81

Odp: Zaczepy

spoko ciesze sie ze pomoglem wink

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

82

Odp: Zaczepy

Panowie czy zaczep dolny z Z-300/303 będzie pasował do ZT-323A

83

Odp: Zaczepy

pewnie ze tak smile to wszystko to samo jest.

84

Odp: Zaczepy

Dziękuje smile i (+)

85

Odp: Zaczepy

MariuszP napisał/a:

Mam pytanie dotyczące dolnego zaczepu chodzi mi o to czy są w forsztajach takie zaczepy na bolec zakładane na hak coś takiego jak w M.F. Chodzi mi o to, bo do haku nie podczepię rolki a jeśli otwór w prasie byłby nawet odpowiedniej wielkości to z uwagi na niewielką odległość haka od ciągnika będzie problem ze skrętem i wałkiem

Czy można założyć coś takiego jak listwa zaczepu dolnego, lub belka zaczepowa od c-385, ale czy ona nie będzie przeszkadzała jak założę wałek. Jeśli znaleźliście coś odpowiedniego - poproszę o linki. :uuuu:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Fortschritt_Warenzeichen.jpg/220px-Fortschritt_Warenzeichen.jpg

Gadu-Gadu ----> 1090465

86

Odp: Zaczepy

ja mam belkę zaczepową, wszytko pasuje z małym minusem. belka nie jest wahliwa poprzecznie, lepiej zamontować zaczep.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

87

Odp: Zaczepy

Co myślicie koledzy o tym aby taki zaczep wykorzystać przy ciągniku? Jako hitch po małych przeróbkach
http://allegro.pl/hak-zaczep-przyczepy- … 28843.html

88

Odp: Zaczepy

Na ten hak można zapinać tylko zaczepy z bardzo dużym otworem (minimum 10cm.)

89

Odp: Zaczepy

Zakładam taki do beczkowozu i samozbierającej bo obawiałem się o gumy przy oryginalnym górnym zaczepie.. Ale i tak trzeba było oszlifować sworzeń.

90

Odp: Zaczepy

Koledzy jak zamontować te linki od zaczepu dolnego aby wszystko ładnie działało?? mile widziane dokładne zdjęcia :-)

91

Odp: Zaczepy

Koledzy mam takie pytanie  niewiecie jakie obciazenie moze pszenosic górny zaczep transportowy???? (mam w nim załozone te dwa swożnie pod gumami)  A powiem w czym żecz mam rozsiewacz do nawozów ciagany o ład. 5t a zaczep ma przystosowany na górny zaczep transportowy,obciazenie na ucho zaczepu wynosi nie wiecej jak tona ,tak przynajmniej mysle.

92

Odp: Zaczepy

spokojnie zaczepiaj .. ale zabezpiecz łąńcuchami .... tak na wszelki wypadek ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

93

Odp: Zaczepy

fabryka podaje ze z bolcami 300kg, a bez 50kg

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

94

Odp: Zaczepy

Ja do beczkowozu 5tys litrów i zbierającej (17m3 sieczki z kuku) zakładam już inny hak, sztywny, bez tej gumy bo trochę się obawiałem. A na tym z gumą ciągam przyczepy

Odp: Zaczepy

ja ciagałem rozrzutnik 6 ton tandem tytana, pare kursów zrobiłem bez swożnia pod zaczepem ale się zabardzo wyginał to dla bezpieczenistwa dałem od dołu i tak już do konica ciągałem i nic z zaczepem się nie stało.

96

Odp: Zaczepy

ja jakieś 8 ton zielonki na zbierającej wiozłem bez bolcy trochę bujało zaczepem ale nic się nie stało.

97

Odp: Zaczepy

Ja na górnym zaczepie ciagam talerzówkę nie wiem ile ona waży ale mysę ze ze 1,5 -2,5 tony i nie mam poprzecznych bolców i tak od kilku lat i nic sie nie dzieje.

98

Odp: Zaczepy

Acha dzięki wielkie, to spokojnie wytrzyma rozsiewacz ma pojemnosc 5t ale kola sa prawie ze nasrodku

99

Odp: Zaczepy

Panowie ma ktoś może dokładne zdjęcie tego elementu mocującego haka co przykręca się do skrzyni biegów? Ja przy swoim 303 w ogóle nie miałem tego dolnego zaczepu a z racji że teraz będzie współpracować z przyczepą tandem 10 ton to skombinowałem tego dolnego haka od kuzyna tylko nie miał właśnie tego elementu do przykręcenia. Chyba że może ma ktoś takie coś na zbyciu?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

100

Odp: Zaczepy

Moze bede miał ale jeszcze musze dokładnie sprawdzic

Rolnik z powołania:-)