prasa ale cuz juz za pozno tongue

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

22

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

No i jestem w kropce bo za cenę od 4 do sześciu to zwykłą 4kę się kupi. Ciekawi mnie jak ciąga się ją po szosie?

23

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Marku powiem Ci tak mam osobiście D 83 na bliźniakach wywrotkę na 10 ton po drodze lub twardym gruncie normalnie jedzie robią się problemy na polu jak jest mokro wiadomo bliźniaki po drodze potrafi ja pociągnąć MF 255 u nas normalnie chodzi w żniwa z ruskami, ale jak woziłem wapno z cukrowni 15 ton na czysto to fortsznitt normalnie radził sobie na drodze żadnych problemów.

Pamiętaj problemy będą jak będziesz chciał nakręcić na małej powierzchni wiadomo 3 osie stawiają opór. Jak mawia mój sąsiad zawsze można przyczepa stanąć na dóżce polnej i tam dojeżdżać kombajnem i on tak robi jak ma słaby ciągnik do HL

24

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

no  niby  tak można cofnąc ale bez przesady  by kombajnem podjeźdżac pod wysypanie  na przyczepę ....  jak już to lepiej poczekaj i coś upoluj normalnego  by tym tez można było swobodnie po polu  jeździc  a nie się czaic ....  ja tez stoję pod znakiem zapytania pod wzgledem  przyczepy  bo musze coś kupic  bo te nasze D47 to pchnełem   bo już miały dośc

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25 Ostatnio edytowany przez Pajej (2011-02-11 17:36:09)

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

A ja kopiłem 3,5 t po remoncie z papierami na wysokich kolach wywrot na 2 tłoki za 5 tyś

Rolnik z powołania:-)

26

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Pajej handlarze to chyba lubią z Tobą robić interesy?

27

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Dlaczego myślisz ze przepłaciłem to zapraszam w moje strony jak znajdziesz coś tańszego w podobnym stanie to flaszka Twoja

Rolnik z powołania:-)

28

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Pajej to  ja taka przyczepę   z papierami  bez świateł   na wysokich kołach  sprzedałem za 2.5 tys ...   bo one więcej nie sa warte ..... 4.5t  oznaczenie D 47   ostatnio sprzedałem  jedną za 5.5tys a druga za 3 tys  jedna i druga z papierami ...  w tym że ta pierwsza   aktualnie zarejestrowana ....   szczerze to za tą druga sam zapłaciłem  tysiaka  bo uważam że więcej to nie jest warte big_smile w tej chwili to przyczepy HL  są w cenie i to ostrej ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29 Ostatnio edytowany przez Pajej (2011-02-11 19:28:36)

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Wojtas z tego co widzę w necie to w twojej okolicy wszystkie maszynki są tańsze, nie wiem jak u cb ale u mnie za HL minimum 13 tys trzeba dać

PS kiedy wstawisz tabele wysiewu Amazonki?

Rolnik z powołania:-)

30

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

My za HL 8 gdzieś około 5 lat temu daliśmy 12 tyś.

31

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Niemieckie szóstki stoją niedaleko mnie po 4 tysie zarejestrowane i ubezpieczone.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

aj pajej  sorki  moja pamięc jest  dobra ale krótka big_smile dziś to zrobię tongue  tylko mi jeszcze przypomnij  późnije na pw  bo mam  ruch w domu big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

MAREKPE napisał/a:

Niemieckie szóstki stoją niedaleko mnie po 4 tysie zarejestrowane i ubezpieczone.

Jakby to było w promieniu 100 km ode mnie to ani nie zastanawiałbym się

Rolnik z powołania:-)

34 Ostatnio edytowany przez MAREKPE (2011-02-12 11:07:03)

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Pożycz od kogoś terenówkę najlepiej mitsubishi L200 i hak rolniczy do niego i naprzod, ewentualnie jakąś ciężarówkę niezbyt zachłanną na paliwo.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

35

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Teraz to po ptakach

Rolnik z powołania:-)

36

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

a po co terenówkę kumpel starym eskortem ciągał co prawda tylko 4.5 tonówkę przywiązaną łańcuchem

37

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

ciekawe co na to policjant by powiedział  smile

38

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Ja kiedyś żukiem ciągnąłem 6T ale pustą.

39

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

ja widziałem jak mercedesem 190 ciągna  HL big_smile  i dawał radę pod górkę big_smile

MEREKPE załatw mi nr na te szóstki ... bo jeste zainteresowany .. w jakim to stanie ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

To aby nie zakładać kolejnego tematu, czy zna ktos wagę takiego pługu
http://allegro.pl/sprzedam-plug-fortsch … 83755.html