1

Temat: ST 180 N

Oglądam te ciągniki na YT wyglądają imponującą, cywilizacja wobec T150K, w końcu wyprodukowane na Słowacji. ile ma biegów ten sprzęt? jak wygląda podnośnik czy biegi są synchronizowane? ile biegów w jakich prędkościach? jaki udźwig? jednym słowem wszytko o nich bo są bardzo ciekawe smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2

Odp: ST 180 N

Mnie też rajcują liazy + za założenie wątku , będę go śledził z otwartą gębą .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: ST 180 N

http://www.slazak.pl/index.php?cmd=produkcja i kiedys widzialem takiego na wystawie w Minikowie:

4

Odp: ST 180 N

Ślązak to nic inne tylko t 150 k czyli ruski kirowiec mały , ma u mnie gość i bardzo narzeka na tego ślązaka stale się psuł wystawił go do sprzedania , napalił się na tego ślązaka jak kuzyn kupił liaza , tylko liaz z lat 80 i śmiga a ślązak nówka ciągle na warsztacie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

5

Odp: ST 180 N

http://www.slazak.pl/index.php?cmd=htz&action=mil A nie lepiej coś takiego.

6

Odp: ST 180 N

No to to tak .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

7

Odp: ST 180 N

Ja posiadam ten zacny traktor, jak weszliśmy do unii to wszystkie ugory nim poorałem .Czyli całą gospodarkę mi z biedy wyciągnął. I w ten sposób zapracował sobie u mnie na dożywocie.

8 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-01-02 17:21:16)

Odp: ST 180 N

maksiu pisz o nim wszystko jakie biegi, ile, jaki podnośnik, jaki promień skrętu, ile podnosi i jak jest z tą łyżką? i jak wysoko podnosi?
jaka prędkość maksymalna?
jaki rozmiar ogumienia?
ile pali w orce?
jaki zapinasz do ST180 sprzęt towarzyszący?
jakie pojemności jaki jest tam napęd na pompę? i jaka ona jest?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: ST 180 N

Fenol łyżką podnoszę materiały sypkie nawet o ciężarze 3 tony na wysokość 4 metry czyli na naczepę wywrotkę spokojnie podnosi. Maksymalna prędkość 35 km/h.Rozmiar opon 16,9/14-30R przy ładowarce w standardzie są bliźniaki. W orce pług B200 6 skib około 18-20 litrów na godzinę .Do liazki zapinam ciężką 4 metrową bronę talerzową, gruber 4 metrowy z talerzami i ciężkim wałem ten taki z rozkładanymi skrzydłami.Są dwie pompy zębate hydrauliczne napedzane paskami klinowymi od silnika.

10

Odp: ST 180 N

witam wszystkich jestem zainteresowany kupnem liaza lub kirowca jestem ciekaw czy liaz ma blokay kol ,wom i jakie ma sterowanie podnosnikiem jak radzi sobie zmaszynami zawieszanymi bo slyszalem ze do ciagnikow przegubowych to tylko przyczepiane pozdrawiam

11

Odp: ST 180 N

Z tego co pamiętam to na pewno nie ma WOM-u. Jako holownik jest dość dobry ale paliwożerny. Trzeba maksymalnie wykorzystywać moc, a do tego konieczne są bardzo dobre opony i odpowiednio dobrane maszyny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: ST 180 N

kolego ja miałem KIROWCA  i go sprzedałem  dlatego , że dużo pali . straszny huk  i po paru godzinach pracy w nim odczuwałem  ból pleców i głowy .

Sprzedam U-4514

13

Odp: ST 180 N

Piotrze 323 jak ci sprawuje się ursus 1634

14

Odp: ST 180 N

Załóżnie Nowy wątek i tam sobie gadajcie o Ursusie 1634 i pochodnych

15

Odp: ST 180 N

http://www.allegro.pl/item872846337_xtz … oviec.html
ehh te przegubowce - jak mi się swoimi czasy podobał t-150

gg 5118068

16

Odp: ST 180 N

tak nie ma wom i to jest wada. A co do maszyn zawieszanych ,to zawieszam tylko grubera rozkładanego i nie ma żadnego problemu.

17 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2010-01-04 16:46:16)

Odp: ST 180 N

323 napisał/a:

Piotrze 323 jak ci sprawuje się ursus 1634

Napisz  do mnie na PW  to pogadamy smile :beer:


NR. GG  18949267 smile  Pisz nawet gdy jestem nie dostępny ale zawsze tak od godz 19 to  będę  :angel:

Sprzedam U-4514

18

Odp: ST 180 N

kolego maksx a jak hydraulika w  liazie bo slyszalem o instalowaniu hydromotra ktory napedza maszyny podlaczane do wom konkretnie chodzi mi o brone wirowa o szerokosci 4m czy twoim zdaniem zda to egzamin

19

Odp: ST 180 N

Moje zdanie jest takie, że Liazka powinna targać rototilera o szerokości 4 metry z niezłą prędkością i czarno widzę w tym układzie silnik hydrauliczny, no bo, nie oszukujmy się, paliwo jest u nas STRASZNIE drogie. Znam parę osób , które używają tych traktorów ale tylko w dwóch celach:
1. Orka - widziałem ok 2 -2,5 ha na godzinę
2. Agregat uprawowy, bierny - nie wiem ile ale hektary znikają w oczach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

20

Odp: ST 180 N

Do mjego liaza był podłączony u niemca duży wóz paszowy z frezem i to było napędzane z tej pompy. Były podłączone dwa grube przewody i duże szybkozłącza. Ale jak to się będzie miało do rototillera 4 metry to nie mam pojęcia.Czy olej się nie będzie grzał???