81

Odp: Kupno Poradźcie!

OK , masz rację.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

82

Odp: Kupno Poradźcie!

Mam zetora 8045. chcę coś mocniejszego co jest lepsze forsz zt 323 czy zetor 10145???? wiem że zetor jest słabszy bo ma tylko 100 km a forsz z tego co wiem ma 120 km. Co jest lepsze???

83

Odp: Kupno Poradźcie!

Każdy chwali to co ma ja mialem 8011 sprzedałem kupilem 303 byłem zadowolony teraz mam 323 i dla mnie to "mercedes"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

84

Odp: Kupno Poradźcie!

Forsz, jak to mówisz, też ma 100 :walka: . Można kręcić na 115-120. Dosyć krępy, mało zwrotny (mile widziane podwórko 25mx25m MIN!!! ), ale silnik nie do uduszenia od niskich obrotów, no i daje radę w poważniejszych pracach, w miarę rozsądku oczywiście.
A o Zetim się nie wypowiem, bo nie użytkuje...

85

Odp: Kupno Poradźcie!

Pomiedzy 8011 a 323 jest przepasc pod kazdym wzgledem,procz skretu.Nie ma nic wiecej na plus...... Miale zetora i w porownaniu z forszem,to porazka.

86

Odp: Kupno Poradźcie!

parę lat robiłem zt300 chciałem kupić zetora kupiłem zt323 i nie żałuję tej decyzji

87

Odp: Kupno Poradźcie!

Nie  oszukujmy się za tą  kasę  to mocniejszego nie znajdziesz . Uciąg dobry silnik trochę muli ale nie tak źle .   Ta lokomotywa  jak się  bujnie to  ciężko ją zatrzymać wink  Jeszcze  pytanie do czego ma być  ? Ja swojego praktycznie  od pługa  nie  odpinam .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

88

Odp: Kupno Poradźcie!

no własnie dobre pytanie mój robi tylko w orce i uprawie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

89

Odp: Kupno Poradźcie!

panowie, trochę z innej beczki pytanko, posiadacie skany z rozpiska przełączników na desce rozdzielczej i opisem wajch obok fotela (tych od hydrauliki) ? szukałem na forum i google i chyba nie potrafię wpisać dobrego słowa kluczowego, żeby coś mi się wyświetlilo pomocnego

90

Odp: Kupno Poradźcie!

pitrekp napisał/a:

szukałem na forum

To źle szukałeś.... hmm

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?pid=500#p500

91

Odp: Kupno Poradźcie!

nie działa mi ten link

92

Odp: Kupno Poradźcie!

Działa

93

Odp: Kupno Poradźcie!

Przeczytaj na górze strony niebiesko czerwony pasek i zastosuj się do niego .

94

Odp: Kupno Poradźcie!

koseś jeśli chodzi o aktywacje konta to już dawno wysłałem wiadomość do administratora o aktywacje konta, w odpowiedzi dostałem "OK" , a po uruchomieniu linka wyświetla mi się wiadomość : "Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny"

95

Odp: Kupno Poradźcie!

kris. 123.pl napisał/a:

Działa

Jestem tu od niedawna i mam aktywne konto. działa. Pisz do admina wink

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

96

Odp: Kupno Poradźcie!

Już zadziala

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

97

Odp: Kupno Poradźcie!

widocznie admin nie obdarzył mnie zaufaniem i dał mi dostęp do połowy ukrytych działów smile teraz już wszystko działa

98

Odp: Kupno Poradźcie!

Witam serdecznie mam ofertę kupna 303 ale troszkę drogo prowadzę gospodarstwo na Podlasiu mam popularna c-360  c-330 mam około 10 hektarów ornej i niewiem czy ten fortschritt opłacał by mi sie. Jak chodzi w turze? Jak w plugach? Jak w belarce? Proszę o radę i jakieś informacje  pozdrawiam smile

99

Odp: Kupno Poradźcie!

wszystko jest na forum opisane. Wystarczy troszkie poszukać....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

100

Odp: Kupno Poradźcie!

Lepiej kup sobie mtz