Temat: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

''323'' Sam mi skreca w prawo i lewo jak tylko rusze kierownica a sprzegla i chamulca nie wspomaga. Pompa jest ok, zawor z prawej strony na klucz 36 ok, orbitrol ok. Rece mi juz opadają, nikt nie wie co to moze byc.Moze ktos mial podobny przypadek.
AAA moze ktos ma schemat hydrauliki do ZT323??? Rozrysowany układ z katalogu mam ale schematu nie, jakby ktos mial to prosze sie odezwac. Będe wdzieczny za pomoc.

2

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Sprawdż dobrze zawory , nie wykręcałeś ich czasami , bo mogłeś je omyłkowo zamienić miejscami i teraz wychodzą jaja .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

ktore zawory? Co rozbieralem to tak samo poskladalem, jedynie w orbitronie popelnilem maly blad z zebatka bo sa tam jakies male znaki. Orbitron wlasnie sie robi we wtorek bedzie wiadomo czy to orbitron.

4

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

orbitrol będize wadliwy przez to że sam se skręca

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Podobnie miałem jak sam grzebałem w orbitrolu i składałem go bez zastanowienia,w prawo skręcał ładnie w lewo chciał ręce powyrywać.

6

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Poddaje sie!!! zrobili mi kutafonyt kolo opola regeneracje orbitrona i dalej to samo. Piepszeni naciągacze nic nie zrobili oprocz włozenia nowego oringa. Nikt nie wie co to moze byc, nie ma fachowca, bylo 7 gosci co jeden to fachowiec (od *** owiec) i zaden nic mi wiecej nie powiedział od tego co sam doszedłem. Potrzebuje kopie schematu hydrauliki ktora jest w instrukcji obsługi, mam ale zle wydrukowaną(takie robią kopie). POMOCY!!!

7

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Jak byś chciał, to mogę Ci podesłać schemat hydrauliki i instrukcję naprawy orbitrola...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

8

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Jak to nie problem to chętnie skorzystam z instrukcji naprawy orbitrola

9

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Ja też oddałem orbitrol do naprawy i nic, skasowali i nic nie zrobili :stu:. Jak bym wiedział jak to bym sobie sam naprawił. Jeżli jest taka możliwość też chętnie skorzystam z tej instrukcji smile

10

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

może PiotrK założy nowy wątek  w dziale zrób to sam   i całą instrukcje robienia orbitrola tam wsadzi wszystkim nam się to przyda prędzej czy puźniej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Nawet nie mów głośno, że się przyda, bo to jeszcze się nie rozpadło oprócz rozkręcenia się na polu nypla łączącego rurki z efektem zachlapania silnika i przedniej szyby. Straciłem pół godziny bo musiałem iść do domu po klucze i tak dobrze że miałem blisko.

12

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

wojtas napisał/a:

może PiotrK założy nowy wątek  w dziale zrób to sam   i całą instrukcje robienia orbitrola tam wsadzi wszystkim nam się to przyda prędzej czy puźniej

Pomyślimy, zobaczymy.... big_smile :dance: big_smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

13

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Witam, podczas orania po ok. godz. wysiadła hydraulika bez żadnych wcześniejszych oznak. Płóg musiałem zostawić w polu a ciągnik bez problemu dojechał do domu. Co to może być? Pompa zachowuje się jakby nie była włączona, a po odkręceniu gł. węża olej nie leci. Czy to może być coś w skrzyni? Czy pompa mogła tak nagle się zepsuć?

14

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

A czy na pewno jest włączona?

15

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Sprawdzałeś ręką dźwignię pod ciągnikiem, tą która włącza sprzęgło pompy? A pompa mogła nagle paść, tak było u Karlosa, agregat na polu podniósł, nawrócił, ale już go nie opuścił, pompa w jednej chwili zakończyła współprace :nooo:

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

16

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Witam ponownie, dziękuję za odp.
Dzisiaj wymieniłem pompę na nową i dalej to samo, czyli moja pompa była dobra. Skrzynia wygląda ok, kręciłem montówką i napęd pmpy normalnie się obracał. Czy powodem, że pompa nie pracuje może być coś ze sprzęgłem? Czy może jeszcze coś innego sad((
P O M O C Y !!!

17

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Enzo, działało i przestało, po wymianie pompy nadal nie działa, to za mało danych na diagnozę. To znaczy wynik będzie porównywalny z wróżeniem z fusów.
Powiedz coś więcej na ten temat. Co robiłeś przy hydraulice ? Jaki i czy masz olej w układzie, stan głównego filtra, czy WOM działa poprawnie, itd.

18

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Sprawdzałem wszystko.
Wszystko wygląda ok i działa właśnie oprócz pompy.
sad

19

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

a może oleju nie chce zaciągnąć?

20

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

enzo znam takie sytuacje kiedy człowiek przekroczył granicę wszystkich możliwości byłem w takiej sytuacji nie raz, wiem że dołujące. przeanalizuj wszystko jeszcze raz i jeszcze raz  i jeszcze i znajdziesz rozwiązanie problemu zobaczysz i napisz nam jak ci idzie. może my też coś wydumamy pozdrawiam

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]