21

Odp: Pompa

Mi sie wydaje ze  jesli pompa bedzie miała wiekszą wydajność to się nic nie stanie  tym bardziej ze dojdzie dodatkowy rozdzielacz w HDS

22

Odp: Pompa

pompa w forszu to   pompa tłoczkowa promieniowa 2-strumieniowa nikt nie chce tego naprawic

23 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2010-08-29 13:23:55)

Odp: Pompa

W Tucholi naprawiają
upewnij się ze to pompa
Ja u siebie zrobiłem z dwóch rozdzielaczy jeden i chodzi jak ta lala
pełna przyczepa to nie problem odrobina gazu  i idzie di góry  przed  "naprawą" mogłem gazować kombinować i nic....

24

Odp: Pompa

witam widzę że tu dawno nikogo nie było ale spróbuje pytanie brzmi tak czy regeneracja pompy tłokowej do fprszaja 303 przez galwanizację jest skuteczne i trwałe czy tylko wystarczy na 6 miesięcy czyli na tyle ile dają gwarancji

25

Odp: Pompa

Mam pytanie na temat pompy wywrotu od ify W50 czy pasuje do F323 ?

gg 2215972

26 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2011-06-03 08:54:33)

Odp: Pompa

Radek, tu masz możesz mieć w sumie dwa problemy. Pierwszy to, to że ta pompa będzie za silna, bo to jest A25 i zawór może nie wytrzymać, ale też może będzie już trochę wyrobiona i będzie w sam raz. Drugi problem to, to że ta pompa jest prawoobrotowa, ale jeśli będzie to oryginał, to można ją przerobić na lewoobrotwą i po problemie.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

27

Odp: Pompa

Odchodzą mnie główną pompą hydrauliczną.
Jak czytałem, tak nowa pompa jest droga,trudno go szukać i regeneracja pompy nie jest zawsze dobra i na skargę nie mam czasu.
Dlatego chciałbym dopasować inne pompe.
Czy ktoś to juz ma zrealizowane? Bardzo bym mile widziane kilka zdjęć od montażu.
Ktoś napisał tutaj, że jest dobra ruska z T130 lub Kirovec,jest to tak?
I jak zastąpić pompe 10l/min co jest na główne pompie?

Dzięki za wszelkie rady.:pa:

28

Odp: Pompa

Jak  by  tak  podłączył  dwie pompy aby zastąpić tamtą starą jedną małą i jedną   dużą ? :hmmm:
Tak  podłączyć jak w pierwszych  wersjach zt  300 jak się nie  mylę :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: Pompa

Sebastian, mylisz się, główna pompa zawsze była podwójna.

30

Odp: Pompa

Znam dobrego ślusarza, rozmawiałem z nim kiedyś i gdyby miał jakąś to by podorabiał elementy tym bardziej że już robił pompy tłoczkowe z tego co mówił więc jak ktoś ma na zbyciu jakiegoś złoma to chętnie byśmy poeksperymentowali z tym.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

31

Odp: Pompa

Chodziło  mi o to że  były tam  dwa wyjścia  na pompy główną i  od  wspomagania  która była nie wypałem  jak się znowu nie mylę big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

32

Odp: Pompa

W 303 możesz mieć 4 pompy. Jedna duża ma dwie w środku i jest od hydrauliki, podnośnik, itp.
Pozostałe dwie są obok jedna jest od wspomagania ukł. kierowniczego gdy nie ma orbitrola tylko zwykłe wspomaganie jak w samochodzie i do niej jest jeszcze dokręcona mała pompa do smarowania skrzyni biegów.
Nie wiem które pompy masz na myśli. Co do niewypału to wspomaganie układu kierowniczego nie działało jak rozłączyłeś 2 stopień sprzęgła i to było lekkie dziwactwo smile

33

Odp: Pompa

Nie wiecie jaką prędkość ma główną pompą?

Dla tego sa musi wybrać alternatywna pompa.

34

Odp: Pompa

Kup ruską NSZ 50 prawa ,ktoś z forum ją zakładał i jak mi siądzie główna to też ją założę.  http://allegro.pl/pompa-prawa-nsz-50-dt … 42274.html

35

Odp: Pompa

Nie wiecie jaką prędkość ma główną pompą?

Prędkość czy wydajność?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

36

Odp: Pompa

Hm, powiedziałem to źle.

Chciałbym wiedzieć główne parametry oryginalne pompy:

Wydajność, max.ciśnienie i zakres pracujących obrotów.

Dla tego może być wybrana alternatywna pompa

Ta nowa pompa do DT75 zdaje mi się mała, chociaż cena jest dużo dobra.

37

Odp: Pompa

a co myślicie o pompie od koparki Białoruś ???? Wygląda na solidną pompę

http://allegro.pl/pompa-nsz-100-nsz100- … 25669.html

GG 16238418

38

Odp: Pompa

Musi być chyba prawa nie ?

39

Odp: Pompa

A w 323 też jest  wyjście na dodatkową pompę bo  zaglądałem pod niego  ale nie  zerknąłem na to  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

40

Odp: Pompa

Chciałbym wiedzieć główne parametry oryginalne pompy:

Wydajność, max.ciśnienie i zakres pracujących obrotów.

Wydajność 50l/min ciśnienie 160 atm obroty niestety nie wiem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty