121

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

nie widziałem tam filtra oleju...

122

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

ktoś wyjął bo 3 stówy kosztuje

123

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

do 303 leży u mnie

124

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A JA MAM NOWĄ POMPKE  jeszcze nowością śmierdzi

125

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Ile chcesz za tą pompę?

126

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Koledzy 303 ma mieś chłodnicę oleju hydraulicznego ? od pompy głównej podnośnika ??

127

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

wspomagania

128

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Przecież to wspólny olej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

129

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

ale powinien mieć czy nie bo ja w moim nie ma .

130

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

W 303 powinna być chłodnica

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

131

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

aha dzięki za info.

132

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

jak cos to jedna zbedna mam

133

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A ile chcesz ??

134

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

beta napisał/a:

Też mam problem z podnośnikiem i nie będę zakładał nowego wątku. Więc do rzeczy przy próbie podniesienia czegokolwiek lub samych ramion nawet nie drgną a przy rozdzielaczu kręciłem wszystkim i co najgorsze wcale nie słychać pompy głucho. Czy są jakieś zestawy regeneracyjne i oczywiście jaki to by był koszt???

135

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Witam wszystkich! Mam problem z załączeniem pompy hydraulicznej w ciagniku zt-303 zgrzyta przy załączeniu i nie moze zaskoczyc. Moze ktos zna ten temat i podpowie jak prawidłowo sie załącza taka pompę

136

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Witam jak załaczyc pompe podnosnika w zt 303 bo przy załaczeniu tylko zgrzyta a nie moze zaskoczyc.Prosze o podpowiedz bo juz głupieję:stu::stu:

137

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Na zgaszonym tez nie łapie?  U mnie w 323 spadła linka od napitej obok lapy ziemi i tez różne rzeczy się działy  ...

138

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Ja miałem też taki problem to pomogło wybicie na chama a w drugim ciagniku pękło zabezpieczenie od wałka w skrzyni i się wycofał na tyle ze nie szło zalonczyc pompy po naprawie chodzi już kilka lat więc pękło to zabezpieczenie dla jaj

139

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

własnie o to chodzi ze na zgaszonym tez nie moge włączyc tej pompy. Dziwi mnie dla czeo nie da sie załaczyc a wszystko tak dobrze chodziło

140

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

może wysunął się wodzik co włącza pompę ?