Temat: Dam pracę

Witam kolegów
Poszukuję chętnych do wspólpracy z terenu całej polski. Mam pomysł na dobry biznes ale do tego potrzebuję współpracowników w całym kraju. Jestem pomysłodawcą ale sam sobie nie poradzę dlatego szukam chętnych. trochę o wymaganiach. Na pewno uczciwość , dyspozycyjność 24h/dobę oraz własny samochód. Nie jest to żadna sprzedaż , praktycznie prawie zero kontaktu z ludźmi.Na początek dochody na pewno nie będą wielkie , ale z powodu braku konkurencji interes powinien szybko się rozkręcić. Już pracuję nad stroną internetową która będzie nas promowac. O szczegółach porozmawiamy na zlociku , pozostałych chętnych zapraszam do korespondencji na PW. Najlepiej abyście od razu podawali w jakim powiecie mieszkacie.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Dam pracę

jetem otwarty na twoje propozycje powiat złotoryjski bliskość autostrady A4

3

Odp: Dam pracę

no to jesteśmy bolek prawie sąsiadami smile
ja mieszkam obok chojnowa - powiat legnicki
też jestem otwarty na ciekawe propozycję - kupi nie kupi - potargować warto
czekam na szczegóły

4

Odp: Dam pracę

bolek z jakiej gminy jesteś ?? bo ja gmina Świerzawa

gg 5118068

5

Odp: Dam pracę

Zagrodno

6

Odp: Dam pracę

hehe jeszcze się okaże że od Ciebie kupiłem mojego 323 bo właśnie w Zagrodnie go kupiłem.
Ale nie róbmy off

gg 5118068

7

Odp: Dam pracę

JA też jetem otwarty na twoje propozycje Woj Lubelskie powiat Chełmski

GG 16238418

8

Odp: Dam pracę

ja tez jeste otwarty na propozycje  Bartoszówek dolnoślaskie  świdnickie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Dam pracę

Też moge sie przyłonczyć do współpracy Woj. Świetokrzystkie Powiat Jędrzejowski. Czekam na wiecej szczegółów.

10

Odp: Dam pracę

też się piszę powiat woj. pomorskie człuchowski

11

Odp: Dam pracę

No no ,widzę zainteresowanie , ale to wszystko mało muszę pokryć polskę aby obniżyć koszty przyszłych klientów i wywiązać się z umowy jaką gwarantuje. Brzmi tajemniczo ale naprawdę wszystko jest prostei narazie bez konkurencji. A co do zatrudnienia to każdy będzie pracował dla siebie ja ewentualnie pobiorę symboliczną prowizję za pomysł i będę zarabiał na tych samych  zasadach co wy , to ma być spólka , tworzona przez nas.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

12

Odp: Dam pracę

Województwo Lubelskie, powiat Chełmski. Chętny:)

13

Odp: Dam pracę

no dobra chętnych masz   może zdradzisz może rąbek tajemnicy o co bedize biegalo w tym zajęciu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Dam pracę

Ją się też pisze woj zachodniopomorskie powiat Świdwin

15

Odp: Dam pracę

konin z tobą tylko powiedz coś
bo to ciekawe

16

Odp: Dam pracę

Warmia i Mazury zdobyte smile a tak dokładnie Nidzica tylko co to za biznes ? Jeśli nie chcesz na forum to może zainteresowanym na PW coś powiedz.

17

Odp: Dam pracę

Powiat płocki ,czekam na propozycje .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

18

Odp: Dam pracę

ja też chetny jestem  woj Lubelskie powiat Chełmski         obecnie Chełm smile

Sprzedam U-4514

19

Odp: Dam pracę

dolnośląskie powiat Oława

20

Odp: Dam pracę

dolnośląskie powiat lubański -  Jestem na tak!!!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>