381 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-11-27 12:24:37)

Odp: ST 180 N

Zachdnie = normalne.... To mam sąsiadów wariatów skoro zainwestowali w belarusy, mtz i inne kuboty.... O valtrach nie wspominając....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

382 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-11-27 21:30:16)

Odp: ST 180 N

valtra chyba jest w rękach chinoli .... co?
Mi się wydaje że warto inwestować w  maszyny produkowane do 2000r może do 1997.
Zobaczycie że jak w ostatnim roku poleciały sporo w dół to jak kiedyś pier**l ta unia to wszyscy za tęskną za maszynami nie do zdarcia. Gdzie silnik o mocy 115 KM ma 7,5l pojemności i nie trzeba lać adblue do silniczka 3,6l i 115kM

383

Odp: ST 180 N

Firma fińska i zarzekaja się że sami robvią....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

384

Odp: ST 180 N

....małymi żółtymi rączkami

385

Odp: ST 180 N

Na bardzo dobrym gospodarstwie 1000 ha po sasiedzku z moimi polami tylko Valtry od małych 80 km   - do 360 km -, i innych nie chcą , oszczędne i wytrzymałe w robocie ,

Leszek   dla kolegów'

386 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-11-29 20:03:12)

Odp: ST 180 N

Ta , jasne ... Kolega robił takim dużą  kostką . Ustawił wom na wolny rozruch zjarał tarcze załączające  wom . Parę tysi  poszło . Kosił miskant , zapaliła się . Naleciało syfu między wydech a jakieś tam ustrojstwa od adblue . Parę kabelków się zjarało i traktor unieruchomiony . Remont nie pamiętam dobrze ale przekroczył 40 tysi .  Kto to tak projektuje ?  Dobrze że ubezpieczony . U mnie Forsz zjarał pół instalacji i chodził wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

387

Odp: ST 180 N

jakiś pechowych masz znajomych???? albo ????

Leszek   dla kolegów'

388

Odp: ST 180 N

Albo naprawdę dużo tym ciągnikiem pracują. Też ich znam i rzadko u kogo tyle ciągniki pracują w sezonie co u nich.

389 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-11-29 22:15:35)

Odp: ST 180 N

robią w roku po 1200 godzin ??? u kolegi puma 210 w 3 lata 4800 to chyba nie mało ?  a valtry  też twarde maszyny widzę je w robocie często rozmawiam z chłopakami co na nich robia od lat i żaden nie jęczał, że coś nie halo, nie ma reguły jak kto dba tak ma.

Leszek   dla kolegów'

390

Odp: ST 180 N

Albo zbyt skomplikowany , skrzynia automat ... Wydaje mi się że jeleń  więcej robi ,  skrzynia "zwykła " z półbiegami  .  Tez i praca pracy nie równa ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

391

Odp: ST 180 N

Gdzie Liaz, a gdzie automaty Valtry Case itp. Sio mi stąd!!!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

392

Odp: ST 180 N

siooo . pozdr.

Leszek   dla kolegów'

393

Odp: ST 180 N

Moje posty nie związane z tematem można usunąć smile .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

394

Odp: ST 180 N

Tak przeglądałem ,to i wam pokarzę https://www.youtube.com/watch?v=7zmM1vD9X3U a tu pisniczka z filmu specjalne pozdrowienia dla poulm-a https://www.youtube.com/watch?v=cR1RcVFRJ-U