21

Odp: Transport

to czym taki beczkowóz więdz panowie
http://www.google.de/imgres?client=fire … 0,s:0,i:83

22

Odp: Transport

Bendek, zależy jaka laweta, może wozem wiózł?

23

Odp: Transport

za transport 512 z A do B (330km) jak na razie nie znalazłem taniej jak 3300 zł sad jechał ktoś taką odległość na kołach ? ze 12 godzin trzeba by się tłuc.

gg 5118068

24

Odp: Transport

Najgorzej jakby coś siadło po drodze. Mimo wszystko ja jechałbym na kołach, za te pieniądze to paliwa na całe żniwa. A nawet jakby coś się zrobiło po drodze to za parę lat byłoby co opowiadać lub się śmiać. smile

25

Odp: Transport

512 najdłuższą trasę jak sprowadzaliśmy koledze  to było z pod zgorzelca do mnie na kołach czyli jakies 120 km  mniej więcej  ale czemu nie jak kombajn sprawny światła hamulce itp  co najwyżej można by było wziac pas jezdny na drogę  i tyle ...  W droge

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Transport

Kolega za transport 514-tki  420 km 1,5 roku temu zapłacił 3 tyś.

27

Odp: Transport

szwagier 2 kombajny z czech do nas na kołach przyprowadził. 514 i 516. A kawałek drogi to jest...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

28

Odp: Transport

Teraz trochę nie pora na prowadzenie kombajnu bez ogrzewania.

29

Odp: Transport

Przecież nie ma zimy bez przesady smile

30

Odp: Transport

masz kabine nie ma strachu. Jak ja ściagałem swojego jakies 150km tez na kołach bez kabiny, temperatura w granicach 0 st. dobrze ze chetnego znalazłem co przyjechał, ale 10godzin mu to zajeło. ja byłem joko zaplecze osobowka kreciłem sie w jego poblizu

Rolnik z powołania:-)

31

Odp: Transport

Podziwiam was bo ja w życiu starym nie sprawdzonym sprzętem nie podjął bym się podróży a tym bardziej  330km!

32

Odp: Transport

Ja ponad 5 lat temu prowadziłem 524 spod Brna ok.220km, czechy spokojnie się przejechało natomiast od Międzylesia do Kłodzka i dalej już 8 na Wrocław to chwilami włos się jeżył zwłaszcza w okolicach Barda hehee

33

Odp: Transport

panowie o tym co wyżej mówiłem  to był czas 8 luty  śniegu po kostki itp  bez kabiny   kombajn wygladał jak kupka złomu na kołach  bez świateł w wózku  jeszcze zgubiliśmy trójkąt w okolicy złotoryi z hederu  big_smile
jak  się nie ryzykuje to sie nie wie wie czy się da big_smile:))

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

34

Odp: Transport

Trochę mniej 280 jechałem i to praktycznie nocą , jak opony ok to bierz pas jezdny na zaś posmaruj wariator jezny i miodu mu na tłoki , jak ja lubie takie akcje.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

35

Odp: Transport

Wojtas mnie widział jak prowadziłem zetora z Pogwizdowa, jak byłem oglądać i zaliczkować to niebyło śniegu, trasę boczymi drogami zobaczyłem ok. Jesteśmy u gościa a tu zaczyna padać śnieg i to porządnie sypie, wszędzie biało, jakieś tam czeskie papiery, polskie oc i jazda nawet dobrze się jechało bez problemu.
Koledze prowadziłem 323 za Piłą okolice Złotowa.(365km)
Kolega prowadził mi U-1012 ze śląska 180km.
Tak więc jeżeli są światła sprawne hamulce to śmiało możesz jechać, CBradio zamontuj w kombajnie(weź akumulator 12v do cb)

36

Odp: Transport

Weż sobie całego busa częsci najlepiej. Przednie koło, tylne koło...
Kilka dni temu mój wujek wspominał, jak wracal nowym Bizonem bez kabiny z Płocka. Ok 400 km w pazdzierniku 1980r, bez kabiny.
Zorak mam gościa, który wozi kombajny 4zł za kilometr. Bizona sprzedawalem, to korzystalem z jego usług. On ma baze w Swiebodzicach, niedaleko Ciebie. Z jakich stron potrzebujesz transport.

37

Odp: Transport

Rozmawiałem z PrzemoO o jego 512 i chciałbym podjechać zobaczyć maszynę ale chcę znać wcześniej koszty transportu bo targać go na lawecie za ponad 3 tysie to średnio się wtedy opłaca.

gg 5118068

38

Odp: Transport

A jak to faktycznie jest za transport płaci się w jedną czy w obie strony ?

39

Odp: Transport

dzwoniłem do kilku osób i każda liczy km w obie strony np. 330km x 2 x 5 zł.

gg 5118068

40

Odp: Transport

Zorak, a szukałeś transportu w ten sposób że dzwonisz po firmach transportowych i umawiasz się że jak będą mieli pusty powrót i w pobliżu to dzwonią a Ty pedzisz szybko ładujesz i wio do domu tak będzie najtaniej a niskopodwoziówki szybko złapiesz no i płacisz tylko za km do domu a nie w obie strony.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl