81

Odp: Dopłaty

zobaczcie jaką ma ten kurdupel ochronę !!   http://www.angoratv.pl/index.php?option … video_id=7

82

Odp: Dopłaty

Panowie jak u was z dopłatami , ja nadal czekam , czekam i nic . Decyzje dostałem tydzień temu a kasy nie ma , teraz to zaczynam się niecierpliwić bo wiosna tuż tuż .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

83

Odp: Dopłaty

Ja decyzje dostalem 18 grudnia a pieniądze wpłyneły na konto 27 stycznia,wiec cierpliwosci.

84

Odp: Dopłaty

Panowie właśnie wróciłem z banku dopłaty są na koncie , nareszcie (za tydzień juz nie będzie)

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

85

Odp: Dopłaty

pawelg staraj się jak najmiej włożyć tych pieniędzy spowrotem w ziemię. Teraz tylko te pieniądze się liczą ,a nie ze sprzedaży płodów. U mnie na wsi się śmieją ,że cena zboża jest tak niska że ledwo starcza na sznurek do prasy :-)

86

Odp: Dopłaty

urwał nać! tak właśnie jest! ja nie dostałem jeszcze rolno choć decyzja jest od wczoraj chyba..

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

87

Odp: Dopłaty

Maksx masz rację , ale tak się nie da , bo dlatego że ponieważ : kupię nawozy , naisona kukurydzy paliwa trochę i po dopłatach , nie no może żonie jeszcze coś kupię w końcu wytrzymuje ze mną 10 lat na tej śmiesznej gospodarce i tak jak ja jeszcze się łudzi nadzieją że w tym roku to już musi być lepiej.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

88

Odp: Dopłaty

Fenol do końca lutego mają obowiązek wypłacić za rolno środowiskowe, więc jeszcze te trzy dni wytrzymasz.

89

Odp: Dopłaty

Ja nawet jeszcze decyzji nie mam, latem zamotali się w kontrolach i chyba do teraz nie potrafią ogarnąć swojego bałaganu hmm
Do czerwca pewnie wypłacą.

90

Odp: Dopłaty

Koledzy bogaci jesteście ja już zapomniałem jak dopłata wyglądała.

91

Odp: Dopłaty

o kurde panowie ja doplaty to dostałem chyba jeszcze przed swiętami. ale co na nawóz poszło troche zostało na opryski i paliwo i po ptokach smile

92

Odp: Dopłaty

heh u mnie dopłaty   poszły sie dopłacic neutral  znaczy na kredyt neutral  co gorsza ani grama nawozu   hmmm

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

93

Odp: Dopłaty

u mnie po dopłatach nie ma już śladu, kupiliśmy nawóz trochę ropy i dopłaty poszły ...

94

Odp: Dopłaty

Ja dostałem swoje w listopadzie!!! To był szok. A wiecie co za nie kupiłem? Wyśnionego, wymarzonego, najwspanialszego........... FORSZAJA!

95

Odp: Dopłaty

Chociaż Ty jeden spełniłeś swoje marzenie za dopłaty , bo ja to nie wiem albo mam za wielkie marzenia albo dopłaty za małe .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

96

Odp: Dopłaty

u mnie też już są.... 22 lutego wpadły... mimo niespójności... poza tym wiem że polska unii musi sporo kasy zwrócić (mam znajomego w ARIMR) i dlatego te obostrzenia weszły i ucinają ile mogą każdemu ale można się odwoływać...

97

Odp: Dopłaty

Taaa, teraz czeka mnie mała rewolucja w parku maszyn. No bo powiedz obciach to trochę zakładać pług dwuskibowy do forszaja...

98

Odp: Dopłaty

Ja na dotacje czekam już trzeci rok. 4/5 wniosków w naszym województwie z góry jest odrzucanych, głównie przez kompletną niekompetencję urzędasów, a najgorsze, gdy odpadasz przez poprawki, jakie sam urzędnik każe Ci prędzej nanieść. Nawet odwołania nic nie dają. Brrr... A w mediach to wygląda mniej więcej tak: "Mamy tyle pieniędzy z Unii na rozwój firm, a ludzie w ogóle nie chcą ich brać, nie składają wniosków i 3/4 musimy oddawać". Obecnie, z samym tylko składaniem wniosków, już jest poślizg ponad półroczny!

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

99

Odp: Dopłaty

Decyzja jest teraz trzeba czekać cierpliwie na kasę kupić paliwo  nasionka trochę   remontów jakieś długi i znowu bida  musimy zostawić troszkę kasy na prawnika sądy  na walkę z agencją bo dopłat za 2007 nie dostaliśmy do tej pory

100 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2010-02-26 18:47:08)

Odp: Dopłaty

Piotr o jakich urzędasach mówisz? Rozumiem że chcesz wyrwac troszkę grosza na rozwój biznesu. Ja raz kasę dostałem na biznes. I Krew mnie zalała jak ją miałem rozliczyć, zanosiłem jeden papier i dowiadywałem się że ten który dostarczyłem tydzień temu jest do dupy, przynosiłem kolejny i okazywało się że coś innego nie gra i tak ciągnęło się to przez 5 m-cy  Segregator z rozliczeniem ma 10 cm grubości. Cały czas miałem wrażenie że pracownicy instytucji która przydziela dotację czytają jakiś podręcznik
W podręczniku napisali
Sprawdź datę na fakturze...
Sprawdzają
Jest źle
Ja poprawiam
tydzień później czytają W podręczniku
Sprawdź czy jest pieczątka zapłacono gotówką
Sprawdzają  faktóry z poprawioną datą
Oj nie ma pieczątki i znowu do poprawki
Jak kupiłeś wszystko na miejscu to jest ok podejdziesz uśmiechniesz się  i już a jak faktura musi być poprawiona przez kogoś z drugiego końca Polski? I ten który ma to zrobic ma to w d... ?
Powiem Ci tak jak Chcesz dostać 50 tys to sobie odpuść jak chcesz dostać 100 tys to pomyśl no od 150 to warto. Dlaczego? Bo żeby dostać dotacje żeby ją rozliczyć trzeba mieć bardzo dużo czasu i pieniędzy. Ja wychodzę z założenia że szybciej zarobie to co mi brakuje niż dostanę z uni