101 Ostatnio edytowany przez koseś (2010-02-26 20:42:42)

Odp: Dopłaty

Moje dopłaty w całości połknie nowo budowana obora, ba dopłaty to pikuś bo połyka od kilku miesięcy całą produkcję trzody i bydła, ale za rok będzie Suzuki Vitara albo nic smile

102

Odp: Dopłaty

Daj Ci Boże i mnie toże.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

103

Odp: Dopłaty

Sławek 42  popełniasz  radykalny  bląd   nie  biorąc  dopłat ,  i  dwa  razy  płacisz  za  ich  nie  branie

104

Odp: Dopłaty

mam pytnaie czy są jakieś dotacje na utwardzenie terenu bo chce sobie wybetonować podwórze

105

Odp: Dopłaty

w PROWie było coś o poprawie ble ble ble np wyłożenie podwórza kostka czyli pewnie można by i pod beton podciągnąć

106

Odp: Dopłaty

możesz utwardzić sobie podwórko kostko lub asfaltem za unijne pieniądze

107

Odp: Dopłaty

czy ktoś składa wniosek na różnicowanie?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

108

Odp: Dopłaty

panowie a co z dopłatami na np. zakup ciągnika czy budowe stada ile trzeba mieć ziemi hodzi mi o hektary na jeden konik mechaniczny do jakiej sumy max dofinansowanie i jak ogólnie to .kiedy sie składa wnioski i jak no wogóle z góry dzieki za pomoc

109

Odp: Dopłaty

ARiMR zwraca 300000 tyś plus drugie tyle swoich mniej więcej bo to zależy czy jesteś ryczałtowcem czy vatowcem bo ARiMR zwraca od sumy netto 55 procent to zależy czyli można już coś tam kupić

110

Odp: Dopłaty

300 000 tyś to jest 300 mln to chyba całą wieś można kupić :beer:

111

Odp: Dopłaty

a czy morzna dostac na rozbudowe stada i np ciagnik do 5 lat czy tylko na jedno a morze morzna dostac jeszcze na budowe obory

112

Odp: Dopłaty

Joker porozmawiaj sobie z doradca rolny jest mały problem z ciągnikiem nie można posiadać innego ciągnika dużej mocy nalepiej jak masz C 360 tylko

113

Odp: Dopłaty

Dario 300000tyś to nie jest 300 mln nie wiem o co ci chodzi jak to ci wyszło

114

Odp: Dopłaty

Jaką miałeś ocenę z matematyki ?

115

Odp: Dopłaty

300 000 zł.

116

Odp: Dopłaty

300 000 zł. to nie to samo co 300 000 tys. zł o to tylko mi chodziło :beer:

117

Odp: Dopłaty

Witam mam 11h. i  związku z tym mam do was pytanie czy mógłbym skorzystać z PROW na zakup takiego belarusa  http://moto.allegro.pl/ciagnik-mtz-bela … 11288.html    jak myślicie załapałbym się?

118

Odp: Dopłaty

szczeże to wątpie   według urzędowych  pajaców  na zakup nowego ciągnika 80 konnego musisz miec 40ha bo na każdy 1 ha przypada 2konie mechaniczne tegoż ciągnika  kiedys o tym myslałem  też ale dałem se spokój

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

119

Odp: Dopłaty

Wojtas ma racje powiem jak to wyglądało w moim przypadku z całego parku maszynowego Forszaj i 2 MTZ powinien zostac tylko C 330 a pozostałe ma albo sprzedać albo nie oficjalnie na kogoś przerejestrować. Pamiętając że nie masz gwarancji że dostaniesz nowego a program się tak ślimaczy że od złożenia do kupna może upłynąć 2 lata. Rozumiem ze w chwili podpisania umowy z agencja pozbywam się zbędnego sprzętu i mam 3 mies na zakup nowego male to było moje błędne myslenie.

pozdrawiam

120

Odp: Dopłaty

wojtas napisał/a:

szczeże to wątpie   według urzędowych  pajaców  na zakup nowego ciągnika 80 konnego musisz miec 40ha bo na każdy 1 ha przypada 2konie mechaniczne tegoż ciągnika  kiedys o tym myslałem  też ale dałem se spokój

...chyba że masz już park maszynowy dostosowany do dużego ciągnika, tą drogą można argumentować.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]