21

Odp: Dopłaty

Jeśli chodzi o dopłaty obszarowe, to decyzje dostałem w piątek, przed wigilią, a kiedy kasa wpłynie? tego nie wiem.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

22

Odp: Dopłaty

no to miales fajny prezecik gwiazdkowy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

23

Odp: Dopłaty

a gdzie mam wozic a wroclaw to jaka firma

Zudcuker czy jakoś tam po niemiecku

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

24

Odp: Dopłaty

ja jestem w ksc czyli warunki moga byc troszke inne

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

25

Odp: Dopłaty

http://www.ppr.pl/artykul.php?id=144454  ciekawy artykuł

26

Odp: Dopłaty

Z racji że teraz "kupa" roboty to dopiero wczoraj wieczorem jedząc kolacje i oglądając wiadomości usłyszałem, że w tym roku rolnicy otrzymają znacznie wyższe dopłaty z racji przelicznika euro jaki zostanie zastosowany, a mianowicie 4,2 zł. Ok niech im będzie - dostaniemy więcej ale czy adekwatnie do ubiegłych lat za większe dopłaty kupię więcej ?? nie sądzę bo koszty idą w górę. Społeczeństwo znów będzie trąbiło jak to nam jest dobrze !!

gg 5118068

27 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-10-02 18:07:26)

Odp: Dopłaty

O to przecież mediom chodziło, żeby pokazać jak to na wsi dobrze jest. Świeże powietrze i dopłaty, itd.
Wczoraj w TV przy okazji zmian składek w KRUS-ie, też o tym przeliczniku Euro gadali i jeden rolnik im powiedział, że dzisiaj porównując tylko cenę paliwa, bochenek chleba powinien kosztować 25 zł.

28

Odp: Dopłaty

a powiedzcie mi moi drodzy co się stanie jak polska wejdzie do strefy euro to co wtedy bedą przeliczać nasi magnaci z sejmu???bo jak do tej pory to robią wszystko aby wykołować obywatela...

29

Odp: Dopłaty

Tak długo będą debatować aż coś wymyślą,może jakiś nowy podatek od podatku.

30

Odp: Dopłaty

jak wejdziemy do strefy euro to wreszcie exporterzy nie będą nas kantować, i gaz od rusków będziemy kupować taniej paradoks jesteśmy biedniejszym krajem niż niemcy a płacimy putinowi więcej(nawet za to czego nie skonsumujemy), a tak będzie po jednej cenie może nawet z rzeszą będziemy kupować razem. nie wiem jak Wy Panowie ale czekam na dopłaty jak na zbawienie jestem już na rezerwie jeszcze do posiania 7 ha i finito. zostało mi jeszcze 100l paliwa i nie mam zamiaru kupować do wiosny. W jakiejś gazecie rolniczej czytałem że dopłaty w tym roku mają przyjść wcześniej.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

31

Odp: Dopłaty

U mnie na wiosce ponoć już dostają onw ale nie wiem czy to prawda

32

Odp: Dopłaty

Moja babcia dostała decyzje o przyznaniu z ONW, ale chyba jeszcze kasy nie ma. Mnie nic jak na razie nie przysłali, a tu nie ma za co pić hmm

33

Odp: Dopłaty

rok temu przelicznik był 3,39zł natomiast tego roku jest 4,22zł. piszą jeszcze że do końca roku ma byś wypłacone 70% kasy a w pierwszej kolejności płatności zostaną przekazane rolnikom, którym gospodarstwa zostały dotknięte tegorocznymi klęskami.

34

Odp: Dopłaty

Moja cała gmina jest na ONW ,ale jeszcze żaden z moich znajomych decyzji nie dostał. Płatności ONW mają wypłacać od 15 października w pierwszej kolejności powodzianom. A i skończyłem dzisiaj siewy i też jestem spłukany ,więc aby do dopłat ;-)

35

Odp: Dopłaty

Tata rozmawiał z gościem i ten mówił że decyzyje dostał tak więc może zaczynają płacić

36

Odp: Dopłaty

a ja dostałem pismo ze moje pola są pozawyzane, i to prawie każdy kawałek o kilka setnych. Byłem w agencji i podobno mam sie tym nie przejmować bo to mogą być błedy z pomiarów wykonanych z samolotu czy jakoś tak. Bede miał zmniejszoną dopłatę a za rok to i tak mam pisać powierzchnie taką jak w tym roku pisałem  - i znów mi obetką (q...wa takie coś to chyba tylko w Polsce możliwe :[ ) Z ONW to w nastepnej 5cio latce rezygnuje.

37

Odp: Dopłaty

idź to tej pierd*** agencji niech wyznaczą ci ponownie peg`i i niech zrobią to przy tobie mi tez obcięli. A co jak obciachają ci powyżej 10 procent i przyjdzie ci decyzja o prokuratorze za próbę wyłudzenia kasy a wiedz że jest to możliwe! zauważ że to jest tylko informacja nawet od tego nie można się odwołać aż tu nagle przyjdzie decyzja o zwrocie dopłaty...CHWDARiMR

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

38

Odp: Dopłaty

Ja w zeszłym tygodniu dostałem decyzje na ONW:)

39

Odp: Dopłaty

ja mam też w tym roku oddać pewną sumę z ONW  agencja to się nadaje na dwie rzeczy .................... właśnie na takie:-)

40

Odp: Dopłaty

Wychodzi na moje !
Panowie, po co się stresować - wystarczy kasy nie brać.