61 Ostatnio edytowany przez Fenol (2009-10-11 19:17:10)

Odp: Dopłaty

nie ma co narzekać, wierzę w ludzi, wierzę w Ten kraj,  wierzę w UE, pewnie że na świecie masa głupków, pewnie że masa złych ludzi ale wiem że dobro jest uniwersalne i ono zapanuje. wiem że pisze jak nawiedzony klecha ale tak będzie. bo każdy człowiek rodzi się dobry i ja tak jak wy pilnuję się bardzo aby moja praca, otoczenie i ludzie byli dobrzy a taka maszynka puszczona w ruch działa rozpędem. Dlatego u urzędach czy arimr staram się być miły mówić dokładnie czego chce i zadawać retoryczne pytania które łamią na miękko adwersarza wink . Tak lepiej niż walczyć z pazurami. zapamiętają Cie i będą grzeczni.
marcin wygrasz! jestem tego absolutnie pewien, i to będzie przykład dla wszystkich jełopów w arimr. pracowałem pewien czas w arimr ta firma przegrywa masę procesów i jeszcze nie słyszałem aby nie szli w zaparte.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

62

Odp: Dopłaty

Ją też byłem tam na stażu a później jako sezonowy pracownik ale to było dawno na początku jak zaczęli dawać dopłaty ją i moij rodzice też w to wierzą bo jak by nie wierzyli to dali by spokój pozdrawiam

63

Odp: Dopłaty

O kurcze 2 pracowników ARiMR-u a my sobie tu jedziemy jak po parlamentarnej burej suce.

64

Odp: Dopłaty

Byłem w sądzie i wiem jedno dla sędziego nie ważna jest sprawiedliwość czy ty jesteś ofiarą czy przestępcą liczą się papiery -akta -dokumenty jakie ma przed sobą nawet jeśli jesteś ofiarą a nie udokumentujesz tego to nic nie zdziałasz najważniejsza  jest pierwsza sprawa jeśli tam polegniesz to za każdym razem może być tyko gorzej.Najważniejszy jest bardzo dobry prawnik bez niego nic nie wskórasz bo "nieznajomość prawa nie zwalnia cie z jego nie znania"tak mi powiedział sędzia.Moje słowa nie miały żadnej wartości tylko liczą się papiery i świadkowie i jakikolwiek przysięgły .A co do  dopłat to jest zbędna gadanina bo jak ktoś chce dopłaty to je bierze a jak nie chce to nie bierze.

65

Odp: Dopłaty

Fenol, jesteś nieuleczalnym optymistą. Też chciałbym nim być !
Tomek, w sądach jest dokładnie jak mówisz.
Parę lat temu facet przysnął i wpasował się polonezem pod mojego mana. Cztery lata w sądach. Musiałem udowodnić, że nie jestem wielbłądem. Jeden z lepszych prawników w mieście, wynajęty prywatnie biegły sądowy, kasa, kasa, kasa. Podobno Temida jest ślepa ale na pewno potrafi liczyć !

66

Odp: Dopłaty

Pierwsze dwie sprawy sądowe wygrane trzecia przegrana teraz czwarta w warszawie  zobaczymy jak będzie dowody są akta też zdjęcia opisane jak należy oby było dobrze

67

Odp: Dopłaty

Witam Chłopcy Mam pytanie czy ktoś z Was dostał już dopłaty ? I jeszcze jedno po jakim czasie dostaliście kasę na Konto ????

GG 16238418

68

Odp: Dopłaty

marcin napisz gdy tylko będzie koniec! stary jestem pewien że będzie wszystko dobrze!
jestem z wlkp dopła jeszcze nie dostałem ale sąsiad kase ma już na koncie więc to czy dostaliśmy czy nie to raczej nic nie znaczy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

69

Odp: Dopłaty

ja dopiero dostałem kwity smile

Sprzedam U-4514

70

Odp: Dopłaty

A ja ani kwitów ani kasy , a przydała by się .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

71

Odp: Dopłaty

W ubiegły Piątek minęło już 3 tygodnie jak dostałem wniosek o przyznaniu dopłat i teraz tylko czekam na tą kasę bo tak jak mówisz Pawelg "przydała by się " hmm

GG 16238418

72

Odp: Dopłaty

Ja  10 dni temu dostalem , juz zdazylem prawie wydac ale zalapalem sie na nawozy przed podwyzka teraz bym byl sporo w plecy a od otrzymania decyzji do wplywu kasy na konto to minelo nie cale dwa tygodnie

73

Odp: Dopłaty

Znowu walą w człona z tymi nawozami , jak mało kto kupował to staniały a jak dopłaty ruszyły to nawozy też normalnie wku.... mnie to że szok .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

74

Odp: Dopłaty

Jak narazie nie dostałem decyzji.W lubuskim do końca roku ma być zrealizowanych 70/ płatności.

75

Odp: Dopłaty

Decyzje już doręczone w moim regionie, ale kaski jakoś nie widać. Dzisiaj w AgroBiznesie niby wspomnieli, że już ruszyła machina wypłacania. Zobaczymy za parę księżyców.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

76

Odp: Dopłaty

Cześć koledzy już ktoś dostał dopłaty w woj Lubelskim ?:)

77

Odp: Dopłaty

A ja ciągle czekam , ani kwitów ani kasy .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

78

Odp: Dopłaty

Ja dzisiaj dostałem decyzje:)

79

Odp: Dopłaty

Eee to jesteś gość , przynajmniej coś wiesz .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

80

Odp: Dopłaty

Decyzje dostałem 2-tygodnie temu ale z tego co słyszałem agencja wstrzymała dopłaty bo coś bank niie wyrabiał.Znam takich co czekają 8-tygodni od decyzji a kasy brak,a miało być tak fajnie...