181

Odp: Kupno Poradźcie!

http://olx.pl/oferta/olej-przekladniowy … 1;promoted lej to a będzie Pan zadowolony!

182

Odp: Kupno Poradźcie!

albo czujnik walniety

mdw

183

Odp: Kupno Poradźcie!

Dziś wszystko ok  nic sie nie zaświeciło ...
filtr na jutro ... to w sobotę ogarnę temat  wszystkich filtrów  bo aktualnie mamy zimę jak diabli i nic mi sie nie chce ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

184

Odp: Kupno Poradźcie!

mpopis mam pytanie 
Do czego jest ten przycisk   na drążku zmiany biegów ??  w jakim celu się go wciska ?  z poczatku myślałem że to sprzęgło jak w jeleniu anie niee  hmm??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

185

Odp: Kupno Poradźcie!

to jest taki soft przy przełączaniu półbiegów, ma niby być bardziej miękko i bez szarpnięć. Tak przy okazji koniecznie sprawdź czy nie masz luzów na zwrotnicach przednich kół, bo właśnie rozleciało mi się jedno dolne i mam kłopot bo muszę regenerować gniazdo w pochwie. Koszt łożyska dolnego to 7 dych.

186

Odp: Kupno Poradźcie!

soft  czyli że jak wcisne ten przycisk to miekko się półbiegi przełączają ??   czy tylko pod pełnym obciążeniem ??
na przodzie nie mam żadnych luzów ,,, podnosiłem przód manitem i szarpalem za koła  było ok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

187

Odp: Kupno Poradźcie!

jak piszesz: przy wciśniętym guziku biegi mają wchodzić miękko. Im większe obciążenie tym bardziej czuć jak działa

188

Odp: Kupno Poradźcie!

mpopis napisał/a:

Tak przy okazji koniecznie sprawdź czy nie masz luzów na zwrotnicach przednich kół, bo właśnie rozleciało mi się jedno dolne i mam kłopot bo muszę regenerować gniazdo w pochwie. Koszt łożyska dolnego to 7 dych.

Też to przerabiałem w swoim maxxumie

189

Odp: Kupno Poradźcie!

hmm mpopis  chyba wykrakałeś  ...
  ukręciłem dziś krzyżak w przednim napędzie ... całe szczęście że nic innego nie wyrwało ....
koszt zregenerowania w zakładzie od reki 580zł  2 krzyżaki  robocizna i poprawianie zgniazd ...
ale rozebrać  zwrotnice  wraz z wyciagnięciem półosi  to jakieś 30 minut  i wszystko w częściach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile