1

Temat: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

witam Panów
wyjechałem orać 4 skibki lekki pług, podniosłem przejechałem po uwrociu (trochę podskakiwał pług) i nie mogę opuścić,
-podnośnik bez reakcji
-kipowanie działa
-dzwigienki od podnośnika nie mogę ruszyć jedynie maleńki odchył w porównaniu do tej od kipowania czyli dzwignia ani w górę ani w dół

idę odkręcić zwór przelewowy musi gdzieś taki tam być i może on się zaciął
będę wdzięczny za każde sugestie, tyle roboty a ciągnik dał doopy :uuuu: ...
pomooooooocyy

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

dodam że gdy naciskam na dźwignię podnośnika nie dochodzi żaden dźwięk zupełnie jak by rozdzielacz nie reagował..jakby był zacięty sad

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

Miałem podobną sytułację z ursusem , przycioł się oscylator . Sprawdż rozdzielacz , też mugł się zaciąć .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

Mogły też rozpiąć się jakieś dżwigienki , skoro ruszasz dżwignią i nic , jakby nie patrzeć ściągaj dekiel .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

5

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

Może wskoczyła Ci blokada transportowa, taka klamka pod siedzeniem - odblokowana ma być wyciągnięta chyba do góry. Niepokoi mnie, że rozdzielacz nie buczy przy operowaniu dźwigniami (jakby nie było ciśnienia oleju w układzie) a hydraulika zewnętrzna działa. Można pogdybać. Gdyby hydraulika zewnętrzna nie działała, klamka w odpowiednim położeniu i rozdzielacz nie buczał, to padł napęd pompy. Kiedy pompa stoi, nie ma swobodnego przepływu oleju. Na postoju pługa nie opuścisz. Coś mi tu nie gra.

6 Ostatnio edytowany przez Fenol (2009-09-17 21:53:44)

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

jestem ciemniakiem ale nie aż takim smile
przyczyną było to
http://images41.fotosik.pl/196/79b66ce4f801c4c4m.jpg

ten ułamany fragment skierowany jest do góry i nie jest częścią zaworu przelewowego zamiast sprężynki z kulką jest bolczyk który opiera się o fragmet który się złamał a na góre kontruje się o dekielek. z odpowiedniego pręcika przygotowałem nowy bolczyk mam nadzieję ze jutro będzie ok to ten ułamany fragment zablokował rozdzielacz
dziękuję Kolegom za odzew Pozdrawiam

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

7

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

podobna sytuacja jak u fenola który to zawór przelewowy to jest to  co sie zwieksza cisnienie podkładkami

8

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

Jakby był potrrzebny rozdzielacz to mam dwa kompletne.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

9

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

tak ale który to zawór przelewowy

10

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

ile borys chcesz za rozdzielacza ??

GG 16238418

11

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

zrobione przyczyną był taki zworek w tej sekci co steruje podnossnikiem znajduje sie on pod takim króćcem do którego jest rzykręcona krótka  rurka w krztałcie banana rozsypał sie i blokował parce podnosnika powrót oleju

12

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

rozdzielacz kompletny 300

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

13

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

ile sekci i od jakiegociagnika 323 303

GG 16238418

14

Odp: podnoszenie nie działa hydraulika działa, jak zawisł tak został :(

3 sekcje mam od 303 i 323

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h