81

Odp: Pomocy

Według mnie Forszaj da rade, bo jak mi do 303 zapieli Zetora 8045 i mtz 82 to MTZ skakał jadąc do tyłu, a Zetor jako tak coś stawiał opór, chociaż miałem z nimi problem bo z tyłu mam łyse oponki, może z 20% bieżnika, a przeciągaliśmy się z kuzynem i kolegą.
Ale mimo łysych oponek dawał rade.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

82

Odp: Pomocy

Marek323   Jak  tam  gotowość  bojowa?  Wszystko  przygotowane  do  jutrzejszej  próby? 

Czas  zacząć  odliczanie  wink

83

Odp: Pomocy

Mareczku rzucę na tace za Ciebie smile
na pochyleb zetorowcom ! wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

84

Odp: Pomocy

Wlej jeszcze V-Power'a z Shella i niech moc będzie z Tobą... wink Kciuki już zaciskam wink


PS. Uszczelki pod głowicę mi się kończą, więc odkładam je dla Ciebie wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

85

Odp: Pomocy

i plakiem w filtr "psikaj" smile

86

Odp: Pomocy

Czekamy  na  wyniki  przeciągania  smile

87

Odp: Pomocy

Chyba  miałem  rację,  to  była  prowokacja.  Szkoda! sad

88 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-12-12 02:17:36)

Odp: Pomocy

O nie, nie! Marek nie z tych, co tak prowokują.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

89

Odp: Pomocy

Może się doczekamy odpowiedzi niektórzy po prostu nie mają czasu żeby dzień w dzień wchodzić na forum. Też jestem ciekaw.:hmmm:

90

Odp: Pomocy

hmm cos  cicho w tym wątku tongue kazdy czeka z niecierpliwością big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

91

Odp: Pomocy

Może odtaja po zwycięstwie.

92

Odp: Pomocy

cos mam mieszane uczucia do tego czy wogule ta konfrontacja się odbyła

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

93

Odp: Pomocy

pewnikiem pije od tygodnia i nie ma dla nas czasu wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

94

Odp: Pomocy

Wydobrzeje to napisze.

95

Odp: Pomocy

No nareszcie mogę coś napisać bo mi się internet zawiesza ale do żeczy, gość oświadczył że nie będzie żadnej próby teraz ,tylko wtedy jak zmieni opony na nowe i na dodatek powiedział że kto przegra oddaje swoją maszyne. Podejrzewam że to zagranie pokerowe.Gość się do mnie odezwie jak zmieni opony.dragon tak się mądrzysz to co Ty byś zrobił?

96

Odp: Pomocy

widze że to warte  przemyslenia   tylko  na jakich zasadach  czy to ma byc tylko jedna próba czy   może do 3 razy sztuka i kto więcej razy da rade ??  pytanie tez na jakim podłożu ma byc robiona konfrontacja

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

97

Odp: Pomocy

Z calym szacunkiem do zdolnosci Forszeja  duzo potrafi , ale czy to nie za duza stawka . Wynik jest bardzo nie pewny a pieniadze duze  , mozna bardzo duzo stracic , takie zeczy robi sie dla sprawdzenia swoich maszyn i ale zeby zaraz o taka stawke . Ale to nie ja sie bede przeciagal takze , to tylko moje zdanie , a jezeli sie zdecydujesz to zycze ci powodzenia mam nadzieje ze wygrasz . A moze ktos ma sasiada  z takim zetorem to by przeprowadzil probe .

98

Odp: Pomocy

Dziwny zakład, ten koleś ma wszystkich w domu ?
Można się zakładać i o skrzynkę wódki ale o ciągnik to jakiś debilizm.
Jak bardzo chce to pierw do rejenta się udajcie i spiszcie umowę notarialną, bo jak przegra to może nie chcieć oddać tego swojego Zetorka smile

99

Odp: Pomocy

Gościa strach obleciał i idzie na całość żebyś wymiękł ale według mnie daj sobie z nim spokój bo to idiota.A gdybyś dociążył swojego czyli woda i inne o czym była mowa to zetor byłby twój.

100

Odp: Pomocy

Może zaproponuj mu bez przeciągania z 5 tyś za tego zetorka ;D
I Będzie spokój.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL