21

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

nie ma jakiegoś konkretnego który by pasował?

22

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

jasne że są trzeba tylko cierpliwie czekać na allegro lub na innych portalach aukcyjnych

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

a taki od 1224 był by dobry?? wymagał by przeróbek?

24

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

Jak nie chcesz oryginału to pomierz swój ciągnik i popytaj producentów na pewno coś podpasujesz tur w budowie to proste urzadzenie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

ja mam tura 5 przy 1224 jest prawie jak fadroma tylko co rok musze coś spawać albo wzmacniać  a myśle że to racji wieku tura(1988)  lub zmęczenia materiału

26

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

Święte słowa fenol, ten ciągnik to jak fadroma;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

27

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

Mam podobny problem jak marrus też jak on szukam ciągnika do pracy.Potrzebuje ciągnika silnego(powyżej 70km) z 4x4 taniego(części żeby miał tanie ) i żeby dał sie do tura założyć.Jest coś takiego od razu mówię że na ciągnik planuje wydać ok 25 000zł

28

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

No to chłopie dobrze trafiłeś tylko forsz , jak dobrze poszukasz to za 25000 kupisz traktor i tura .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

29

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

a części do forszaja tanie???

30

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

to nie jest  temat do tego wątku wady i zalety ciągnika poruszamy w wątku "zakup ciągnika"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

31

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

ok sory bardzo przepraszam.

32

Odp: Ile sekcyjny tur do forszaja?

Koledzy ja przy swoim 323 mam tura od john deera symbolu nie pamiętam..:(
wyrwałem go za nie całe 4 tysie.3 sekcyjny...bo to minimum do tego ciągnika.
oczywicie nie pasował idealnie...ale chcieć to mieć.tur był bez żadnej łyżki czy wideł...ale widły made in stary wybierak i heja smile
łyżke też sie kupi może tanio...pozdrawiam

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif