21

Odp: Dodatkowe fora

I wyszło Ci to Piotrze niesamowicie.
Doskonali Moderatorzy, duży zakres wiedzy, miła atmosfera. wszystko na swoim miejscu.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

22

Odp: Dodatkowe fora

Ale słodzisz wow big_smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Dodatkowe fora

piotrfire chciałeś zrobić biznes to z transportem no cóż nie poszło ale maż szanse tutaj rozbudujmy nasze forum dodajmy dział zwierzęta rośliny nawozy  maszyny no i w ten sposób podzielmy to na traktory kombajny i tak dalej każdy z nas ma coś innego wiec założy nowy temat no np. o traktorach zetor inny o prasach class i tak dalej duże forum to reklamy a reklama to kasa i to dla ciebie piotrfire .zmniejszy to bałagan a i nazwa pozostanie to jak w kfc mieli sprzedawać kurczaki ale jest cola i sa burgery no i pizza a przecież to kfc czyli 100 procent kurczak .
a tak na serio musisz to rozwinąć bo nie da sie na tym zapanować no i z czasem ludzie jak tu wejdą i patrzą ze tylko o jednym to tak jakby giną a tak aktywni i w ogóle powodzenia

24

Odp: Dodatkowe fora

Nie słodzę Piotrfire tylko mówię jak jest.
Na AF jestem zarejestrowany, i co mi z tego, wchodzę tam raz na ruski rok.
Tam jest 75% użytkowników poniżej 15lat, którzy zakładają posty typu "Kto ma największy ciągnik na AF"
Żenada i tyle.
To forum  mi pod pasowało, trafiłem tutaj i jestem zadowolony, przybyłem jakieś 1.5 roku temu, a zaraz po przeczytaniu kilku postów tematów itd, stwierdziłem że lepszego ciągnika mocnego nie znajdę, więc zakupiłem Fortschritta, na dzień dziś jestem szczęśliwym jego posiadaczem mającym do dyspozycji forum o dużym zakresie wiedzy, służące pomocą 24h/dobę.
Także o czymś to musi świadczyć.
AF jest sobie jakimś niby większym forum ale co z tego jak tam jest masa tematów bez sensu, żeby coś znaleść trzeba siedzieć godzinami, a żeby zaakceptowali fotkę to musi na niej być coś zachodniego nie daj Bóg jakiś Fortschritt albo coś w tym stylu co nie pasuje Moderatorowi, szczerze przyznam się na swoim koncie tam mam 60% ostrzeżeń, a wiecie za co, za to że w większości przypadków napisałem w poście jakieś przekleństwo w formie takiej: "Pie*****, ********" itp.
także udało im się rozgłosić ich forum ale nie udało, go utrzymać w porządku i ładzie.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

25

Odp: Dodatkowe fora

tutaj rozbudujmy nasze forum dodajmy dział zwierzęta rośliny nawozy  maszyny no i w ten sposób podzielmy to na traktory kombajny i tak dalej każdy z nas ma coś innego wiec założy nowy temat no np. o traktorach zetor inny o prasach class i tak dalej duże forum to reklamy a reklama to kasa i to dla ciebie piotrfire

Niestety to jest darmowe forum i nie ja czerpię korzyści z reklam

zmniejszy to bałagan

Niestety rozbudowanie nie zmniejszy bałaganu wprost przeciwnie

czasem ludzie jak tu wejdą i patrzą ze tylko o jednym to tak jakby giną a tak aktywni i w ogóle powodzenia

Taka jest idea tego forum jest tu esensja tego co potrzebne. Wejdź na forum ppr i znajdź coś o fortschricie. Nie zależy mi na ilości userów tylko na formie i treści.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Dodatkowe fora

Racja, na ppr nie znajdzie się nic sensownego o np. Forszaju.
A wejdżcie na AF i poczytajcie chociażby nawet pod fotkami komentarze na temat Forstchritta.
Tylko ostrzegam nie są to miłe rzeczy.


Pierwszy przykład że ludzie wolą nowe zachodnie maszyny.
http://www.agrofoto.pl/forum/Fortschrit … 34048.html

Jest kilka takich komentarzy.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

27

Odp: Dodatkowe fora

DamianBorek napisał/a:

Nie słodzę Piotrfire tylko mówię jak jest.
Na AF jestem zarejestrowany, i co mi z tego, wchodzę tam raz na ruski rok.
Tam jest 75% użytkowników poniżej 15lat, którzy zakładają posty typu "Kto ma największy ciągnik na AF"
Żenada i tyle.
To forum  mi pod pasowało, trafiłem tutaj i jestem zadowolony, przybyłem jakieś 1.5 roku temu, a zaraz po przeczytaniu kilku postów tematów itd, stwierdziłem że lepszego ciągnika mocnego nie znajdę, więc zakupiłem Fortschritta, na dzień dziś jestem szczęśliwym jego posiadaczem mającym do dyspozycji forum o dużym zakresie wiedzy, służące pomocą 24h/dobę.
Także o czymś to musi świadczyć.
AF jest sobie jakimś niby większym forum ale co z tego jak tam jest masa tematów bez sensu, żeby coś znaleść trzeba siedzieć godzinami, a żeby zaakceptowali fotkę to musi na niej być coś zachodniego nie daj Bóg jakiś Fortschritt albo coś w tym stylu co nie pasuje Moderatorowi, szczerze przyznam się na swoim koncie tam mam 60% ostrzeżeń, a wiecie za co, za to że w większości przypadków napisałem w poście jakieś przekleństwo w formie takiej: "Pie*****, ********" itp.
także udało im się rozgłosić ich forum ale nie udało, go utrzymać w porządku i ładzie.

Nie to żebym jakoś bronił AF czy coś, ale troche przesadzasz. Wnioskuję, że twierdzisz iż regulamin agrofoto jest zbyt drastyczny. To spróbuj ogarnąc tak duże forum, szczerze powiedziawszy mam dośc użerania się z debilami którzy płaczą mi za co dostali bana. Już nie będę nawet wspominał o tym ile razy mi grożono, ile wjazdów na chate miałem miec itp. A co do szukania, to chyba jest normalne, że im większe forum tym więcej wyników pasujących do danego zapytania.

A gdzie ja znajdę drugie takie forum z tyloma znawcami Fortschritta? wink Pozdrawiam wszystkich

28

Odp: Dodatkowe fora

ja też wolę truć na fortschritt.p2a.pl niż na AF  big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

29

Odp: Dodatkowe fora

Zapomniałem dodac, że te forum ma przewage nad innymi bo dotyczy konkretnej marki, a jak jest np. na af to każdy wie, dotyczy praktycznie wszystkiego. Na ppr nie podoba mi się jedna rzecz, czyli tematy w stylu "wszystko o kombajnach zbozowych, wszystko o mtztach"

30

Odp: Dodatkowe fora

Ja wystawiłem opinie użytkownika AF, byłem tam około 2 lata. i nie mówię tego po złości...
Oni nic mi osobiscię nie zrobili, tylko jak zakłada ktoś temat  o temacie DDR to zaraz jest na przykład "Wez to kupa złomu " itd!
A opinie to wstawiają dzieci!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

31

Odp: Dodatkowe fora

Takich o których mówisz teraz tępimy, no ale niestety wszystkich się nie da wyłapac i konsekwentnie nagradzac ostrzeżeniami

32

Odp: Dodatkowe fora

już i nam się na tym Forum ostatnio trafił taki gość big_smile  o nazwie " dragon22"

Sprzedam U-4514

33

Odp: Dodatkowe fora

Tak tak wiem, dlatego tam nie siedze już, wole to forum, zero chamstwa miła atmosfer.!
czego chciec więcej;D
a o tamtym forum mam zdanie!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

34

Odp: Dodatkowe fora

Zgadzam się Damian z tobą smile

Sprzedam U-4514

35

Odp: Dodatkowe fora

Kątek.  Własny  kątek  na forum  to  by  była  fajna  sprawa .  Na  pewno  wielu  użytkowników  założyłaby  takowy.

36

Odp: Dodatkowe fora

Podaj konkrety Dragon;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

37

Odp: Dodatkowe fora

Kątek-wątek może założyć każdy, w czym problem ??

38

Odp: Dodatkowe fora

widzę że wątki dotyczące produkcji roślinnej rosną w siłę może by założyć osobne podforum dotyczące uprawy roślin?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

39

Odp: Dodatkowe fora

Jak najbardziej szeryfie jestem zaaaaaaa

40

Odp: Dodatkowe fora

Jeżeli możesz to jak najbardziej jestem za.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile