881

Odp: Dopłaty

rawicz kasa na koncie

882

Odp: Dopłaty

u mnie ani decyzji ani pieniędzy

Odp: Dopłaty

Mi przyszły wczoraj.

884

Odp: Dopłaty

U mnie kasy juz nie ma, ale za to nawozy są smile

885

Odp: Dopłaty

Jest kasa.wczoraj przyszła

886

Odp: Dopłaty

dziś byłem w ARiMR na jej zaproszenie, niestety jak się okazało nie miałem do końca skoszonej łąki no i kara 224 zł, dopiero teraz decyzja no i ewentualny przelew...

887

Odp: Dopłaty

Znany jest kurs euro do naliczania dopłat 4,3192.

888

Odp: Dopłaty

czyli jakie stawki dopłat

Rolnik z powołania:-)

889

Odp: Dopłaty

Jednolita 462,do białkowych 430,za zazielenienie 310,dla młodego rolnika 232,płatność dodatkowa 172,do krów 322 i bydła 256.

Odp: Dopłaty

Cos ojciec dzisiaj gadał że mają do końca listopada z zaliczkami się wyrobić. Ciekawe...

891

Odp: Dopłaty

noooooo tak jak w tamtym roku ze dostałem 10 lipca

892

Odp: Dopłaty

70 % maja wypłacać

893

Odp: Dopłaty

heh a ja złożyłem odwołanie od dopłat i do dziś sprawa się buja, parę dni temu dostałem info że temat wrócił do rozpatrzenia w powiecie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

894

Odp: Dopłaty

Dlaczego odwolanie ? Co się nie zgadzalo?

895

Odp: Dopłaty

tak, brakowało obszaru, myślę że cienie drzew tak się położyły. A przy tej skali to parę minimetrów robi różnicę.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

896

Odp: Dopłaty

zachłanny jesteś smile ja z 10 arów to nie podaje w ogóle tak na margines błędu

897

Odp: Dopłaty

wychodzę z założenia że należy mi się jak psu micha. Nie będę rezygnował z czegoś co powinno być moje.  A jak miałbym stracić to wolę sam dać np na owsiaka.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

898

Odp: Dopłaty

każdy ma inne podejście smile

899

Odp: Dopłaty

Z ostatniej kontroli wiem że mniej też nie można podawać . Dziwne bo na pierwszych szkoleniach o dopłatach mówili że lepiej podać mniej . Osobiście nie darował bym nawet złotówki bo mnie też żadna instytucja nie podaruje nawet grosza , mało tego zaraz naliczają odsetki .

900

Odp: Dopłaty

W czwartek byłem na szkoleniu z nowych zasad dotyczących Dotacji. Ma ktoś już jakiś plan? Pierwsze rozkmniam rolnictwo węglowe. Rośliny miododajne i retencjonowanie wody tylko w bardzo małym zakresie. No i HIT obowiązek rejestracji Zakładu Produkcji Drobiu już od 1 sztuki

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia