41

Odp: b-201 lub b-200

Drodzy koledzy proszę o rade:
Mam na oku pług B 200 i B201. B200 posiada pierwszą i ostatnią odkładnice nieoryginalną, nowe lemiesze i kosztuje 1500zł. B201 wygląda na oryginalny i kosztuje 2200zł. Nic więcej jak narazie mi nie wiadomo o tych pługach. Będę niedługo oglądał. Wg was który wybrać?

42

Odp: b-201 lub b-200

B-201 zawsze jest zabezpieczenie niewazne jakie ale jest,te kilka set zlotych a moze sprawic sporo radochy

43

Odp: b-201 lub b-200

B201 już sprzedany hmm

44

Odp: b-201 lub b-200

Moim B-201 orze 9 lat,urwałem tylko jeden lemiesz ponieważ korpus już bardziej się nie mógł odchylić.Kamieni na polach mam całkiem sporo albo i więcej,nie odwarzył bym sie założyć sztywny pług do Forsza na moich ziemiach.

45

Odp: b-201 lub b-200

mocne255 napisał/a:

Kamieni na polach mam całkiem sporo albo i więcej,nie odwarzył bym sie założyć sztywny pług do Forsza na moich ziemiach.

Ja właśnie nie mam kamieni na polu, bynajmniej żadnego jeszcze nie udało mi się wyciągnąć

46

Odp: b-201 lub b-200

Jak nie masz kamieni to kup sztywny,mniej rzeczy do psucia.Zabezpieczenie hydrałliczne ma swoje wady,uszczelniacze się skończą i trzeba wymieniać to wąż pęknie.Jak ja ci zazdroszcze ziemia bez kamieni,to jest to o czy moge pomarzyć.

47

Odp: b-201 lub b-200

a ja potrzebuje silownik od b200 czy tez b201 ten zamontowany przy tylnim kole wie ktos o takim na sprzedaz?

48

Odp: b-201 lub b-200

Hej Scorpion mam taki siłownik razem z kpl kołem,  mieszkam 35km na połunie od wrocławia.

49

Odp: b-201 lub b-200

Strasznie daleko zeby jechac po niego,a tak orientacyjnie ile bys za niego chcial ?

50

Odp: b-201 lub b-200

To jutro jadę po pług. Dzisiaj go oglądałem i wytargowałem do 1300zł smile

51

Odp: b-201 lub b-200

Dziś kupiłem B200 i mam już pierwszy problem. Podczas podnoszenia gdy siłownik "dobija" do końca ze śruby poniżej wydostaje się dość dużo oleju. Siłownik nie puszcza w dół i cieknie tylko przy podnoszeniu. Co trzeba w nim naprawić / wyregulować / wymienić?

http://s.fothost.pl/upload/10/31/f5160ce7.jpg

http://s.fothost.pl/upload/10/31/4414ff07.jpg

52

Odp: b-201 lub b-200

wymien manszety  (uszczelniacze)  i wymień ta sróbe na jakąs   normalną do odpowietrzania siłownika a nie taką kombinowaną big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: b-201 lub b-200

wojtas dał ci dobrą radę i po kłopocie

54

Odp: b-201 lub b-200

od tej śruby będzie lepszy korek od taniego wina z otworem  z 4mm

55

Odp: b-201 lub b-200

Hej Scorpion prawdopodobnie w sobote będe w okolicach wielkopolski a dokładnie Jarocin - Środa Wlkp- Kórnik, jeżeli ci to odpowiada to możemy się spotkać na tej trasie. a cena to około 100 zł. siłownik działał do końca, a zrobiłem pług zawieszany tak więc jest mi zbędny.

56

Odp: b-201 lub b-200

nie wiem jak mi z czasem wyjdzie bo zniwa tuz tuz ale trzeba to bedzie przemyslec, na pw podaj jakis kontakt do Cb wrazie czego odpisze

57

Odp: b-201 lub b-200

wojtas napisał/a:

wymien manszety  (uszczelniacze)  i wymień ta sróbe na jakąs   normalną do odpowietrzania siłownika a nie taką kombinowaną big_smile

Wymieniłem i dalej cieknie... hmm

58 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2010-08-09 15:29:48)

Odp: b-201 lub b-200

Panowie mam na oku b 201 za małe pieniądze lecz bez tego dużego siłownika z przodu do regulacjii ciśnienia. Wie ktoś może gdzie mogłbym takowy dostać lub czy można jakiś inny dopasować ?

sorki za zamieszanie ale ten siłownik sie znalazl lol  a dokladnie to sie nawet nie zgubił i spokojnie sobie był zamontowany na tym pługu, tylko że oglądając go pierwszy raz, nawet macając pierwszą skibe nie zauważyłem go :stu: krzaczory w jakich siedział były niesamowite... dopiero przy nastepnych oględzinach, kiedy właściciel wyciął rekordowo gęsty i duży łopian można było zobaczyć go prawie całego .... sprawa ma sie tak: płóg B 201 kolor ramy jasny zielony, wierzyczka niebieska, przednie koło szerokie, tylnie normalne z żółtą felgą, gdyby nie patrzeć na trochę obdarty lakier to stan prawie idealny. zabezpieczenia hydrauliczne nie używane - koleś chyba nie kumaty i nie wiedział, że trzeba ciśnienie nabić bo mówił, że mu korpusy podnosiło to przykręcił plaskowniki do ramy, które blokują korpus na sztywno :crez: .... jutro może go już przywioze to zrobie foto i pokaże o co kaman .... koleś chciał za 3000 ale ostatecznie ztargowałem do 2700, wpłaciłem zaliczkę i czekam na kase za pszeniczkę big_smile jutro z rana ma pojść przelew i będzie kolejny Forsz na podwórku cool

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

59

Odp: b-201 lub b-200

Witam wszystkich,mam prośbę do DIABLO-31 i innych użytkowników,którzy przerobili B-201 na pług zawieszany o zdjęcia z opisem ,mam taki pług i chcę go przerobić,ale nie wiem jak się do tego zabrać,oczywiście dam +,dzięki i pozdrawiam wszystkich

60

Odp: b-201 lub b-200

witam :pa: kupiłem komplety uszczelniaczy do siłowników korpusu i siłownka kola i jest problem .... te uszczelniacze do siłownika koła sa za wąskie.. srednica i reszta ok ale w siłowniku są szersze rowki na uszczelniacze i te są za luźne... uszczelniacze mają oznaczenie do siłownika B1 80/50x200 a na siłowniku jest B3 80/50x200 :gun: no i dzwonilem do gum sil , tam skąd mam uszczelniacze i do grene i na necie szukałem. nigdzie nie ma, zadzwonie w pon do Pankowa może mają ... wymieniał juz ktoś ? może pasują od innych siłowników ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38