321

Odp: Pompa

Hej panowie mam padniętą pompę hydrauliczną i mam pytanie czy lepiej ją zregenerować czy kupić nową ? A może wy macie jekiąś pompy nie potrzebne a dobre

322

Odp: Pompa

Zawał napisał/a:
Kamil2610 napisał/a:

na olx sa gotowe pompy

Szacun dla kolegi za skromność. Kupiłem od Kamila pompę na OLXie i jestem MEGA ZADOWOLONY. Mało że jestem zadowolony z pompy to jeszcze trafiłem na gościa, który ma "Forsza" w małym paluszku i chętnie dzieli się wiedzą. Kamil - "flachę weselnej" wiszę Ci za pomoc. Jesteś SUUUPER GOŚÄ†!!!

jak coś to ja mam pompy 512 976 867 

Pozdrawiam

GG 16238418

323

Odp: Pompa

I te pompy pasują bez żadnych przeróbek ? Odkręcić starą włożyć ta i będzie działać ?

324

Odp: Pompa

Mowa o 323a

325

Odp: Pompa

Ja mam dobrą pisz na pw

326

Odp: Pompa

Tak Zakładasz Nową Pompę I Śmiga Aż Miło Kilku Kolegów Z Forum Ma Ode Mnie Pompy I Są Zadowoleni Nie Chcą Już Słyszeć O Oryginale Nawet

GG 16238418

327

Odp: Pompa

Miałem sam robić, bo lubię dłubaninę, ale z braku czasu kupiłem u Kamila. Zadowolony jestem bardzo, bo hydraulika ożyła. A i było jak się spotkać i pogadać, bo już dawno się nie widzieliśmy wink

328

Odp: Pompa

Ok dzięki za info a jaki koszt tej pompy ?

329

Odp: Pompa

darus0955 napisał/a:

Ok dzięki za info a jaki koszt tej pompy ?

zadzwoń do mnie to się dogadamy 512 976 867 jak byś miał jeszcze jakieś pytania to dzwoń śmiało

GG 16238418

330

Odp: Pompa

są jeszcze pompy na stanie?

331

Odp: Pompa

cały czas sa

GG 16238418

332

Odp: Pompa

Panowie żeby zmienić pompę muszę spuścić cały olej z hydrauliki ?

333

Odp: Pompa

Kamil2610 napisał/a:

cały czas sa

a to dobrze, kupię pługi niedługo to się wyjaśni wszystko 😋

334

Odp: Pompa

darus0955 napisał/a:

Panowie żeby zmienić pompę muszę spuścić cały olej z hydrauliki ?

Teoretycznie nie ale ja bym nie ryzykował.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

335

Odp: Pompa

Czyli wszystko lepiej spuścić ze skrzyni i wgl

336

Odp: Pompa

Wyczyściłem już wszystko w koło pompy i teraz pytanie czy ta pompa wyjdzie normalnie czy muszę odkręcić też przystawkę od przedniego napędu mowa o 323

337

Odp: Pompa

podobno wyłazi bez odkręcania przystawki

338 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-07-05 06:59:17)

Odp: Pompa

Pompa wychodzi bez odkręcania przystawki, co do oleju to stań przodem na górce lub najedź na bale to nie trzeba będzie upuszczać oleju bo jak jest max to na pewno poleci musi być tak przechylony żeby olej poszedł na tył skrzyni i nie było go w przewodzie zasilającym

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

339

Odp: Pompa

potwierdzam, dzisiaj wywaliłem starą pompę i ja, wychodzi bez ruszania przystawki, trzeba stanąć traktorem jak gelek mówi to nic nie poleci.

Zobaczcie co ja znalazłem w środku pompy 😋

https://s33.postimg.cc/xrqbongbf/IMG_20180705_173610.jpg

340

Odp: Pompa

A co to za cholerstwo tam było?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile