121

Odp: Kupno Poradźcie!

Kolega kupił takiego tzn. tej mocy i na takich oponach, jeszcze go nie widziałem, do zwożenia zboża od rolników http://olx.pl/oferta/jcb-fastrac-3230-C … da67e26300

122

Odp: Kupno Poradźcie!

W tych nowszych renault to skrzynia jak w mf, no i faktycznie te stare to konkretne sprzęty a jak kabina na sprężynach to wygodny sprzęt. Teraz u sąsiada stoi na warsztacie 5150 PRO, skrzynia umarła, po odkręceniu korka wyleciały zęby od trybów, kawałki oringów i ogólnie pompa umarła. Sprzęt konkretny i trwały i prawda taka jak ktoś go ma i dobrze mus służy to go nie sprzedaje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

123

Odp: Kupno Poradźcie!

Te renówki na multishifcie poniekąd nie chwalone, i drogie w naprawie.

124

Odp: Kupno Poradźcie!

ta renówka  to claas  oglądałem identycznego  własnie dziś i  skrzynia jest w miare ok 4 biegi  ze sprzęgłem  i 4 połówki pod obciązeniem hydraulika na linkach podnoszenie jedynie na jakby potencjometr ... przedni napęd na przycisk itp ... ciekawy sprzet widocznośc dobra ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

125

Odp: Kupno Poradźcie!

A nowego nie dasz rady wziąć na prow czy cus?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

126 Ostatnio edytowany przez jack (2016-02-25 19:46:49)

Odp: Kupno Poradźcie!

jaka moc i jaki budzet planujesz??jakie roczniki??
u mnie takie zaglebie tego towaru ze ho ho
paeumatyka to tylko u niemca a wiekszość sprowadzanych to france.
tu masz unikat http://olx.pl/oferta/valtra-valmet-8450 … 5db0f8c6a3

127

Odp: Kupno Poradźcie!

kasa to 60 tys ... pneumatyka mile widziana  rok  min 90 ty i też pod uwage biorę stan opon  bo to juz się robią koszty

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

128

Odp: Kupno Poradźcie!

moze cos z serii case 72..?

mdw

129

Odp: Kupno Poradźcie!

http://olx.pl/oferta/ciagnik-case-mx-13 … f04ca22e85

130

Odp: Kupno Poradźcie!

wojtas napisał/a:

kasa to 60 tys ... pneumatyka mile widziana  rok  min 90 ty i też pod uwage biorę stan opon  bo to juz się robią koszty

jakbym siebie widział z przed pół roku. ja miałem strategie że co dziennie przegladałem ogłoszenia i nie zaprzyłem na marki tylko na stan. jak cos sie podobało to jazda ogladać

Rolnik z powołania:-)

131

Odp: Kupno Poradźcie!

własnie te mx mi się podobają również ...  tylko coś gdzies pisza o tych pompach hydraulicznych że przesadzili

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

132

Odp: Kupno Poradźcie!

W mx pompa nie jet juz tak droga jak w serii 51xx. To podobny ciagnik. Ten sam silnik cumminis. Dobra skrzynia, lepszy podnosnik niz w poprzedniku. Albo jakigos jelonka to tez dobre maszyny.

133

Odp: Kupno Poradźcie!

No ten 5150 co stoi u sąsiada to właśnie pompe wysłali do regeneracji to będę dokładnie wiedział ile to kosztuje. Wczoraj byłem pomóc mu wytargać skrzynię. Zawsze myślałem że to taki dość prosty traktor ale prosto i nie skomplikowanie to jest jedynie w kabinie smile Co mnie zdziwiło to grubość wałka dającego napęd na przednią oś, taka pipka i daje radę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

134

Odp: Kupno Poradźcie!

skrzynie po co wyciągał ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

135

Odp: Kupno Poradźcie!

mx-y są przyjemne w użyciu, a psuciem, to jak każdy traktor kiedyś coś się psuje. Jeśli czyste i dobre oleje to nic się nie powinno dziać. Następcą mx-ów są mccormiki z tą samą skrzynią i silnikiem perkinsa.

136

Odp: Kupno Poradźcie!

Lechu bo to nie ursus. Kumpel ma 5150 i byle pierdoła majątek kosztuje ale wszystko zużyte naprawia. Wałki, tryby, chłodnica itp. wszystko klei u spawaczy i tokarzy i wychodzi 100-150% Taniej.

137

Odp: Kupno Poradźcie!

jedziesz http://olx.pl/oferta/case-5150-plus-bla … 5c7f902e0f

138

Odp: Kupno Poradźcie!

Dzis ogladałem to na ogladaniu koniec 69 do oddania http://www.j-m-s.pl/rolnictwo/uzywane-m … mpion-150/

139

Odp: Kupno Poradźcie!

Skrzynia wyciągnięta bo coś dzwoni, wyje, i ogólnie elementy trybów wyjechały z olejem... Stachu ale nie zawsze takie dorabianie wytrzyma tyle co oryginalna część bo wystarczy że po obróbce będzie inna twardość materiału. Tanio nie zawsze znaczy dobrze...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

140

Odp: Kupno Poradźcie!

Stachu napisał/a:

Lechu bo to nie ursus. Kumpel ma 5150 i byle pierdoła majątek kosztuje ale wszystko zużyte naprawia. Wałki, tryby, chłodnica itp. wszystko klei u spawaczy i tokarzy i wychodzi 100-150% Taniej.

Kowalska doróba w MF 8160 przetrwała ok 100 godzin. Straty jej awarii jeszcze nie policzone, ale pompa na pewno i komplet uszczelnień, robocizna itp ponad 10 000 spoko pójdzie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia