121

Odp: Pomocy

renault 133.54 ma coś około 130km  a ten zt323 może ma pompe ustawionom na tryb oszczędnościowy 100km a gołym okiem chyba tego niewidać dla nieobeznantch w temacie  noi kierowca no ale mój sąsiad klaperkiem jak odorywał się od drzew nadole skarpa jakieś 1.5 metra wysokość zaparkował między dwoma wierzbami po  5centymeów luzu z każdej strony fajnie się bujał we dwie 60 ledwo go wyciągnelim

122

Odp: Pomocy

sławek jak zwykle ma racje...... :-)
Ale generalnie widzę że muszę zrobić wam wykład z fizyki, chyba spaliście na fizyce albo patrzeliście na cycki swoich koleżanek z klasy zamiast słuchać pani profesor. Naszeście moja nauczycielaka miała duże piersi wiec wam wytłumacze....
Przygotuję materiały ( obrazki obliczenia ) to może przestaniecie się sprzeczać kto kogo pociągnie....  bo to naprawdę bez sęsu

Czy mecedes 300 d moze wyciągnąć z rowu Mitsubishi canter z rowu?
2t do 3,5 t i rów  do tego oblodzona droga
według waszego myślenia NIE a według rzeczywistości i fizyki tak

123

Odp: Pomocy

Krzysiek co do tej Pani z Fizyki  to w przypadku mojej klasy (mechanicznej) to wszyscy się patrzyli na Panią prof. ponieważ to była istna rakieta i dalej jest big_smile  a fizyki jak nie umiałem tak nie umie tongue   więc tłumacz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

124

Odp: Pomocy

Przydałoby się.

125

Odp: Pomocy

Co tu dużo gadac..wszystko zależy od kierowcy,masy,stanu ogumienia i tego jak sie uczepimy!lina musi być na idealnie równej płaszczyżnie aby była mowa o sprawiedliwości.
ja na wiosne postaram sie spróbować z ursusem 1224.z turbo itd..ma na tyle dwa razy szersze opony niż forszaj.ale jak to będzie zobaczymy...czy wogóle mi sie sąsiada uda na mówić.. smile

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

126

Odp: Pomocy

U-1224 z turbo ??????????????????????

127

Odp: Pomocy

a co nie ma 1224 z turbo? czy z turbo to jest juz 1614?

128 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-02-18 18:33:07)

Odp: Pomocy

generalnie właśnie tak jest, ale staruszek kupił 12045 z "turbo" dodanym do silnika.  ten ciągnik nie miał 160 koni, mechanik powiedział że pompa paliwowa była nie od 16045, lecz taka jak do 12045, wiec efekt doładowania był znikomy mimo turbo sprężarki.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

129

Odp: Pomocy

to jest tzw  szesnastka czyli pseudo 160 koni

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

130

Odp: Pomocy

po takim tuningu to tylko konie w głowie właściciela przybyły

131

Odp: Pomocy

nie koniecznie  jak  koleś  miał coś w głowie to wsadził turbi  zmienił koncówki wtrysków i  przeregulował pompe wtryskową więc i uzyskał te koniki    przeciesz nikt nikomu nie zabroni wsadzic turba  do zwykłej stodwudziestki bo niby jakim prawem ?? przeciesz takich dokładek w tych ciągnikach nie jest kilka sztuk są ich setki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

132

Odp: Pomocy

generalnie 120-tka ma 117 koni a 160-tka (ten sam silnik tylko z dołożonym turbo) ma coś ok 150 koni. Szkopuł w tym, że te konie są mierzone chyba na silniku - więc na wałku jest o jakieś 15-20 koni mniej.

133

Odp: Pomocy

Nie wiem czy było dokładane to turbo czy nie ale takiego już kupił..i twierdzi że ma cos koło 150 km...a jak byscie zobaczyli ten ciągnik w akcji..wow.:)
pług grudziąc 4 skiby i kupa czarnego smolistego dymu..a remontów to już przez ten jeden rok miał że hoho..

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

134

Odp: Pomocy

skąd ja to znam ??????????????????
Ja swojego mam od 2,5 roku i już mogę pisać o nim książki serwisowe. Psuje się co chwila. Nie mogę już patrzeć w jego kierunku............

135

Odp: Pomocy

to sprzedaj  złom kup coś porządnego smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

136

Odp: Pomocy

może coś z rodziny ZT ....JA czychałem na mojego 4 latka

137

Odp: Pomocy

sprzedam - sprzedam
Dziś ma się okazać, czy przejdzie leasing na Zetora
Jakbyście mieli jakiś wrogów to możemy im sprzedać mojego Ursusa:)

138

Odp: Pomocy

Obejrzałem ten film o którym pisał kolega renault i chyba w tym ciągniku był uszkodzony przedni napęd bo my w wakacje belowaliśmy po deszczu i ciągnik robił koleiny, ale nie stawał. W takiej sytuacji nawet się zatrzymywaliśmy i bez problemu ruszaliśmy. Belarka zupełnie wisiała, a ciągnik i tak szedł. Po tym belowaniu musieliśmy wałować łąkę, bo nie szło nic zrobić na łące.

139

Odp: Pomocy

rudemenes ile chcesz za twój wechikuł ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

140

Odp: Pomocy

jeszcze nie wiem. Ze sprzedażą muszę się jeszcze wstrzymać. Zetor odmówił mi leasingu z powodu małej dochodowości z gospodarstwa.....
Za tego nieszczęśliwca dałem 29000 i tyle chciałbym chyba odzyskać - sam nie wiem jakie teraz są ceny tych cudów polskiej myśli technicznej.
Poza tym wojtas nie ma  szans, żebym sprzedał go komuś znajomemu - wiem co on jest warty i potem nie chciałbym czytać o sobie na forum złych opinii smile:):)
Jak go wystawię na sprzedaż to nawet nie napiszę o tym na tym forum.