101

Odp: Zaczepy

No to sprawdź i w razie co daj znać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

102

Odp: Zaczepy

http://www.agroabc.pl/?k=ogloszenie&ns=&id=8999
jaki nacisk na zaczep będzie miał taki rozrzutnik jak w ogłoszeniu (oczywiście załadowany obornikiem 5-6 ton) ? Czy utrzyma go zaczep który ma 2 tony nacisku ?

gg 5118068

103

Odp: Zaczepy

taką gnojare to ciągam ruskiem na dolnym zaczepie a on ma nie wiem ile nacisku ale więcej jak 2 tony to na pewno nie a nawet miałem ją zahaczoną  na górnym zaczepie jak miałem go opuszczonego  na dół a w sumie on jest do cignięcia a nie żeby na niego cisnąć z góry. miałem też zahaczoną do C360 więc Zorak zadnych obaw smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

104

Odp: Zaczepy

Ja też podczepiałem pod dolny w c-360, później 323 na hak i teraz będzie do forterry tylko w zetorze dolna listwa ma 700 kg nacisku i tu będę zaczepiał prasę a rozrzutnik chcę zaczepiać na górny zaczep tylko przesunięty max na dół i on ma właśnie 2 tony.

gg 5118068

105 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-02-17 23:17:00)

Odp: Zaczepy

beż żadnej obawy zahaczaj, na skupie jak byłem kiedyś z rzepakiem to gościu był forterrą z przyczepą tandem, miał tak koło 10 ton i też miał właśnie na górnym zaczepie opuszczonym na dół

E 516 na części
Telefon 695 076 269

106

Odp: Zaczepy

zachaczaj puki na gwarancji smile   w razie co wymienią ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

107

Odp: Zaczepy

zahaczę zahaczę bo wożenia będzie na 2 dni i ogólnie kupa roboty na wiosnę więc zostanie sprawdzona ale jeszcze 2 tyg muszę na nią czekać. A wracając do zaczepów to ja chyba bez problemu zaczepię na dolną listwę która ma 700 kg bo właśnie przejrzałem instrukcję od c-360 i w niej dolna listwa ma max 400 kg nacisku.

gg 5118068

108

Odp: Zaczepy

spokojnie u mnie na spółdzielni latali takimi z 360 a wiesz jak oni jeżdżą

109

Odp: Zaczepy

Laszek napisał/a:

No to sprawdź i w razie co daj znać

Wybacz jakos mi dziś z głowy wyleciało bo miałem kupca na zboze i jakos zeszło

Rolnik z powołania:-)

110

Odp: Zaczepy

Spoko, bez pośpiechu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

111

Odp: Zaczepy

mam do sprzedania górny zaczep do fors 303 w bardzo dobrym stanie  kontakt serocak@wp.pl

112

Odp: Zaczepy

Witam kolegów, przeglądam ten wątek aby zobaczyć jak prawidłowo powinna być podłączona linka cienka od odbezpieczania dolnego zaczepu w 323 i jak powinna być zamontowana w kabinie, bo moja jest urwana tuż przy zaczepie. Jednak nie można otworzyć starszych zdjęć. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ją poprawnie zainstalować?

113 Ostatnio edytowany przez bamreras (2018-03-22 22:02:50)

Odp: Zaczepy

Panowie linka dolnego zaczepu mi trzasła. da takie gotowe czy trza dorabiać? oczywiście chodzi o tą do podnoszenia zaczepu.
raz widziałem takie na olx ale nie mogę namierzyć.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

114

Odp: Zaczepy

Ja kiedyś założyłem zwykłą bez pancerza i rączkę do kabiny i też działało .

115

Odp: Zaczepy

ta drug a big_smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

116

Odp: Zaczepy

Aaaa ...  skręcane nie wytrzymywala niestety.

117

Odp: Zaczepy

Ja zaplotłem na szplajs i wytrzymuje bez problemu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

118

Odp: Zaczepy

Zaplarać nie umiem.... Niedaleko firma zaprasowuje. Tylko z tą długością trafić....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

119

Odp: Zaczepy

Nie problem bo jest śruba i nią regulujesz.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

120

Odp: Zaczepy

bamreras napisał/a:

Zaplarać nie umiem.... Niedaleko firma zaprasowuje. Tylko z tą długością trafić....

Młody zdolny to się szybko nauczysz
https://www.youtube.com/watch?v=Kop7kJ9yj0Q
https://www.youtube.com/watch?v=1mt2yVLnrd4

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia