61

Odp: Problemy z ARiMR

Jak tam u Was z protokołami w aplikacji suszowej ? mi od piątku wyskakuje przerwa techniczna.

62

Odp: Problemy z ARiMR

To i tak bez znaczenia...I tak nic już nie dostaniemy....może i dobrze bo i tak Puławy suszy nigdy u nas nie widział....I jako lubuska izba rolnicza występowaliśmy o korektę i Minister Kowalczyk obiecał u nas na spotkaniu z rolnkami że to ulegnie poprawię i ....krew w piach ..nic nie zrobili ...I dobrze że się skonczylo beż radości ale też bez smutku.pozd.

Leszek   dla kolegów'

63

Odp: Problemy z ARiMR

Też mam wątpliwości czy coś z tego będzie. Wczoraj aplikacja ruszyła i mam 32.9 % strat i ponad 50% ubezpieczonych upraw, jakby co ?

64

Odp: Problemy z ARiMR

androl napisał/a:

Też mam wątpliwości czy coś z tego będzie. Wczoraj aplikacja ruszyła i mam 32.9 % strat i ponad 50% ubezpieczonych upraw, jakby co ?

19%

65

Odp: Problemy z ARiMR

Pawel21990 napisał/a:
androl napisał/a:

Też mam wątpliwości czy coś z tego będzie. Wczoraj aplikacja ruszyła i mam 32.9 % strat i ponad 50% ubezpieczonych upraw, jakby co ?

19%

Karol 10%

66

Odp: Problemy z ARiMR

Ja mam 13% z całości.
30% z upraw.

67

Odp: Problemy z ARiMR

A gdzie to pokazuje ile naliczyli % bo u mnie nic nie widać. Tylko widać mój wniosek i to wszystko

E 516 na części
Telefon 695 076 269

68 Ostatnio edytowany przez androl (2023-12-20 09:40:05)

Odp: Problemy z ARiMR

Numer gospodarstwa jest na niebiesko, najżdżasz na ten numer i klikasz. Jest tam protokół do pobrania.

69

Odp: Problemy z ARiMR

Najechałem na nr gospodarstwa i nie ma żadnego protokołu do pobrania. Jest tylko podgląd wniosku

E 516 na części
Telefon 695 076 269

70

Odp: Problemy z ARiMR

Nie masz na tej samej stronie, nad podglądem wniosku, w zielonej ramce, wniosek zaakceptowany a poniżej pobierz protokół i pobierz zestawienie upraw ?

71

Odp: Problemy z ARiMR

Nic nie mam takiego że wniosek zaakceptowany. Jest ino że wniosek wysłany

E 516 na części
Telefon 695 076 269

72

Odp: Problemy z ARiMR

No to jedyna opcja że jeszcze nie rozpatrzony.

73

Odp: Problemy z ARiMR

U mnie 37%
No ale nic z tego poza kolejnym papierkiem nie będzie....

74 Ostatnio edytowany przez Laszek (2024-01-03 10:33:57)

Odp: Problemy z ARiMR

No u mnie status wniosku jest wysłane. Ale już wiem w czym problem. Będąc starostą dożynek nie podałem ręki i nie lizałem dupy naszemu miejscowemu pisiorowi porzuckowi, pewnie wniosek już dawno wylądował w piecu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

75

Odp: Problemy z ARiMR

Laszek dobrze wiesz że niepoważne jest to co sugerujesz. Jakie papiery ? skoro Twój wniosek jest w systemie.

76 Ostatnio edytowany przez Laszek (2024-01-03 16:50:47)

Odp: Problemy z ARiMR

W przenośni to było. Co naród taki pochmurny w nowym roku? Przecież i tak żadnych pieniędzy z tego nie będzie. Bratu naliczyli łącznie 26%. Jedno pole co ma to jest z trzech działek i straty 12, 14 i 46% przecież to śmiech na sali, pic i fotomontaż...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

77

Odp: Problemy z ARiMR

Nic już nie dostaniemy rozdawnictwo się skonczylo.podawanie lub nie podawanie ręki raczej sprawa dobrego wychowania ....nie ma co piany bić...to co nam zapłacą za ekoschematy to powinno sen z oczu spędzać....tu dopiero się wał szykuje ....

Leszek   dla kolegów'

78

Odp: Problemy z ARiMR

Składał ktoś do agencji uzupełnienie w sprawie siedzib stada i pastwisk? Czy ich już do reszty poj...bało ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

79

Odp: Problemy z ARiMR

no brachol mówił że coś tam składał

E 516 na części
Telefon 695 076 269

80 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2024-01-05 14:45:47)

Odp: Problemy z ARiMR

U mnie to pół biedy bo jak na razie nie wypasam, ale koledze złożyłem na pastwiska to problem jest. Tylko pastwiska przy siedzibie stada się liczą, co za drogą,nawet polną , to nie może być. Agencja wysłała go do powiatowego , powiatowy powiedział że jak zobaczą na satelicie że pasie na innych działkach niż zgłoszone to będą kary mu smalić . Powiedział do powiatowego żeby wystawił papier że wszystkie pastwiska muszą być zgłoszone a powiatowy nie chce żadnych blach wystawiać. W agencji to samo , kolega mówi żeby my napisali że te pastwiska które zgłosił to musi wycofać bo mogą być tylko te które graniczą z siedzibą stada i nic mu nie wystawią. Jak nie zgłosi pastwisk to nie dostanie dopłat do pastwisk. Jakby za komuny ktoś powiedział na wsi że do pasienia krów trzeba mieć pozwolenie od gryzipiórków to by od razu batem po plecach dostał. Biurokracja się rozkręca, mam cichą nadzieję że za niedługo się to wszystko rozje...ie. Kwestia żeby wytrzymać parę lat i ktoś ze wschodu zaprowadzi normalność.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38