Temat: Dodatkowe fora

Przeglądając  dziś posty doszedłem do wniosku że pojawia się coraz więcej smieci nie zwiazanych z preferowaną na forum marką. Tak więc mam propozycję. Mogę stworzyć podforum które będzie dotyczyć wszystkiego co nie jest związane z marką fortschritt. Jest wielu "ekspertów" wśród naszych userów , którzy mogli by podzielić się swoją wiedzą , jednocześnie nie zaśmiecając własciwych wątków. Tak więc czekam na sugestie. Przykładowo może to wyglądać tak:
podforum "maszyny innych marek" pod temat Ciągniki , maszyny do zbioru roślin , maszyny uprawowe itp. czekam na opinie i w miarę jak będą się pojawiać będę uzupełniał listę podkategori.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Dodatkowe fora

dobry pomysł

3

Odp: Dodatkowe fora

Np.  Drzewa czy chwasty albo wszystko co zielone i nie ucieka.

4

Odp: Dodatkowe fora

Jestem Za

5

Odp: Dodatkowe fora

To dobry pomysł bo każdy ma sprzęt innych marek.

6

Odp: Dodatkowe fora

Jestem za!!
To jest dobre. i jestem za zrobieniem małej galerii na forum, coś w stylu Af tylko nie na taką skale.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

7

Odp: Dodatkowe fora

Tylko prosze nie AF z Forum Fortschritta,podfora to dobry pomysł.Wiadoma sprawa że nie tylko mamy maszyny marki fortschritta.

8

Odp: Dodatkowe fora

Brawa za pomysl , forum powinno sie rozwijac .

9

Odp: Dodatkowe fora

No to działaj Szefie , jestem za .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

10

Odp: Dodatkowe fora

Przymyslałem sprawę chyba zrezygnuję zaśmieci to tylko forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11

Odp: Dodatkowe fora

No cóż , jak zwykle masz rację .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

12

Odp: Dodatkowe fora

No nie do końca bo zawsze się znajdzie ktoś, kto bedzie pisał posty nie na temat forum.
A co z galerią.??
A z forum absolutnie AF!!
Nie ma mowy!!
Tak są tylko dzieci, i nic więcej!!
Nie chcemy na pewno takiego bu****

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

13

Odp: Dodatkowe fora

Adminie chyba się nudziłeś bardzo, skoro chciałeś stworzyć dodatkowe miejsca na spam smile

14

Odp: Dodatkowe fora

raczej sie nie nudził  tylko miał w ten sposub na myśli to żeby utrzymac w takim stanie jak jest to forum na temat ciągnika i wszystkich maszyn forszaja   a nie żęby było na tym forum wszystko i nic   przez to  że w sumie na forum forszaja pisze sie o wszystkim to    takie ułatwienie ale dla nowego  członka tego forum  jest na poczatku to troche nie zrozumiałe  i ciezko mu sie odznaleźc  dlatego uważam że stworzenia podforum to dobre rozwiązanie   wszystko na forum forszaja zostawic  o forszaju i maszynach forszaja a na podforum  pisac o wszystkich innych maszynach  itp  i przenieśc wtedy wszystko co napisane nie na temat forsaja do tego podforum przez co forum o forszaju stało by się czyste i przejrzyste  takie moje zdanie to jest całkiem  fajny pomysł troche trudniej tylko go  wykonac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: Dodatkowe fora

Ja mam takie same zdanie o tym jak wojtas.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

16

Odp: Dodatkowe fora

gdyby kazdy z nas sie pilnował co i oczym i gdzie pisze to nie było by takiego bałaganu,kiedy logowałem sie na forum to poszukanie jakiejkolwiek informacji na temat forszaja była prosta a teraz zeby cos posukać trzeba czytać wiele niepotrzebnych rzeczy a stwarzanie jakiegoś podforum uważam za nie potrzebne bo jest dział np"inne maszyny"i tam mozna sie chwalic co macie takie jest moje zdanie ale na pewno komus to sie nie spodoba

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

17

Odp: Dodatkowe fora

No plotkarze do dzieła , stworzyłem wam dział gdzie możecie się wygadać ,jedyną moderacją będzie usuwanie wulgaryzmów ,od tej pory stworzenie wątku ,nie pasujacego do fortschritta będzie karane ostrzężeniem. Tylko nie pytajcie po ilu bedzie ban.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

18

Odp: Dodatkowe fora

No i powinno być gitaraa!!^^

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

19

Odp: Dodatkowe fora

U księgowej i w aptece powinno być co do joty. Gdyby włączyć do tego zespołu forum - będzie smętnie i nudno. Nie mówię, żeby pisać wszędzie o wszystkim tylko nie o tym co w temacie. Bez przesady. Kto chce to znajdzie, wykorzystując do tego opcję "szukaj" trwa chwilę. Nie w tym miejscu upatruję przyczyny lekkiego nieładu. Moim skromnym zdaniem temat "sprzęgła, mosty i inne nie wymienione" jest zbyt rozległy. Na początek istnienia forum, zupełnie wystarczał. Obecnie w tym temacie jest kocioł i tu nic nie można znaleźć, wcale nie z powodu plotkarstwa. Jak masz Piotrze czas i ochotę, mógłbyś coś z tym zrobić. Chyba że koledzy stwierdzą inaczej.

20

Odp: Dodatkowe fora

Moim skromnym zdaniem temat "sprzęgła, mosty i inne nie wymienione" jest zbyt rozległy.

Nie ma zadnego problemu aby stworzyć dodatkowe kategorie jestem otwarty na propozycje , został nawet stworzony wątek w którym takie propozycje można przedstawiać TUTAJ

Tworzyłem te forum szybko i dosłownie na "kolanie" i od tamtego czasu prawie nic się nie zmieniło.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty