1

Temat: kredyt Agro Ekspres bgż

czy ktoś zna ten kredyt? czy są w nim jakieś ukryte opłaty?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: kredyt Agro Ekspres bgż

Musisz założyć u nich konto,następnie zgłosić w ARiMR zmianę numeru konta i dostarczyć bankowi potwierdzenie.Kredyt jest udzielany max na 50% wartości gruntów,są one zabezpieczeniem(tzn coś na zasadzie kredytu hipotecznego).Potrzebne są wyciągi z ksiąg no
i chyba wycena przez rzeczoznawcę chociaż mogą obliczyć tylko według klas ziemi.Z konta możesz jednorazowo wypłacić 4999zł powyżej tej kwoty pobierają prowizje.
Takie były zasady dwa lata temu gdy ja się dowiadywałem ale w końcu sobie odpuściłem.

3

Odp: kredyt Agro Ekspres bgż

aaaa no właśnie o to chodzi że jak rozmawiałem z panią w banku to jakoś nie wspomniała o tych 4999zł dzięki wuja! o zabezpieczeniach wiem, mnie zastanawia czy nie ma tam jakiś niespodzianek że później się okaże że defakto płacę więcej

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]