161

Odp: Sprzęgło

323 tylko z boku .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

162

Odp: Sprzęgło

chyba że zmieniał ktoś skrzynie z zt 303 do 323 albo kabine z zt 323do  zt303 wtedy są pośrodku

Nie ma to jak FORTSCHRITT

163

Odp: Sprzęgło

W 323 można biegi założyć w środku wystarczy tą magistralę wywalić.

164

Odp: Sprzęgło

tylko po prawej stronie

165

Odp: Sprzęgło

Trochę tu namieszane bo ostatnie wątki dotyczą ZT. Może zrobi ktoś porządek. Wracając do tematu to rozebralem sprzęgło w 14. Na koniec sezonu nie chciał wysprzeglic i już przez cały sezon biegi gorzej wchodziły. Ze względu na zbiór qq kombajn maty po sezonie więc sprawdza się to co napisane na początku wątka. Tarcze ok a tylko na docisku pełno syfu. Wszystko wyczyscilem, dziś złożę i próba. Wałek nie ma zadziorów na frezie.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

166

Odp: Sprzęgło

Sprzęgło dziś złożyłem i wszystko chodzi jak powinno. A co najlepsze to to że bezkosztowo, tylko własna robota

E 516 na części
Telefon 695 076 269

167

Odp: Sprzęgło

Panowie Co za przyczyna może tkwić docisk nowy tarcze też, hamulec skrzyni wyregulowany a i tak nie zabardzo to sprzeglo, druga rzecz to że któryś raz z kolej zrzuca seger zabezpieczający sprzegło na wałku, seger nowy, bo stary powyginało kiedy pierwszy raz go zrzuciło z swojego miejsca.

168

Odp: Sprzęgło

Mi chyba też ten seger zwalilo wczoraj,sprzeglo znikło,i cale sprzeglo z wariatorem odsunelo sie o jakieś 1,5cm w strone kola jezdnego

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

169

Odp: Sprzęgło

Żeby tak 514 miała hydrostat to by była piękna robota...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

170

Odp: Sprzęgło

macie jakiś najnowszy patent na rozklejenie tarcz sprzęgła ?
myślę przewiercić otwory tylko trzeba namierzyć w którym miejscu no i jakimś dłutem

171

Odp: Sprzęgło

prosty sposób: 25 mm od zatoczenia na kole przy skrzyni wywiercić otwór 10mm i już widać tarczę i docisk no i pręt 8mm jedno puknięcie nie w tarczę tylko w płytę i kombajn uwolniony potem trzeba kupić wino, wypić a korkiem w dziurę coby woda nie szła

172

Odp: Sprzęgło

panowie jak sciagnac wewnetrzny talerz sprzegła? seger sciagnałem z wałka i nie wiem co dalej, pukac w koło troche słabo, ściagacz?

173

Odp: Sprzęgło

Tylko seger zabezpiecza

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

174

Odp: Sprzęgło

Juz wydobylem, dziek, na pierwszy rzut oka nic tam nie widze ale wymienie docisk i tarcze
. Objawy takie ze na poczatku biegi wchodzą i wychodzą normalnie, po rozgrzaniu czasami nie można wybić biegu. Z tego co koledzy wczesniej pisali to docisk

175

Odp: Sprzęgło

a może trzeba podciągnąć hamulec sprzęgła ?

176

Odp: Sprzęgło

zerknijcie sami na docisk
https://www.fotosik.pl/zdjecie/9296cf8cfc6f1b2c
https://www.fotosik.pl/zdjecie/501d3d536515751e
https://www.fotosik.pl/zdjecie/e5eabd900bf9ef08