101 Ostatnio edytowany przez Marcin 323 i 512 (2014-03-18 21:43:48)

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

witam Dospawałem 5 cm ale zrobiłem inaczej niż inni na zdjęciach miałem zapasowy wąs i ja tylko w jednym miejscu  spawałem nie w dwóch trzyma dobrze i jeszcze lepiej skręca

102

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

obiecane fotki przeróbki siłownika stary maił 7cm grubości sworzeń 3,5cm a wysuw 60cm nowy ma 30cm wysuwu i jest za gruby bo jest 5 obrotów kierownicą a powinno być 3 więc trzeba skrócić ramiona na 20cm ,krzyżaki świetnie zastępują końcówki drążka i pamiętajcie siłownik nie może być grubszy niż 6cm a sworzeń 3cm.  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0d … 3b7cc.html  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698 … 4460d.html

103

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

A jak jest z przeglądem przy takich ingerencjach w układ kierowniczy?

104

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

:nie_wiem:

105

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

odświeżam czy w 303 można też przerobić ten układ ? jeśli tak proszę o fotki

106

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

tak,to jest to samo

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

107

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

odświeże temat potrzebuje przedłuzyc ten wąs podeśle ktos zdjecia co gdzie uciąć i dospawac ? smile

108

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

No jak to gdzie?
Między otworami wink
TAm gdzie Ci wygodnie!
Ciachaj i wstawiaj 4 cm.

109

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

A ja chce wyciąć ten ogranicznik (zt 300) tylko boję się że koła będą tarły o ramę przy skręcie a raczej o przewody od hydrauliki, ale tak sobie pomyślałem że przekręcę koła(odwrotnie założę) wtedy zyskam jakieś 15cm, co o tym myślicie można tak chyba koła załozyć

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

110

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

Panowie,przyszedł mi do głowy pewien pomysł,na polepszenie skrętu,czy tylko by to zdało egzamin.bez ruszania wąsa i tego serwa.
Wywaliłbym tylko ten drążek łączący wąa ze zwrotnicą,a tam zamontował odpowiedni siłlownik,tylko by to musiał zgrać z tym serwem.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

111

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

To w ogóle pomiń serwo i wstaw sam siłownik o odpowiednim skoku i po co kombinować z drążkiem ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

112

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

ja tak mam zrobione mam wywalone serwo i w zamian tego krótkiego  drążka mam siłownik wstawiony i działa

113

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

marcino a jak byś mógł wstaw fotke tego silownika i wymiary i skąd go wziąłeś?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

114

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

Też mam wstawiony siłownik zamiast tego serwa

115

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

A nie lepiej serwo wyregulować żeby miało większy zakres. Ja tak zrobiłem i bez przeróbek błotnikami do ramy podczas skrętu dotykam i mi to wystarczy

116

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

No właśnie poproszę ja też o fotki i jak co połączone itp smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

117

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

W oryginalnym serwie siłownik podkręcić i nie trza nic dorabiać chyba że ktoś potrzebuje na miejscu nawracać ale błotniki do wywalenia wtedy

118

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

błotników nie trza wywalać tylko podgiąć ramiona i obciąć końcówkę błotnika.

119

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

a jak to w serwie podkręcałeś?,bo ciekawi mnie to,skok siłownika jest większy?, i to w dwie strony?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

120

Odp: Zmniejszenie promienia skrętu dodany przez Miras

dziwne rozbierałem serwo nie jeden raz i żeby było można coś tam przerobić nie zauważyłem ?