61

Odp: Kupno Poradźcie!

a ten forsz z lejlandem

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

62

Odp: Kupno Poradźcie!

Jest jeszcze jedna ważna zasada: Farba pługa nie ciągnie, więc radzę z daleka od świeżo malowanych traktorów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

63

Odp: Kupno Poradźcie!

Witam. jestem tu nowy i chciałbym sie poradzic . mam w palnach zakup zt323a  chciałbym zeby pracował z pługiem 3 skibowym obrotowym i agregatem 4 m. co myslicie o takiej konfiguracji ??? Dodam ze posiadam 13 ha. swojej ziemi a po zakupie chciałbym wydzierżawic jeszcze ok 10 ha.

64 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-19 15:18:29)

Odp: Kupno Poradźcie!

Siemka w  takiej konfiguracji  to u Ciebie będzie miał labe jak nie wiem , tak jak u mnie smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

65

Odp: Kupno Poradźcie!

dodam ze do lekkich prac nadal bedzie uzywany stary dobry T25A .  a ziemie  sa 1 i 2 klasa

66

Odp: Kupno Poradźcie!

Ja ciągałem 4 obrotową i 5,2 agregat i dawał rada.

67

Odp: Kupno Poradźcie!

Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Widział ktoś może dokładny rozkład przycisków i w dzwigni w kabinie 323, chodzi mi najlepiej o fotki z opisem albo schemat.

68

Odp: Kupno Poradźcie!

O widzę że kolega z bliska  , a zdradż jeszcze gmine z jakiej jesteś , a jak chodzi o rozmieszczenie dżwigni to jest na forum cały temat , szukaj na pewno znajdziesz.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

69

Odp: Kupno Poradźcie!

Szukaj literatura i instrukcję .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

70

Odp: Kupno Poradźcie!

Nie znajdzie dopóki go Admin nie upoważni, bo trzeba czytać czerwony i niebieski napis.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

71

Odp: Kupno Poradźcie!

no z bliska Mikołajew sie kłania big_smile mam pytanie ma moze ktos w okolicy 323a zebym mógł sie do niego przymierzyc??

72

Odp: Kupno Poradźcie!

Ha , na Mikołajewie mam ziemię a koledzy dzierżawią od kapitana czy jakoś tak.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

73

Odp: Kupno Poradźcie!

Ja mam fortscritta 323a jestem z okolic Godzianowa Powiat skierniewice .tel. 604597701. Czynny całą dobę.

74 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-02-20 16:09:36)

Odp: Kupno Poradźcie!

lol:smiley:DO mnie masz 1.5 godziny i możesz się przymierzyć do dwóch

75 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-20 17:23:26)

Odp: Kupno Poradźcie!

Scoda19 To  do mnie  ma już bliżej , tylko  forsz w tej chwili nie dysponowany tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

76

Odp: Kupno Poradźcie!

od kaptana to wiem 2 lata temu młucili u mnie zboże , a z tego kapitana to dobry oszołom

77

Odp: Kupno Poradźcie!

To jest szansa że wiosną spotkamy się na miedzy i se pogadamy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

78

Odp: Kupno Poradźcie!

Dzięki (Marcin K) na pewno skorzystam, jak znajdę chwilkę czasu w przyszłym tyg to podjadę do ciebie. Tak wiec zapiszę sobie numer i na pewno się odezwę.  Z góry dzięki,. a jeżeli chodzi o tą ziemię na Mikołajewie, to po zasiegnięciu wiedzy od taty, mam takie pytanie: Przypadkiem nie masz babci o nazwisku Zając??

79

Odp: Kupno Poradźcie!

Nie tą ziemie kupił kuzyniak za grubą kasę bo liczył że będzie lotnisko na jednostce , plany się zmieniły a ziemia leżała coś około 15 lat odłogiem ja wziołem to w tamtym roku , tydzień czasu rwałem krzaki ale kuku była git . Dokładnie to jeszcze są Sielice po sąsiedzku ma PGR a pole dochodzi do lasu jednostki między polami tego kapitana.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

80

Odp: Kupno Poradźcie!

panowie temat o kupnie a wy o tym gdzie macie pole ..  może takie pogaduszki w wątku GG forumowe? co ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile