1 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-11-19 10:15:29)

Temat: Również zapraszam do współpracy

Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy, która to polegać miałaby na pośredniczeniu w sprzedaży, a konkretnie mówiąc w poszukiwaniu klientów i rozprowadzaniu towaru po małych sklepikach wielobranżowych, kioskach itp... Może nawet wśród znajomych i rodzinki. Towarem tym są różnego rodzaju tekstylia głównie rajstopy, skarpety oraz bielizna, rękawiczki, czapki itd., itd.. Mam spore udziały w hurtowni www.fhunaj.pl i fajnie byłoby „wejść” za Waszą pomocą na Wasze tereny. Ceny mamy bardzo atrakcyjne i przy większych zamówieniach mógłbym zaoferować nawet 5% upustu. Ceny są, że tak powiem, mocno hurtowe, więc można trochę na tym zarobić. Wiele osób/firm już z nami tak działa (nawet za granicą) i zawsze jest to dla nich kilka stówek miesięcznie dochodu, ale trzeba też przy tym troszkę się postarać, tzn. znaleźć klienta (sklepik, kiosk itd.… u siebie i w okolicy), złożyć mu ofertę (służę cennikami) no i postarać się o jakieś konkretne zamówienia, najlepiej ze sklepów. Towar jest dobrych znanych marek i w bardzo dobrej cenie, tak że sklepy nim handlujące na pewno będą zadowolone i również na tym zarobią. Dużo mamy również produktów pochodzących od naszych lokalnych producentów tekstylnych, co może być jakąś atrakcją i nowością w Waszych stronach. Chętnych zapraszam do kontaktu pod adresem fhunaj@gmail.com (tu proszę powołać się na mnie lub „nasze” forum) lub bezpośrednio do mnie piokoc@plusnet.pl .
Zapraszam również Wasze żony, mamy, narzeczone, dziewczyny, znajome, córki i kochanki na www.fhunaj.pl . Niech sprawdzą i same najlepiej Wam powiedzą co o tym myślą, a może i też zamówią coś dla siebie i nie tylko….

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2

Odp: Również zapraszam do współpracy

pogadam z kochanką big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Również zapraszam do współpracy

Fenol ale obciach,Ty masz tylko jedną kochankę?

4 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-01-08 23:39:36)

Odp: Również zapraszam do współpracy

Odświeżę trochę temat, bo jest on nadal aktualny, ale jak to ostatnio w moich kręgach się dzieje, kilka adresów internetowych uległo zmianie. Hurtownia coraz prężniej rozwija się w internecie i przez to ceny są coraz bardziej korzystne, zwłaszcza w hurcie. Tak więc zainteresowanych zapraszam do współpracy z moją żonką, ale tylko takiej jak to opisałem w pierwszym poście wink Aktualne namiary to:

www.  www.rajstop.pl
mail:  hurtownia@rajstop.pl
tel. stacjonarny:  (56) 644 13 19
tel. kom.:  509 864 701

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.