41

Odp: ST 180 N

Pajej napisał/a:

Bez urazy chłopaki ale jak się robi to się nie pije.

A czym mamy się napoić, może wodą, jak zwierzęta? :stu:

Sławku, a tak swoją drogą to na jakim etapie są negocjacje z chłopakami z Ratna?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

42

Odp: ST 180 N

Zostało mi kilka dni pracy w polu. Chcę jechać na spokojnie. Zacznę konkretnie z nimi gadać, jak będę mógł w każdej chwili tam pojechać.

43

Odp: ST 180 N

MAREKPE fajny awator tongue pokaż dużą fotke i co zes w tym błotku  tam robił big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

44

Odp: ST 180 N

Jak to co? Wracałem do domu z pola tylko droga jakaś taka miękka...
http://img185.imageshack.us/img185/3651/100520107683.jpg
http://img594.imageshack.us/img594/2482/090520107678.jpg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

45

Odp: ST 180 N

hehe fajna ciapa tongue    czym żes go wytargał big_smile bo sam to wątpie by wyjechał

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

46

Odp: ST 180 N

Wojtas szanuj siebie i Forsza. Czyżbyś nie zauważył wyciągarki na tylnym kole?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

47

Odp: ST 180 N

co Wy Chłopaki, przecież Sławek z Markiem już dawno na wódkę są umówieni wink a to taka przykrywka smile a po za tym jak nie wypiją to na bank coś się pierdyknie po drodze i nie dojedzie hehheeh

Marek pięknie posadzony smile to była długa droga do domu smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

48

Odp: ST 180 N

nie no zauwazyłem jakąś line smile ale nie myslałem że sie sam wytaszczył   widocznie jeszcze go nie przyssało do ziemi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: ST 180 N

wojtas napisał/a:

nie no zauwazyłem jakąś line smile ale nie myslałem że sie sam wytaszczył   widocznie jeszcze go nie przyssało do ziemi

HA ha całą noc tam stał NH TM 155 nie był  stanie pociągnąć go nawet pół metra.
A teraz popatrz na pobojowisko z tej perspektywy
http://img37.imageshack.us/img37/8969/100520107681.jpg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

50

Odp: ST 180 N

znaczy sie fajne drogi masz big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

51

Odp: ST 180 N

na drogę to mi nie wygląda chyba że do lasu przez puszcze za drzewem na opał

52

Odp: ST 180 N

a  co ty tam ciągnąłeś bo chyba pusty by sie nie zakopał?

53

Odp: ST 180 N

Z pługiem do domu sobie wracałem. Mam tam taki nieużytek na którym próbowałem nowy nabytek. W tamtą stronę to normalnie przejechałem, nawet nie grzebnął, ale trochę później jak wracałem to było już gorzej. Na jesień jeździłem tamtędy c-330M z przyczepą i nie było kłopotów, a teraz połowa dróg u mnie tak wygląda. A jak kuriozalnie wygląda siew gryki Forszem z siewnikiem lejkowym? Jak na razie to inaczej nie da się siać i siejemy tak: talerzówka z Forszem, potem podwójna brona ciężka 7metrów za Liazem, Forsz+lejek=siew, bronka posiewna 5 metrów +Forsz. Bez przedniego napędu w tym roku nawet pryskać na niektórych kawałkach się nie da.
Wszyscy wokół się śmieją, że gardzimy paliwem i jego rosnącymi cenami (Forsz + opryskiwacz 300l), ale gdyby nie te tegoroczne zakupy to połowa roboty byłaby jeszcze przed nami.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

54

Odp: ST 180 N

Ja wziąłem odłóg w dzierżawę zaorałem i miałem siać grykę, ale przyszły deszcze i tak to zostało teraz perz wyrósł na ok 10cm ciągnikiem tam nie wjedzie bo w sobotę próbowałem i teraz nie wiem co zrobić, jak się zrobi trochę pogody (bo dziś znów pada) to ręcznym opryskiwaczem opryskam glifosatem i i zaczekam 3 tygodnie możne się wypogodzi

Rolnik z powołania:-)

55

Odp: ST 180 N

Witam czy IFA nie produkowała helikopterów?- bo w tym roku przydałyby się do upraw bo niczym nie można wjechać bez przygód w pole.

56

Odp: ST 180 N

Ja już teraz wiem po co Sławkowi ten Liaz z bliźniakami i łyżką. W ciężkim terenie sobie poradzi, a i łyżka od biedy za przyczepę będzie robić bo pojemność to ona ma niczym w Ł-34

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

57

Odp: ST 180 N

Mam zamiar kupić go na spółę z sąsiadem. On pogłębi stawek, mnie przyda się do obornika i śniegu. Lubię duże zabawki.

58

Odp: ST 180 N

Z tą łyżką jest o tyle kulawy temat, że na dłuższą metę nie wytrzyma sprzęgło. Liazka ma strasznie wrażliwe. W zasadzie jazda na tzw pół-sprzęgle odpada bo spali się bardzo szybko. Nawet przy zmianie biegów co chwilę się z niego dymi. To taki słaby punkt.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

59

Odp: ST 180 N

i wszystkie tak mają? od czego jest te sprzęgło? mosty i skrzynie ma od ciężarówki LIAZ skrzynia nazywa się Praga (jakiś numer) sprzęgło innego pochodzenia?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

60

Odp: ST 180 N

W zasadzie tak. Znajomy który miał tych szpejów dość dużo to przerabiał to sprzęgło na mocniejsze ale to bardzo żmudna robota. Poza tym wymieniał jeszcze silnik na tdi 240 czy 260 KM z autobusu Karosa( też żmudna robota bo trzeba przekonstruować silnik z poziomego na pionowy ale się da). Ma jeszcze kilka takich silników jak by ktoś był zainteresowany. No i wtedy wymieniał sprzęgło na takie jak w ciężarówce(słoneczko) ale i tak nie wytrzymywało zbyt długo bo kierowcy lubią jeździć na  tzw pół-sprzęgle. Moim zdaniem bardzo brakuje  tym sprzęcie zmiennika momentu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia