21

Odp: Pomocy

jesli chodzi o spalanie w forszaju to potrafie w jeden dzien zbiornik oproznic do godz 17 dolac ropy i dalej pojechac. W taki dzien przy talerzowaniu ponad 20 ha peknie. przy przelozeniu II- 3 z talezrowka 4m szeroka bardzo ciezka. mam zt 300 i chcialem cos kupic nowszego choc nie mam co narzekac bo mam go 5 lat i do remontów to to wieniec wymienilem pare sztuk opon tylnych bo nigdy nie mam kasy na nowe a tych starych z niemiec to juz tyle bylo ze nowe dawno bym mial ale coz smile gumy od wspomagania no i filtry i oleje. a traktor jest glowny w gospodarstwie ok90 ha wiec rocznie mth mu naklepie. ostanio zauwazylem ze mi bardzo ciezko pali choc nowe aku zalozylem 180ah ciezko jest mu zalapac na obroty choc pompa jest w porzadku bo traktor jest mocny i idzie w porzadku przy talerzowce jezdze na 1600-1700obr i nie dymi chyba trzeba przestawic na pompie te widelki ale juz kilka razy jes przestawialem w rozne strony i nie mam poprawy.

22

Odp: Pomocy

dzieki panowie za opnie teraz to bede szukal jakiegos w dobrym stanie a jaki model znajde w dobrym stanie to sie zobaczy wszystko opisze na forum i jak bedzie mozliwosc to podam linki jak bede bral cos z neta :beer:

23

Odp: Pomocy

Nie. Znakomita to jet moja kobita. I wesz wyłuska, i po plecach podrapie, i surówkę zrobi.

24

Odp: Pomocy

no tak Slawku smile) przeceniłem Go wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: Pomocy

No Fenol, ale pojechałeś ! Nie wiem jak Tata, ale ja czuję się przewartościowany. Muszę okna pozamykać coby nie odfrunąć. A tak ogólnie to miło - bardzo miło !

26

Odp: Pomocy

Mnie też jest miło, ale najbardziej cieszę się, że mogę komuś pomóc, aby nikt nie musiał popełniać tych błędów, które ja w mojej przygodzie z forszajem robiłem, ale dzięki temu dziś trochę wiem big_smile

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

27

Odp: Pomocy

szkoda, że mi nikt przyjazny nie pomógł jak szukałem URSUS'a. Za późno znalazłem to forum. Ale na błędach człowiek się uczy, tylko dlaczego takich kosztownych ????

28

Odp: Pomocy

ja mam 325 2 lata i targam 5 phx na glinianej górze i na piochu prasuje nim kosze łąki ipolecam ten spręt.pozdrawiam

29

Odp: Pomocy

a 325 ma 4x4 ???
bo nie wiem

www.koniezimnokrwiste.czo.pl

wchodzić bo konie to potęga

30

Odp: Pomocy

Ma.

31

Odp: Pomocy

właściie niewiem czem 325

32

Odp: Pomocy

325 oryginalnie ma chyba 6 garów, o ile się nie myle.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

33 Ostatnio edytowany przez wojtas (2009-11-03 21:17:24)

Odp: Pomocy

tak wygląda oryginał 425  wiec 325 musi byc jak 323 tylko jakies elementy zmienione
http://www.fothost.pl/upload/09/45/2740e06b.jpg

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

34

Odp: Pomocy

Mylisz się Damian, szóstki miały oznaczenie o sto wyżej.

35

Odp: Pomocy

wszystko niby takie samo jak 323 silnik ma 4 gary

36

Odp: Pomocy

Znajomy ma 325 i w porównaniu do 323 to ma ponoć wzmocnioną hydraulikę i taka jest różnica

37

Odp: Pomocy

Mój znajomy powiedział że mojego 323 przeciągnie na line jak szmate i od słowa do słowa doszło do wielkich pieniędzy dla tego kto wygra,sąsiada ciągnik to zetor 16145 i jestem teraz w kropce czy mój zielony podoła wyzwaniu . W zetorze są wszystkie obciążniki a w moim mam 10z przodu i 6 z tyłu, napiszcie jakie mam szanse. Dodam jeszcze że gość na tą impreze pojechał po nowe opony .

38 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-12-04 18:34:09)

Odp: Pomocy

Cienko to widzę ale poco zaraz za kase jedyne co mogę zalecić to biegi na asfalcie to na drugim reduktorze 2 bieg na ziemi można spróbować 3 albo 1 drogową.Spróbuj z goście się dogadać względem masy bo 323 w pełnym obciążeniu nie przekroczy 6 T więc dobrze by było coś dorzucić na dupe tylko nie wiem ile waży 16 ale na pewno więcej a i jeszcze zaczepcie porządną line.Można by jeszcze powietrza upuścić do 1 atm i włącz wszystkie blokady i można by nalać wody do opon tylko jak później ją wylać.I pełen zbiornik paliwa.

39

Odp: Pomocy

Przydało by się to nagrać bo jeśli wygrasz to bedzie wielki dowód dla wszystkich ze Fortschritt potrafi dużo a nawet wiecej. Ja wierze że wygrasz jeśli tylko masz zdrowy silnik i odpowiednio dobierzesz przełożenia. Tylko z tą wagą koniecznie coś trzeba zrobić coś wrzucić na niego żeby z tona jeszcze mu przybyła. A i line zapnijcia na jednaj wysokości.

40

Odp: Pomocy

Jak chodzi o dużą kasę i o prestiż przede wszystkim - lej wodę w koła. W instrukcji podają, że w oponę o wymiarze 18,4 - 34 do 75 % objętości wchodzi 335 l. Powiedzmy 350 x 2 =700 l. W przednie też bym nalał, na oko wejdzie po jakieś sto parę - razem 1000 l, i tyle Ci wystarczy. Zapnij linę do zdrowego drzewa, stań na podłożu na jakim będzie przeciąganie i wypróbuj odpowiednie przełożenie. Na blokadzie mostów ma kręcić kołami ale nie schodzić z obrotów. Z ilościami obrotów też bym nie przesadzał, nie wiadomo jak ustawiona jest pompa wtryskowa. Maksymalny moment obrotowy osiąga przy 1800 obr/min. i tego bym się trzymał.
                                                                                       Powodzenia