341

Odp: Pompa

jakieś tworzywo, plastik

342

Odp: Pompa

Resztki wkładki ebonitowej plastikowej wcale nie kombinuj tokarz i ruska zakładaj

343

Odp: Pompa

zamówiłem u @Kamil2610 pompkę

btw. kupiłem tu kiedyś pługi 4 obrotowe, dzisiaj pojechałem do gościa z wioski który mi je przywoził na lawecie, podpiłem je no i ciągnę do góry na podnośniku, najpierw elegancko dotaczana belka zaskoczyła w zatrzaski, potem oponki się ugięły, aż tu nagle forsz powiedział "pier..le nie jade"  no i co mu zrobisz, wróciłem bez pługów ;P

pompa trup to ją rozebrałem żeby zobaczyć co jest w środku wink

344

Odp: Pompa

Ile za pompe trza dać?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

345

Odp: Pompa

na olx jest...

teraz mam takie pytanie co się da ustawić na rozdzielaczu a co już nie mam gdy jest założona ruska pompa, bo szukam pozycji pływającej i jakoś mi nie wychodzi

346

Odp: Pompa

Zakręć na max w prawo ten zawór z ząbkami i bedziesz miał.

347

Odp: Pompa

ok dzięki, a jest jakaś regulacja prędkości opadania?

348

Odp: Pompa

drugie pokrętlo co płynnie kreci się w lewo lub prawo.

349

Odp: Pompa

ok dzięki będę testował

350

Odp: Pompa

już wiem, trzeba kręcić jak w zegarku, ale ja robiłem błąd bo przekręcałem ale jeszcze pociągałem w górę bo tam jest taki ząbek

351

Odp: Pompa

https://sklep.hylmet.pl/pompa-nsz50-6-f … p-415.html nie za duza  ta pompa ? Chodzi o wydajnosc 96l/min..... czy tylko chwyt marketingowy bo takie same pompy kosztuja w granicach 380 i maja wydajnosc 67l/min...

352

Odp: Pompa

Porównaj przy jakich obrotach podają wydajność pewnie z tąd jest różnica
Zwykle podają dla 1500 obr a w linku powyżej dla 1920


Ciekawe dlaczego nigdy nie podaje się dla właściwych obrotów zwłaszcza dla modeli pomp które występują w jednym ciągniku
Np. Dla C360 i c385 podaje przy obrotach 1500 lub 1600  a pierwszy z nich nie osiągnie tych obrotów (normalny wom daje 1280) a drugi przekracza (2200 lub 2350).

353

Odp: Pompa

Rur3k napisał/a:

Porównaj przy jakich obrotach podają wydajność pewnie z tąd jest różnica
Zwykle podają dla 1500 obr a w linku powyżej dla 1920


Ciekawe dlaczego nigdy nie podaje się dla właściwych obrotów zwłaszcza dla modeli pomp które występują w jednym ciągniku
Np. Dla C360 i c385 podaje przy obrotach 1500 lub 1600  a pierwszy z nich nie osiągnie tych obrotów (normalny wom daje 1280) a drugi przekracza (2200 lub 2350).

Słusznie nie wzialem obrotów pod uwage...

354

Odp: Pompa

Wczoraj pomierzylem cisnienia na wyjsciu hydraulicznym. Na cieplym oleju przy 1000obr 100bar przy 1500obr 150bar. Na zimnym i na cieplym podobnie moze przy niskich obrotach jest ze 130bar, kiedys rozbieralem zawor na rozdzielaczu to dwie podkladki juz sa... to pompa chyba jeszcze nie taka zla i trzeba poszperac w sekcjach skoro wolno podnosi a obraca plug jeszcze wolniej

355

Odp: Pompa

Pany przy wymianie pompy na zssr mialem w glowie 3 polaczenia , klade sie pod ciagnik a tam 4 polaczenia. Ssanie oleju grubym wezem, cisnienie rurka gruba ,maly obieg cienka rurka i waz z boku pompy do zbiornika oleju... na moj rozum czyzby to bylo zasilanie malego obiegu ktore tez trzeba zaslepic?

356

Odp: Pompa

Trzeba zostawić 2 grube resztę zaślepić czyli zasilanie pompy i wylot na rozdzielacz

357

Odp: Pompa

naprawiał ktoś już urwane, ja to tak nazywam uszy co się przykręca pompę hydrauliczną do skrzyni bo się trzyma tylko na jednej i na sylikonie, da się to pospawać czy lepiej przykleić ja do skrzyni, czy może to ktoś jakoś inaczej zrobił, a szkoda mi tej pompy bo działa jak nowa

358

Odp: Pompa

W dzisiejszych czasach pospawasz wszystko. co tu kleić?

359

Odp: Pompa

Sprzedam Ci ten kawalek za cenę spawania 100zł mam starą pompę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

360

Odp: Pompa

dobra na e mail Ci wysłać moje dane, a co do spawania właśnie rozmawiałem ze spawaczem mówił że daje 30 procent że się będzie trzymało i czy nie będzie pękało z boku to nie gwarantuje