21

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

jak wałek sie kreci tenod pompy to chyba jest cos upiepszone, a jezeli chodzi jak go zapalisz to wina sprzegielka - tej zebatki łaczącej. moze miec zeby lekko pogjechane i bedzie wyskakiwala. jak go odpalisz to wejdz pod spod i docisnij tądzwignie co wlancza sie pompe ijezeli bedzie cosik warczalo to znaczy ze nie zazebia, a jeszcze najlepiejodepnij linkeprzed tym. zobacz czy ta sroba na tej osce co jest dzwignia przymocowana jest dokrecona bo onaczej oska sie nie połaczy i nie przesunie tuleji przy pompie.

22

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Masz problem z załączaniem pompy i tam szukaj problemu.

23

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Uffffffffff, już ok.
Winne było sprzęgło. Po szybkiej regulacji pompa działa smile
big_smile

24

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

No to gitarka.
Miłej bezawaryjnej pracy.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

25

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Coś mi tu nie pasuje jakim cudem ciągnik jeździł a nie działała pompa czyli drugi stopień?

26

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Wcześniej przed awarią, po wciśnięciu sprzęgła pompę rozłączało, a teraz na sprzęgle elegancko podnosi.

27

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

To znaczy że załączały się dwa stopnie równocześnie.

28

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Drodzy koledzy rozwiązałem problem z hydrauliką. Winą samo skrecającej kierownicy był orbitron a braku sprzęgła i hamulca ten zawor za klucz 36, mimo to ze w innym ciągniku pracował bez zastrzezen to u mnie nie chodził. ale sam gozrobiłem i chodzi jeszcze lepiej jak chodził. POZDRZWIAM  Piotra i jego Tate.

29

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

]
jak załozyć orbitron do zetora???

30

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

a w domu wszyscy zdrowi?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

31

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Co z  tymi młodymi czy już nikt nie ma dobrych manier ?Nie przywita się ,nie przedstawi ,nawet jak napisze jakiegoś posta to i tak nie wiadomo o co chodzi ?Krismot zacznij jeszcze raz tak jak się należy.

32

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Hej mam kłopot
zapowietrza mi się układ wspomagania w 323A,jak stoi pod górkę przodem ,na równym nie ....poratujcie mnie:(

33

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Nie przyszło ci do głowy żeby dolać oleju.

34

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

tomek1974 napisał/a:

Nie przyszło ci do głowy żeby dolać oleju.

dolałem ,ale znowu to samo się dzieje i olej nie wycieka!!:uuuu:

35

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

może gdzies masz nieszczelnośc na pompie ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

36

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Odkręc ten dekielek od wlewu oleju i go dobrze uszczelnij powinno pomóc.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

37

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

No to zacznijmy od początku ,oleju w zbiorniku wyrównawczym powinno się nalać prawie do pełna czyli na maksa jak widać na wężyku ,jeśli jest olej to odkręć i oczyść filterek co znajduje się przed zbiorniczkiem po zkręceniu zapalamy ciągnik jak sam się nie odpowietrzy to masz słabą pompe i musisz odkręcić raczej poluzować wąż za pompą oczywiście na zapalonym silniku jak odpowietrzysz układ i będzie działać wspomaganie ale i tak z czasem się zapowietrzy to musisz sprawdzić cały przepływ oleju od zbiorniczka do pompy czy nie ciągnie powietrza.Jeśli i tak będzie się zapowietrzał to wymień symering na pompie albo wymień ją cała.

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

witam, mam problem z układem kierowniczym w forszaju 323, a mianowicie tuż po odpaleniu jest wszystko ok, mniej więcej po godz pracy olej nabiera dosyć wysokiej temperatury i wszystkie wspomagania wariują (kierowniczy, sprzęgła i chamulca) mechanik mi powiedział że przyczyną wariowania jest właśnie wysoka temperatura oleju - jest to możliwe? jeśli tak to co może nagrzewać ten olej???  aha bo bym zapomniał, zdążyłem w nim wymienić pompe od wspomagania na nową, orbitrol dałem do regeneracji i urządzenie wspomagające sprzęgło - niestety nic to nie pomogło...  BŁAGAM POMOCY!!!

39

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

Może nam bliżej podać trochę więcej informacji na temat wariacji a co do grzania to może chłodnica oleju się zamuliła żeby to sprawdzić to odłącz ją podłącz wężem na krótko.Jak podłączysz na krótko wtedy zobaczysz czy nie będzie wariować wspomaganie .Dobrze by było gdybyś podłączył zegar za pompą ,za orbitrolem ,za chłodnicą i przy samym zbiorniczku czyli na końcowym odpływie wtedy miałbym pełen obraz sytuacji.

Odp: ZAGADKOWY PROBLEM Z HYDRAULIKĄ-POMOCY ;-)) !!! PILNE!!!

co do wariacji to wygląda mniej więcet tak: jak juz przy gorącym ojeju odpale maszyne i nie ruszam kierownicy to nic się nie dzieje, ale wystarczy że zaczne skręcać kierownicą w którąś strone to kierownica sama zaczyna się obracać i trudno ją zatrzymać... nawet gdy koła dojdą do końca to kierownica dalej się kręci.