221

Odp: Skrzynia Biegów

co trzeba go  wypoziomowac big_smile to moze lepiej skombinowac w zime system górski i sam się będzie poziomował big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

222

Odp: Skrzynia Biegów

panowie jaka przyczyna moze byc ze sie blokuje reduktor czyli I II III i wsteczny w ZT300 i nie da sie nim ruszyc  dopiero jak drugi traktor go szarpnie do przodu i do tylu mozna normalnie kontynuowac dalszajazde a czasem sie cos zblokuje ze az silnik zgasnie tak ma ciezko i to na najnizszym biegu

223

Odp: Skrzynia Biegów

Myślę że masz totalnie rozwalony albo wyrobiony wybierak ,ściągnij pokrywę skrzyni i zobacz co tam się dzieje.

224

Odp: Skrzynia Biegów

dokładnie po prostu dochodzi do sytuacji w której jeden bieg jeszcze nie wyszedł a kolejny je st łądowany i następuje palenie się sprzęgła lub zaduszenie silnika. tomek ma rację też to obstawiam.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

225

Odp: Skrzynia Biegów

w c360 wystarczyło odkręcić korki miedzy nogami i można było odblokować, w Forszu raz zwalałem pokrywę, zablokował mi się na pryzmie, do tej pory nie było kłopotów

226

Odp: Skrzynia Biegów

Rośnie poziom oleju w skrzyni biegów co może byc przyczyną???

227

Odp: Skrzynia Biegów

Domyślam się, że to ZT 300 lub ZT 303.
Jak przybywa oleju to znaczy, że ubywa hydraulicznego bo masz wyciek z siłownika podnośnika lub rurek do niego podłączonych.



Tak w ogóle to Witaj na Wspaniałym Forum o potworach wink

228

Odp: Skrzynia Biegów

Chyba że ma wspomaganie na serwie i tak jak u mnie puszcza pompa od wspomagania.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

229

Odp: Skrzynia Biegów

Też może być, ale niestety nie napisał jaki ma ciągniki nie wiadomo czy napisze.

230

Odp: Skrzynia Biegów

Dzień dobry Bryncol !

231

Odp: Skrzynia Biegów

Mam pytanie.
Są one nadal dostępne dla was w Polska wszystkie części zamienne do skrzyni biegów na ZT303?
Tutaj w Czechach to jest bardzo zły.
Łożyska, prawie wszystko są substytucyjne dla naszych czeskich.
Duży problem jest wszystko inne. Koła zębate, wały, i wiele więcej.
Jest taki sklep, gdzie wszystko można kupić?
W Niemczech mam długą drogę.:(
Dzięki za radę.

232

Odp: Skrzynia Biegów

Pszenno i Panków k/Świdnicy adresy w dziale "linki i inne wskazówki"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

233

Odp: Skrzynia Biegów

Witam wszystkich  !  mam pytanie , czy można holować  forszaja drugim ciągnikiem , czy nie rozwali skrzyni biegów ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

234

Odp: Skrzynia Biegów

Dlaczego miałoby rozwalić ?
To jest normalna skrzynia bez żadnym udziwnień smile

235 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2010-12-23 17:41:41)

Odp: Skrzynia Biegów

Bo ktoś mi opowiadał jakieś bajki :crez:  że jak jednemu stanął w orce bo coś walneło  to jak go dociągnęli do domu to skrzynie załatwili a zeby go wyciągnąć to trzy  ciągniki  przyjechały i ledwo dały rade yikes !! Więc wole zapytać bo w" każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy " hmm ! niż potem co rozwalić !!

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

236

Odp: Skrzynia Biegów

to faktycznie ktoś ci bajek na powiadał ja słyszałem coś w tym stylu ale o vend

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

237

Odp: Skrzynia Biegów

jeżeli skrzynia jest dobra i chodzi  dobrze to jak go ciągniesz to nic mu nie zrobisz ...
jezeli zajechał skrzynie na polu i go ciągną to  zawsze mogło się coś zblokowac i  rozwalił ją do reszty

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

238

Odp: Skrzynia Biegów

Hej panowie mam problem ze zblokowaną skrzynią biegów. Jadąc z góry wsadziłem trzeci bieg i tak zostało, a dźwignia przód tył zmienia się bez problemów. Nie moge teraz ustawić wszystkich wodzików w pozycji luz. Pomóżcie :-)

239

Odp: Skrzynia Biegów

A co za osioł redukuje z górki i to jeszcze na niższy bieg. Ciesz się że to taka zemsta tylko i nie musiałeś zbierac tej nieszczęsnej skrzyni po drodze. Pewnie musisz zajrzec do środka bo mógł wodzik pęknąc ale są tu mądrzejsi ode mnie więc poczekaj na ich opinie.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

240

Odp: Skrzynia Biegów

Kolego rychu1984 najpierw to jaki to ciągnik ale i tak musisz go rozebrać bo nikt jasnowidz nie jest,jak odkręcisz górną pokrywę i nie będziesz mógł naprawić to napisz co dokładnie jest nie tak .Co do twojego problemu to najpierw sprawdź wybierak.