61

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Dzisiaj uzupełnie i dam znać a ile mniej więcej litrów oleju tam potrzeba?

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A ze 41 litrów powinno starczyć.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

63

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A z serwa jak spuszczę?

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Odkręć przewody i tyle

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

65

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Olej wlany ale pompa dalej nic hmm

66

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Dodam że nie słychać żeby pompa pracowała

67

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Moze Ci ten bolczyk wysunal sie od pompy bo i mnie tak jest w 323 ze wyskoczy i musze padac pod ciagnik i go wsadzic, a teraz zabilem debiaka kolka i nie wypada i wszystko dziala wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

68

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A w którym miejscu jest ten bolczyk?

69

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Nie wiem jak jest czy tak samo w 323 i 303 ze z sprawej strony trzeba sie polozyc i zobaczyc gdzie idzie wlacznik od napedu pompy. I tam jest dzwigienka wystajaca z korpusu skrzyni miedzy rama. I trzeba ja wcisnac znowu do srodka ale na wlaczonym silniki na malych obrotach bo na zgaszonym nie idzie wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

70

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Ok będę patrzył dziwi mnie wogóle cała ta sytuacja bo miesiąc temu kupiłem ten traktor i było wszystko ok, przez miesiąc stał nieużywany i teraz jak trzeba mu podpiąć pługi to pompa nie chce podnosić hmm

71

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Nie ma czegoś takiego...

72

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Jak Cos To Mam Nową Popkę

73

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

nie wiem czy narazie potrzebna mi nowa pompa prędzej pomoc xD

74

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Kolego element 108 tak jak mówił karol na pewno jest


http://images69.fotosik.pl/1202/0054108b8e3d5130med.jpg

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

75

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Takie coś to jest ale myślałem że to chodzi o coś innego i to go trzeba do pompy wepchnąć?

76

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Na osi jest rozcięcie w które wchodzi niemal identyczny wałek z ramy czasami lubi to wyskoczyć.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

77

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

No dobra ale jak próbowałem włączyć pompę na włączonym silniku to słychać zgrzytanie jak przy wrzucaniu biegu

78

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

to jednocześnie próbuj włączyć pompę i gaś silnik

E 516 na części
Telefon 695 076 269

79

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Znaczy się na wyłączonym da się ją włączyć ale mi chodziło o to że skoro jest taki dźwięk to chyba wszystko jest ok i nic się nie wypieło

80

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Jak włączysz to nie ma zgrzytać. Skoro zgrzyta to nie jest załączona.