41

Odp: Dam pracę

Ja podobnie jak sławek z wolnym czasem troche krucho ale jestem ciekaw twojej propozycji Piotrze.

Emilianów woj.łódzkie pow.łowicz

42

Odp: Dam pracę

Uchylam rąbka tajemnicy , opinie , porady ,sugestie mile widziane  PRZYSZŁA PRACA DLA NAS

wiem są błędy ale poprawię

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

43

Odp: Dam pracę

o może byc smile

Sprzedam U-4514

44

Odp: Dam pracę

Teraz kilka pytań,ile ja będę miał z kilometra i te 20 min ja swoim samochodem przejadę góra 30km a w mieście ? i musiał bym łamać przepisy.A jak będą żniwa albo impreza co wtedy.Myślę że takie usługi są dobre w miastach i przewoźnik powinien mieszkać w mieście albo bardzo blisko ja w tym czasie mogę dojechać do Koła lub Krośniewic.Aby to działało musowo mieć gęstą siatkę kurierów.Ja bym sugerował na dojazd przynajmniej godzinę na albo i dłużej bo jeśli kurier nie dojedzie na czas bo coś się stało to klient będzie chciał rabat albo coś innego wymyśli.Pomysł mi się podoba i mam nadzieje że to ruszy bo najgorzej ruszyć z miejsca.

45

Odp: Dam pracę

juz rozumiem czego  szefowi potrzebna gesta siatka  kurierów w naszym kraju  bo jeden drugiemu drugi trzeciemu w zależnosci  w jaki region polski trzeba dowieźc przesyłke

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

46

Odp: Dam pracę

Z jednego końca na drugi Polski to w 6 godzin niewykonalne, ale może helikopter macie smile

47

Odp: Dam pracę

W 6 godzin można maksymalnie zrobić 400km.

48

Odp: Dam pracę

Teraz kilka pytań,ile ja będę miał z kilometra i te 20 min ja swoim samochodem przejadę góra 30km a w mieście ? i musiał bym łamać przepisy.A jak będą żniwa albo impreza co wtedy.

Ty zgarniasz całość ja za zlecenie tylko od ciebie 10zł , a co do reszty to na początku pisałem że wymagana mobilność czyż nie ? Nic na siłę poszukuję ludzi chętnych  do współpracy.
"6 godzin" znane wam jest pojęcie "chwyt marketngowy"? poza tym przesyłka Szczecin-Rzeszów zdarzy się raz na jakiś czas.
Oj polacy potraficie tylko narzekać.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

49

Odp: Dam pracę

To znaczy że te 20 min to też chwyt  marketingowy.

50

Odp: Dam pracę

jak nie ty to kto inny pojedzie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

51 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-11-13 22:49:37)

Odp: Dam pracę

Pomyśl logicznie ile musi być kurierów żeby w 20 min można było dotrzeć w każdy zakątek polski.Wstępnie policzyłem i wyszło że co najmniej 100 osób i druga połowa na zastępstwo.

52

Odp: Dam pracę

a ty dalej swoje ilość kurierów to mój problem , czas dojazdu też , obiecuję ci że ty będziesz miał zlecenia  do 20 min , a tak na marginesie miałem na myśli inne opinie i porady niż Twoje Typu "to się nie uda". Tak więc z Tobą już dyskusja skończona

południe polski i mazowieckie nie obsadzone

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

53

Odp: Dam pracę

hmmm powiem tak nie wiem jak dziś ale kiedyś firma siódemka świadczyła podobne usługi ale chyba nie świadczy. Nie było to 20 min i 6 godzin ale to był kierowca jadący z punku a do b.
20 min to tylko chwyt. raczej trzeba by liczyć 40 min i 12 godz. pytanie czy klient płaci w dwie strony?bo jeżeli tak to nie jeden pojedzie sam a jeżeli nie to  my jeździmy trochę poniżej średniej krajowej.
Co do tego czy to ma racje bytu.....
muszę się zastanowić przespać z tym

54

Odp: Dam pracę

pytanie czy klient płaci w dwie strony?bo jeżeli tak to nie jeden pojedzie sam

Nie mówiłem że będzie tanio a usługa jest nie dla wszystkich płaci za każdy kilometr

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

55

Odp: Dam pracę

a czy nie mogło by być tak że np. przesyłka olsztyn -poznań ja odbieram ją od zleceniodawcy w olsztynie daję ją kierowcy autobusu rejsowego na poznań (za jakąś opłatą )a w poznaniu ktoś z kurjerów  odbiera i dostarcza do odbiorcy  ps. sam często korzystam  z kierowców na trasie olsztyn -warszawa.

56

Odp: Dam pracę

Za każdy kilometr tzn jeśli od punktu  A do punktu B jest 100 km to klient płaci za 200 km  jeśli tak  to jestem gotowy do pracy i czekam na zlecenia  tylko powiedz jeszcze czy są jakieś ograniczenia co do wagi i gabarytów przesyłek  żeby klient nie ładował mi do osobówki  koła do kombajnu .Więcej głupich pytań nie zadaje bo wiem o co  w tym całym  biznesie chodzi Pozdrawiam

57

Odp: Dam pracę

Jak "coś" to powiat lubański gotowy!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

58

Odp: Dam pracę

sorry o jakie przesyłki chodzi jest opisane  na stronie głównej  więc wszystko jasne

59

Odp: Dam pracę

Z tego co ja zrozumiałem, to nikt nie musi jechać z przesyłką na drugi koniec polski, tylko dostarcza ją do najbliższego "kuriera" w danym kierunku, czy tak? Chyba że ma czas i możliwości, aby samotnie przemierzyć kraj i dostarczyć przesyłke. Czym większa sieć kurierów, tym krótsze trasy i więcej możliwości, sęk tylko w tym, aby wszyscy byli zgrani i dyspozycyjni.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

60

Odp: Dam pracę

założenia są nie do przyjęcia. sporo jezdze samochodem po Polsce i powiem że nawet w niewielkim mieście 20 - 40 min to zbyt krótki czas. trójmiasto godziny szczytu -  gdyni do gdańska 30 km  1- 2 godzi. Poznań rondo rataje- Oborniki  centrum 35 km 1,5 godzi
Chojnice miasto powiatowe ma obwodnice a i tak przejechanie przez nie to często 40 min
12 godzin mogło by być.... tylko by to zadziałało  potrzeba mieć sieć strażaków gości siedzących na tyłkach i czekających na robotę po sygnale " zlecenie"  zjeżdżają po rurze i heja....
czy będą klienci?
Powiem tak jestem sceptycznie nastawiony gdyby potencjalnych klientów było więcej niż 3 w miesiącu  to takowe usługi świadczone były by przez korporacje taxi